Знаете ли кого/какво видях 7?

  • 91 962
  • 945
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Бареков, миналата събота на стълбите на Каменица. Явно е бил по родните места за празника на Пловдив.

# 16
  • Мнения: 743
Видях Светльо от "Хиподил" караше много лъскава кола и видях и Кали на вратата на магазин
Черна C или E класа беше. Sunglasses


Да, точно! Аз първоначално се усъмних дори, че е той, но като се позагледах той си беше! )

Да, да, да той е, доста често го засичам по улиците /по-скоро по задръстванията/ и все с тая кола.

# 17
  • Мнения: 4 202
Жоро Пентаграма днес близо до пазара.
Мнооого слаб и блед, направо бял беше.

# 18
  • София
  • Мнения: 228
Аксиния, Александра Сърчаджиева и Мария Игнатова - всички в SASA.

# 19
  • Мнения: 36
Записвам се и аз Peace. Ама скоро не съм виждала никой "вип"...
Иначе преди доста време Ники Бареков по главната улица в Бс. Явно беше ходил на шопинг. Личеше си по многото пликове,които носеше. Беше с още едно момче. Бареков ми се стори по-младолик и слаб, отколкото изглежда на тв.

# 20
  • Мнения: 1 475
Аксиния, Александра Сърчаджиева и Мария Игнатова - всички в SASA.

Какво е SASA??? Embarassed

# 21
  • Мнения: 743
Японския ресторант на последния етаж на хотел Хемус. И аз съм засичала там доста известни личности.

# 22
  • Мнения: 1 095
Вчера Недялко Йорданов и Ванчето Джеджева.

Това, вместо запис. Simple Smile

а тази коя е ? newsm78

# 23
  • Мнения: 1 168
Вчера Недялко Йорданов и Ванчето Джеджева.

Това, вместо запис. Simple Smile

а тази коя е ? newsm78

Не беше ли от СКАТ?  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 388
Вчера Недялко Йорданов и Ванчето Джеджева.

Това, вместо запис. Simple Smile

а тази коя е ? newsm78
Не беше ли от СКАТ?  newsm78

 Joy Joy Joy Съпругата му. Ходи с шапка на пилот, управляващ изтребител. Laughing


# 25
  • Мнения: 1 168
 ooooh! Верно бе! Една с черна коса, беше преди. Ти пък, що не писа: "беше с любимата си", ами ни вкарваш в размисли и страсти. Crazy

# 26
  • Мнения: 2 388
ooooh! Верно бе! Една с черна коса, беше преди. Ти пък, що не писа: "беше с любимата си", ами ни вкарваш в размисли и страсти. Crazy

Хаххаха, защото ми е много гот, като и казвам името Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 459
Преди два часа до НДК Весела Неински беше спряна от полицай и нещо гневно му говореше от колата  си, докато той блееше в документите й.

# 28
  • Мнения: 163
Красимир Горсов, вечеряше в едно ресторантче до Пирогов. Изглеждаше зле, отслабнал, брадясал, сломен човек.

# 29
видях философа от Хванати в изневярва /предаването в сряда/. Беше със същите дрехи и се въртеше като електрон на автогарата  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт