Колко време отделяте сутрин пред огледалото?

  • 4 633
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
10 минути  Peace  (особено когато бързам за работа...)
  Стигат ми за крем, спирала, пудра, руж и гланц за устни с молив.

# 16
  • Мнения: 2 388
Молив, червило, перли и един гребен. Simple Smile Не съм засичала за колко време го правя.
Вечер отделям доста повече време.

# 17
  • Мнения: 2 229
...а стърчащи краища на косата или нещо подобно да ми отнеме спокойствието часове наред?   Rolling Eyes - това са дреболии, които ги забравям в мига , в който изляза от къщи.

Абсолютно. Laughing Ако в миг на умопомрачение толкова ме дразни косата, я връзвам и това е. Mr. Green

А за времето пред огледалото - мога и 5 минути, и 1 час да се глася и да ви кажа резълтатът е горе-долу един и същ. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз съм от бързите  Peace

3те стъпки за почистване, зъбките, фдт+руж и спирала и оправяне на косата за 10-15 мин. общо  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 388
Бърза съм в приготовленията, но за сметка на това имам един час закуска и пиене на кафета. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 224
Максимум 10 мин., и аз съм от бързите!  Peace

# 21
  • Мнения: 281
1 минута.

# 22
  • Мнения: 1 819
30минути са ми достатъчни,в които включвам и бързо пиене на кафе.Тази година обаче ще водя и първокласник на училище и ще трябва да се вмествам в 15минути,което ми се вижда нереално...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Обичам си времето сутрин. Държа да го имам, склонна съм да се лиша от половин час сън, но да имам време за кафе, събуждане, прозяване, протягане ...
Не че не мога бързо да се приготвя, ако се налага.

# 24
# 25
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
30 минути са ми напълно достатъчни за кафе, ФДТ или пудра, спирала, молив, гланц и лек руж.

# 26
  • Мнения: 1 919
засичах тази сутрин-18 минути.....изправяне на косата и грим  Whistling

# 27
  • Мнения: X
Зависи с колко време разполагам. Може да се справя и за 5 минути, а може да си дам и половин час отгоре.

# 28
  • Мнения: 5 103
15-20мин.

# 29
  • Мнения: 604
Почистване на лице с тоник крем за лице и парфюм
са задължителните ми процедури сутрин-15 мин·

Общи условия

Активация на акаунт