Не издържам вече

  • 3 725
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 604
Клонка,аз пък почти не познавам мъже ,които не биха се борили за децата си при развод. И ,за да отговоря на въпросите ти: ЗА какво да се бори?-Ами за детето си. С кого? -Ами с майката newsm78.Все пак да допуснем ,че тук говорим не за идеалния вариант. И аз не мога да говоря от личен опит(слава Богу),но по принцип знам ,че относно попечителството обикновено е проблема. Ако таткото каже:Ходете се с детето!
 Или:
Мен ме устройват двата уикенда в месеца и двете седмици лятото и зимата-тогава ок.
Но, ако рече :Аз искам попечителството!
 Или :Искам да го виждам повече време!-тогава май не е толкова просто Naughty.Аз за това говорех. Peace
Нека жената е подготвена и за друг развой на нещата.

# 16
Е аз пък не познавам майка, която да лиши детето си от срещи с баща му, колкото и да са й неприятни нейните собствени с него...
Не е казано, че съда като е казал, че ще се виждат 2 пъти на 2 седмици, те двамата не могат да се договорят примерно за всяка събота и неделя...

# 17
  • Мнения: 378
Клонка,аз пък почти не познавам мъже ,които не биха се борили за децата си при развод. И ,за да отговоря на въпросите ти: ЗА какво да се бори?-Ами за детето си. С кого? -Ами с майката newsm78.Все пак да допуснем ,че тук говорим не за идеалния вариант. И аз не мога да говоря от личен опит(слава Богу),но по принцип знам ,че относно попечителството обикновено е проблема. Ако таткото каже:Ходете се с детето!
 Или:
Мен ме устройват двата уикенда в месеца и двете седмици лятото и зимата-тогава ок.
Но, ако рече :Аз искам попечителството!
 Или :Искам да го виждам повече време!-тогава май не е толкова просто Naughty.Аз за това говорех. Peace
Нека жената е подготвена и за друг развой на нещата.
И аз така,моя ще обърне света Peace

# 18
  • Мнения: 1 425

И ние с нашия татко нямаме брак ,но съм сигурна ,че ако стигнем до положението на авторката на темата(не дай Боже),той ЩЕ СЕ БОРИ за детето НИ. Така,че без такива категоризации, моля Naughty

И с кого точно ще се БОРИ вашия татко?

# 19
  • Мнения: 6 604

И ние с нашия татко нямаме брак ,но съм сигурна ,че ако стигнем до положението на авторката на темата(не дай Боже),той ЩЕ СЕ БОРИ за детето НИ. Така,че без такива категоризации, моля Naughty

И с кого точно ще се БОРИ вашия татко?
Ееееееееее,айде стига бе хора.Ако целта ви е да се заяждате-ми кажете си. На този въпрос вече отговорих.

# 20
  • Мнения: 1 425
Ееееееееее,айде стига бе хора.Ако целта ви е да се заяждате-ми кажете си. На този въпрос вече отговорих.
С майката - тоест с тебе?  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840

И ние с нашия татко нямаме брак ,но съм сигурна ,че ако стигнем до положението на авторката на темата(не дай Боже),той ЩЕ СЕ БОРИ за детето НИ. Така,че без такива категоризации, моля Naughty

И с кого точно ще се БОРИ вашия татко?
Ееееееееее,айде стига бе хора.Ако целта ви е да се заяждате-ми кажете си. На този въпрос вече отговорих.

Не е заяждане.
И аз това попитах - с кого ще се БОРИ таткото? С теб?!
Ясно е, че е привързан към детето си, но да разбирам ли при положение, че ще се БОРИ, че не те намира за адекватен родител и смята такава една битка за почтена и полезна за детето си? Не ти вярва? Не те възприема като добър родител? Или поне не толкова добър, колкото себе си?

Понякога, като почнете да си хвалите мъжете, не знаете докъде може да стигне отсрещният в заключенията си.

Казвам го от позицията на жена с брак и с дете,която не е застрахована от раздяла и развод, но е абсолютно спокойна, че такива битки няма да води с бащата на сина си. Не защото човекът не го е еня. А именно напротив. Защото е напълно наясно, че никой и нищо не може да замести една добра майка. И като добър баща, той няма да ме мъкне по съдилища, че да ме невротизира и тормози, защото в крайна сметка е абсолютно наясно, че като майка на детето му, която прекрасно се грижи за него, нито аз, нито детето заслужаме подобна БОРБА. А и е съвсем наясно, че аз с радост ще му давам да си вижда сина. Когато пожелае. Колкото пожелае.

Е, кажи ми сега, какво благородно и възвишено виждаш в образа на БОРЕЦА?!

# 22
  • Мнения: 6 604



Понякога, като почнете да си хвалите мъжете, не знаете докъде може да стигне отсрещният в заключенията си.
Сама си го казала. Не го хвали прекалено. Убедила съм се в едно нещо-Никога не казвай Никога Naughty. И аз не мисля ,че ако не дай Боже се стигне до раздяла и ние няма да водим грозни БИТКИ за детенце. Защото и той е добър и отговорен баща. Но  при развод нещата понякога стават много грозни-никога не знаеш какво ще стане нали?
Относно това какво мисли за мен като майка-щом спокойно може да си позволи да отсъства с дни от вкъщи(служебни командировки)и аз я гледам абсолютно сама newsm78? Мисля да оставя изводите на теб,макар ,че кой знае как ще изтълкуваш думите ми този път newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
И моят ходи в командировки.
Споко!
Разбирам за какво говориш. Mr. Green

А че всеки може да се чалне, то това е ясно.
И ако образът на моя "благоверен" ти е харесал - днес е на прИмоция. Колко даваш? Mr. Green
Ще ги менкаме през командировка. За домакинството, де, не за друго.

# 24
  • Мнения: 6 604
Много се радвам,че накрая се разбрахме  Hug Ми моя чак за домакинство не съм сигурна дали може да помогне Wink. Ама ако искаш-ок вземай го.Но те предупреждавам-рекламации не се приемат Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
 И моят не става, ама добре се вписва в интериора Mr. Green Peace
Ще се споразумеем за бартер Crazy
Извън темата, че...спама срама няма Mr. Green

# 26
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 Не е заяждане.
И аз това попитах - с кого ще се БОРИ таткото? С теб?!
Ясно е, че е привързан към детето си, но да разбирам ли при положение, че ще се БОРИ, че не те намира за адекватен родител и смята такава една битка за почтена и полезна за детето си? Не ти вярва? Не те възприема като добър родител? Или поне не толкова добър, колкото себе си?

Понякога, като почнете да си хвалите мъжете, не знаете докъде може да стигне отсрещният в заключенията си.

Казвам го от позицията на жена с брак и с дете,която не е застрахована от раздяла и развод, но е абсолютно спокойна, че такива битки няма да води с бащата на сина си. Не защото човекът не го е еня. А именно напротив. Защото е напълно наясно, че никой и нищо не може да замести една добра майка. И като добър баща, той няма да ме мъкне по съдилища, че да ме невротизира и тормози, защото в крайна сметка е абсолютно наясно, че като майка на детето му, която прекрасно се грижи за него, нито аз, нито детето заслужаме подобна БОРБА. А и е съвсем наясно, че аз с радост ще му давам да си вижда сина. Когато пожелае. Колкото пожелае.

Е, кажи ми сега, какво благородно и възвишено виждаш в образа на БОРЕЦА?!
[/quote]
 smile3501 newsm10 много точно казано .абсолютно съм съгласна

# 27
  • Мнения: 7 947
Права имате и двамата по равно, същите права има таткото, както и ако имахте подпис. Издръжка си му поискай, надали ще откаже, пък ако не го е еня за собственото му дете - и без неговите 100 лв ще оживеете. Ако не искаш да имаш нищо общо с него - дело и дано да има добър резултат за тебе. Ако пък таткото е злобар и иска напук да си търси правата над детето - кофти, пак дело.

Общи условия

Активация на акаунт