Mamma mia!

  • 4 213
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вероника Марс, Алфа Дог, един епизод на Хаус. Нищо по запомнящо се като роля, но е прелестна. Точно като картинка. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 560
Ей, страхотен филм. Много се забавлявах снощи. Мерил Стрийп е изключителна. Какъв живец има само у нея.
А песните - вечни.   Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Мнения: 113
Филмчето е приятно за гледане и слушане...релакс....
Мерил Стрийп както винаги внася класа, Пиърс Броснан също.
Но най-хубавото, както са писали и другите, са песните на АББА.
Просто са велики! newsm74

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И на мен много ми хареса. Гледах го миналата седмица и от тогава не спирам да си пея песните на АББА  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 292
Аз пък го чакам да излезе с по-добро качество. Изтеглих го от Замунда, ама то не става за гледане, чак се дразня.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 241
Вероника Марс, Алфа Дог, един епизод на Хаус. Нищо по запомнящо се като роля, но е прелестна. Точно като картинка. Simple Smile

А, значи не съм я гледала, или най-много при Хаус да съм я мернала, но и него не съм го следила съвсем редовно. Във всеки случай мисля, че има страхотно бъдеще. Peace

# 21
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Страшно ми хареса! Сюжетът може и да не е нищо особено, но е логичен и забързан, не ти остава време да скучаеш. Аз съм фен на АББА от време оно, та филмът беше истинска наслада за мен. Мерил Стрийп е във върховна форма просто - тази жена може всичко: и да говори, и да мълчи, и да пее, и да танцува, и всичко това едновременно също. Забевен е, много забавен. 

# 22
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Гледах го!Страхотно ме очарова и направи денят ми прекрасен.Ще пропусна,че бях единствената възрастна жена,а останалата публика се състоеше от случайно попаднали пубери,на които явно мюзикъла не се хареса.Но на тях име простено.Музиката на ABBA ме върна 30 години назад,когато гледах 11 годишна за първи път в кино Сердика(най-хубавото по онова време) филмът ABBA и това се превърна в любов завинаги.

# 23
  • Мнения: 1 371
И аз го гледах преди една седмица на кино.

Момичета, филма си заслужава да се гледа на голям екран. Чувствата, еуфорията, драмата, изпълненията на песните - няма как да се усетят от pc-то.

Един от най-хубавите филми, които съм гледала в скоро време.

# 24
  • Мнения: 4 700
Нямам търпение да го гледам. От кога е по кината? Ще мога да го гледам най рано на 28.09.

# 25
  • Мнения: 3 826
Момичета, филма си заслужава да се гледа на голям екран. Чувствата, еуфорията, драмата, изпълненията на песните - няма как да се усетят от pc-то.
така си е , филмът си е за кино , аз на компютър нямаше да го догледам , честно казано ... цялата музика е на АББА ,
Гръцкото магаре е важно за сюжетната линия  Grinning
видях , че продуцентите са Том Ханкс и Рита Уилсън , а тя нали майка й е гъркиня ..

# 26
  • Мнения: 2 013
На всяка цена ще го гледам.
Преди 3 месеца гледах мюзикъла в Лондон - страхотно удоволствие!
Но, Борис Панкин да не го докосва, моля!

# 27
  • Мнения: 2 414
Онзи ден го гледах и "еуфорията" още ме държи,по цял ден слушам ABBA. Mr. Green
Страхотен филм,отдавна не бях гледала нещо такова. baby_neutral

# 28
  • Мнения: 24
да и аз смятам да го гледам,но незнам как да накарам мъжа ми да дойде с мен ще каже ,че това е поредният сълзлив лигав филм,ако ли пък не с приятелка ще ходя твърдо съм решена да го гледам и то на кино.

# 29
  • Мнения: 2 241
да и аз смятам да го гледам,но незнам как да накарам мъжа ми да дойде с мен ще каже ,че това е поредният сълзлив лигав филм,ако ли пък не с приятелка ще ходя твърдо съм решена да го гледам и то на кино.

 Joy Joy Има такъв момент, ние отидохме да го гледаме на кино с мъжа ми и той доста мрънка, пуфтя, накрая заключи, че не може да възприеме такива сериозни актьори да пеят и подскачат. Laughing
Филмът си е типично женски. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт