Да подкрепим петицията!!!

  • 1 443
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • пак там
  • Мнения: 2 885
                        Гледах репортажа по 'Нова' сега  Peace.

Аз не успях, какво даваха и казаха?  Rolling Eyes

Рися, надявам се, че не е в лоша степен  Hug Колко е голям?

Вече е на седем. Само едно малко уточнение - живее в САЩ. Муковисцидозата са я установили още при раждането, веднага са започнали лечение, което продължава и сега. Плюс специалната диета. Плюс един безумно скъп апарат за ежедневно изсмукване на секретите.  Но иначе е едно прекрасно хлапе, будно и много жизнено. Надяваме се, че поне там, където се полагат доста повече грижи за тези деца, отколкото в България, ще успее да живее нормален живот, въпреки болестта.



 

# 16
  • Мнения: 908
Рися, сигурна съм, че ще е така  Hug Да ви е жив и здрав и да изживее един прекрасен дълъг живот там, където е  Peace

# 17
  • Мнения: 4 516
Рися, и от мен пожелание за племенника ти да е жив и здрав и много да ви радва!  Hug
Снощи слушах репортажа по ТВ,м но децата се киселяха нещо и не разбрах много. По-важно оттук нататък ще бъде как ще реагират власт имащите! Ако и този глас остане глас в пустиня... не знам...  Sick

# 18
  • Мнения: 908
Анту, нали знаеш, че те винаги реагират по един и същ начин - никак Sad

# 19
  • Мнения: 2 759
Анту, нали знаеш, че те винаги реагират по един и същ начин - никак Sad
                      Е не, с песимизъм не се върви напред. Успех в борбата   bouquet! И много сили!

# 20
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, и от мен пожелание за племенника ти да е жив и здрав и много да ви радва!  Hug
Снощи слушах репортажа по ТВ,м но децата се киселяха нещо и не разбрах много. По-важно оттук нататък ще бъде как ще реагират власт имащите! Ако и този глас остане глас в пустиня... не знам...  Sick

Виж, вероятно наистина ще остане глас в пустиня. Защото и предварителните генетични тестове, и последвалото ги лечение са ужасно скъпи. Пък и лечението на практика е за цял живот. А да се отделят такива пари... не сме дорасли в България още за това.

Общи условия

Активация на акаунт