Искам да се гръмна/или пак за пустата леля Фло/

  • 5 322
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 938

Ееее, не става! Как ще плуваме, онова чудо като се напои със солена вода, пък и представи си гледка- излизаш от водата и по краката ти се стичат розови струйки... Embarassed Sick
Няма да се напои..и струйки няма да има....от опит ти казвам, само дето трябва да се смени по някое време.

# 16
  • Мнения: 3 861
Хе, има и по големи каръци от теб...На мен все ми идва на важни събития. Когато с моя мъж бяхме в началото на гаджелъка си и за първи път тръгнахме за няколко дни извън София и се очакваше да има luvbed за първи път на мен ми дойде по пътя за натам #Cussing out. След това ми дойде в деня на годежа ни... #Cussing out Като за капак ми дойде и в деня на сватбата, рано сутринта. А това да ми идва на морето е закон божи #Cussing out Дори ми идва по рано или по късно само и само да ми е гадно #Cussing out #Cussing out #Cussing outТа това за противозачатъчните е вариант, само да не ти се получи постоянно зацапване, че при мен така един месец беше нон стоп. Е не те успокоих много, нито пък ти помогнах ама дано поне съм те развеселила с каръщината си Embarassed

# 17
  • Мнения: 995
Да кажа и аз какво знам.Това за вит.с май е вярно.В гимназията(значи мнооого отдавна) едни приятелки искаха да им дойде няколко дни по-рано и изядоха по едно кило лимони.Аз не пробвах, щото не ги понасям без захар.Доколкото си спомням начинанието успя, но и да не успее цяло лято няма да те хване хрема Laughing

# 18
  • Мнения: 830
Да кажа и аз какво знам.Това за вит.с май е вярно.В гимназията(значи мнооого отдавна) едни приятелки искаха да им дойде няколко дни по-рано и изядоха по едно кило лимони.Аз не пробвах, щото не ги понасям без захар.Доколкото си спомням начинанието успя, но и да не успее цяло лято няма да те хване хрема Laughing

Ей т'ва просто ме разсмя / уби  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама я да взема и аз да направя изчисления как ще съм края на август  Thinking

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да кажа и аз какво знам.Това за вит.с май е вярно.В гимназията(значи мнооого отдавна) едни приятелки искаха да им дойде няколко дни по-рано и изядоха по едно кило лимони.Аз не пробвах, щото не ги понасям без захар.Доколкото си спомням начинанието успя, но и да не успее цяло лято няма да те хване хрема Laughing

Ей т'ва просто ме разсмя / уби  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама я да взема и аз да направя изчисления как ще съм края на август  Thinking

мммъ...и аз така правех едно време...половин блистер Це и седмица закъснение. Лошото е, следващия месец ми се връщаше тъпкано. Не пия противозачатъчни по същата причина- цикъла ми става около месец  и нещо. Но за морето...бих се жертвала.

Кой го беше казал...но тампоните не са средство...пропускат и не може да се плува....и другите неща... Wink

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
мммъ...и аз така правех едно време...половин блистер Це и седмица закъснение. Лошото е, следващия месец ми се връщаше тъпкано. Не пия противозачатъчни по същата причина- цикъла ми става около месец и нещо.
Разясни?

# 21
  • Мнения: 385
Чувствам се като глас в пустиня по отношение на предупрежденията си относно приемането на хормонални средства. Но кой знае днес глас в пустиня утре някоя може и да ме чуе... Аз да пробвам. ХОРМОНАЛНИТЕ ПРЕПАРАТИ са изключително вредни. Знам, че на всяка жена й се иска да си "управлява" цикъла, но ако знае с каква цена го прави, би се отказала. Която иска да почете по въпроса, в интернет материали колкото щеш.

На мен тампонът ми е вършил работа (използвала съм О.В., че имат по-голям опит в производството). И не съм имала проблеми. А и с малко дете по колко часа ще прекараш на силно слънце и морска вода?! Аз за секса с мъжот все ще наваксате.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз съм за тампоните. Откакто започнах да ги ползвам, забравих за превръзките и не ми пука дали ще се къпя или не. Никога досега не съм имала инциденти, дори с българските.
Нито прокапване, нито дискомфорт. Единственото, което трябва да се прави е да се сменя навреме, но това пък не ми е било кой знае какъв проблем.

Вярно, че най-добре без М на море, но като го има - няма да ни разваля почивката я Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
ееееее, Инка, недей така да ме попарваш де CryАз само веднъж

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Инка,а какво ще кажеш за хомеопатични хормонални препарати - цитирам:
Corpus luteum D6,Синтетичен фоликулен хормон D12 и прочее - на тези съм се натъквала досега,а сигурно и други има.Едва ли ги потребяват често,но явно и това се случва - така че хомеопатично или не,пак не е естествено и пак се набърква в хормоналното равновесие Grinning
Нали знаете,все от нещо трябва да се умре hahaha

# 25
  • Мнения: 790
Ех, накарахте ме да се замисля. Аз тази леля съвсем я бях изключила от сметките  Embarassed
Аз бих предпочела тампоните пред таблетките! Преди съм ползвала и не съм имала проблеми.
Стискам палци дано пък да ти се размине.

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
мммъ...и аз така правех едно време...половин блистер Це и седмица закъснение. Лошото е, следващия месец ми се връщаше тъпкано. Не пия противозачатъчни по същата причина- цикъла ми става около месец и нещо.
Разясни?

Кое? За противозачатачните или за вит.С?

А иначе тампоните- ползвам единствено и само тях при М., вече  newsm78 13 години, не мога да си представя, че някога ще си сложа превръзка.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
За вит.Ц.
А за тампоните не схващам - 100% се напояват, ако се кльофнеш във вода. Как така да няма проблем - не ми е ясно...

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За вит.Ц.
А за тампоните не схващам - 100% се напояват, ако се кльофнеш във вода. Как така да няма проблем - не ми е ясно...

Няма такова нещо, тампона се напоява само с това, което изтича отвътре, просто защото се поставя достатъчно дълбоко, че да няма взимане-даване с водата Wink

# 29
  • Мнения: 6 243
А за тампоните не схващам - 100% се напояват, ако се кльофнеш във вода. Как така да няма проблем - не ми е ясно...
ми няма. напояват се, ама са хигроскопични - не пускат навън. Те ако пускаха, нямаше да задържат и менструалната кръв. Фатката е да се сложат правилно - демек - достатъчно навътре. За мамите без опит препоръчвам Тампакс с апликатор, иначе - ОБ. Българските не ми харесват. Не мога даже да си ги слагам. Докато ги натикам и те се деформират, а и все ме е страх, че ще им се скъса конеца.

Общи условия

Активация на акаунт