Нямам обяснение

  • 3 368
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
добре де, да не би приятелката ти да знае с какво е излезнал, че да стане ясно че ризата е сменена? Или ти я разпита с какво е бил облечен ...

Не просто стана на дума, че го е срещнала и ме попита защо се е опитал да се направи, че не я познава. В първия момент аз се зачудих дали е бил той и тя ми каза, че освен, че е говорил с половин уста е бил с едиква си риза. Съвсем случайно стигнахме до цвета на ризата,  просто държанието му е било странно.




Не не нещо не е така.
Щом приятелката ти е говорила с него като са се срещнали,няма как да не го е познала.Какви са тези ризи и какви са тези цветове?!
Значи тя за да ти докаже,че е бил той ти казва ,,беше с е еди ква си риза,, глупости.Нещо не е така!

# 16
добре де, да не би приятелката ти да знае с какво е излезнал, че да стане ясно че ризата е сменена? Или ти я разпита с какво е бил облечен ...

Не просто стана на дума, че го е срещнала и ме попита защо се е опитал да се направи, че не я познава. В първия момент аз се зачудих дали е бил той и тя ми каза, че освен, че е говорил с половин уста е бил с едиква си риза. Съвсем случайно стигнахме до цвета на ризата,  просто държанието му е било странно.




Не не нещо не е така.
Щом приятелката ти е говорила с него като са се срещнали,няма как да не го е познала.Какви са тези ризи и какви са тези цветове?!
Значи тя за да ти докаже,че е бил той ти казва ,,беше с е еди ква си риза,, глупости.Нещо не е така!

Кое те притеснява, кажи ще изясня. Той се опита да говори с мен, ако въобще може да се проведе разговор, но не каза за срещата. Не съм и очаквала и аз си замълчах и така. Жалко, че утре не е понеделник, че да се ходи на работа, че в къщи не ми е много уютно.

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 147
а какво точно са си говорили? тя сигурна ли е ,че това е бил той. ти каза,че се е държал странно. Да не би тя да се е припознала и да е заговорила друг човек, а онзи да се е чудел коя е тази? случват се и такива неща  Thinking

# 18
а какво точно са си говорили? тя сигурна ли е ,че това е бил той. ти каза,че се е държал странно. Да не би тя да се е припознала и да е заговорила друг човек, а онзи да се е чудел коя е тази? случват се и такива неща  Thinking

Не той е бил, просто няма как да го сбърка, това е сигурно. Даже са си разменили поздрави на семействата, той е назовал името на съпруга й, няма как да е случайно.

# 19
  • Мнения: 2 448
Мъжа ти може да страда от раздвоение на личността, това обяснява странното му поведение пред приятелката ти. Тогава е бил "другия" и за това с другата риза.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 168
И какво от това- какво като е бил с различни ризи??? Какво и за кого има някакво значение???

# 21
  • Мнения: 143
Опитвам се да си представя разговора ви с твоята приятелка.
,,О аз видях мъжът ти той се опита да ме подмине и беше с розова риза,,-това не е разговор!
Щом ти е приятелка отдавна ти просто няма как да се усъмниш,че се е припознала.Аз лично не бих казала на приятелката си ,,Да той беше нали си говорихме,а и беше с розова риза,, .Това е глупаво.

# 22
  • Мнения: 378
Странна работа newsm78.А като се върна с тази риза с която е излязъл чиста ли беше?

# 23
  • Мнения: 25 613
Жалко, че утре не е понеделник, че да се ходи на работа, че в къщи не ми е много уютно.

Жалко, да, че като те гледам, бая ти е и скучно. Mr. Green
Което определено е странно за човек в твоето положение.  Whistling

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Най - вероятно приятелката ти се е припознала. Така си мисля. На мен лично ми се случва супер често. "Видяхме те някъде и не ни се обади."
 Най - прясното е: Влизаме с мъжа в заведение. Негов приятел, който не ме е виждал до сега остава някак изненадан. Сядам до него (така се случи) и човека ме заговори. Стана ясно, че на 99% приличам на съпругата на негов приятел. Помислил си е, че тя и мъжът ми.... Та мисълта ми е, че просто може да се е объркала твоята приятелка.

# 25
Странна работа newsm78.А като се върна с тази риза с която е излязъл чиста ли беше?

не съм обърнала внимание, всъшност се пере сам, немога да кажа.

# 26
  • Мнения: 2 168
Защо ти е да знаеш, дори и да е сменил ризата?

# 27
Защо ти е да знаеш, дори и да е сменил ризата?

Чисто женско любопитство. Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 16 036
Не се интересувай от ризата, щом се развеждаш. Съветвам те до края на септември да си уредиш жилището -   изхвърляш го от апартамента. Беше писала, че е твой преди брака. Просто сменяш бравата, осигуряваш постоянно човек вътре и не го допускаш до твоята собственост. Аман от мъже използвачи. Преди години направих това след като подадох молба за развод. Само че съм го направила в началото на октомври. Имало някакъв закон от времето на комунизма - за зимен сезон и нямаме право да ги пъдим до април. Е, господина беше фактор в МВР, жали с в прокуратурата, идваха със съдия-изпълнител да го пусна - изхвърлила съм го, идвала зима, наемите поскъпвали. Да, да ..Просто не отварях, наложиха ми някаква глоба за неподчинение, така и не я платих. Багажа пред вратата и марш навън. Да ходи да си търси друга балама. Не сме социални грижи да ги търпим 6 месеца, а те милите да се развяват.
Говори с адвоката си и действай.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Добре де, не е чак толкова ненормално да си е сменил ризата някъде по пътя. В работата си винаги имам няколко други блузи и панталон, за да мога ако ме навали или се залея с нещо да си сменя дрехите. Може да си има и той резервна риза на работното място, да се е намокрил нещо и през деня да е с нея, а вечер да се преоблече. Не е много в мъжки стил да се прави така, но ти казвам, че не виждам нищо грандиозно и ненормално в това да си мени ризите.

Общи условия

Активация на акаунт