Пиле, риба и обезмаслно мляко си хапвам и отслабвам цяло лято - Дюкан 124

  • 45 893
  • 939
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Добро утро  Hug
Честит първи учебен ден   bouquet
Лека седмица изпълнена само с минусчета и много успехи   bouquet
Всички около мен бяха против да започна диета, но след като видяха резултата започнаха да омекват  Mr. Green Майка ми толкова ме врънка, а вчера ми вика - ако искате елате на гости, за тебе ще има бутчета на м. сол  Joy Е пъй, как да не я уважа жената  Mr. Green
Свекърва ми и тя - никога не ми е казвала че съм отслабнала, все ме вижда дебела, но щом вчера и тя ме похвали  Flutter
И тъй като зимните ми дрехи още не бях ги пренесла у милото, се поразрових и..... Mr. Green резултата е задоволителен - почти се напъхах в дънки, които носех на 55кг  Mr. Green Повечето зимни блузки ми стават.
Само 1 ме разочарова - не можах да си вляза в 1 хубавки ботушки - голям прасец,а те са високи и не можах да ги закопчея до горе  Confused
Какви упражнения мога да правя за намаляване на прасеца
Всъщност той винаги ми е бил голям и за това не мога да нося ботуши които харесвам
От днес съм 4П и чак тогава ще се тегля  Hug

# 16
Честит празник на всички които празнуват!Не забравяйте  smile3525 smile3509 и  newsm44

# 17
  • Мнения: 1 417
Добро утро!
Честит да е първият учебен ден на всички мами и техните дечица!
Искам да поздравя най-вече мамите на първолаците.
Желая им успешен старт по пътя на науките!  love001  love001 smile3525 smile3525
Лек ден и аз отивам да посрещна моите първолаци.  smile3534 smile3534 smile3534

# 18
  • Мнения: 308
Добро утро и честита ни нова тема!  Hug
Да е успешна Новата учебна година на всички дюканки, представителки на най-отговорната  и творческа професия!!!  bouquet
Лек и успешен ден и от мен. Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 4 324
Най-после и аз да сваря да се запиша на първа страница Simple Smile

ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН И МНОГО ШЕСТИЦИ НА ВСИЧКИ ДЕЦА ПОЖЕЛАВАМ

Музичка ако имаш време да погледнеш темта исках да ти добавя, че освен в Била, можеш да идеш и в Мега Марина - сиренце не знам дали има, ама има изобилие от трици Simple Smile В Била потърси и обезмаслената извара - има я.

Направих малко прегрешение снощи, хапнах парче диня и сега чакам тези дни кантара да го отрази Sad Става точно както го е описал Дюкан, с всеки изминал ден килограмите свалям все по - бавно, и тялото ми все повече започва да иска нережимни неща. Дано издържа килограм два още Wink

В трета фаза галавечерите ми са страшно неясни - какво всъщност включва една гала вечеря - основно и десерт или само едното ястие? И на две галавечери седмично имаме право - страх ме е да не са твърде много .....

# 20
  • Мнения: 110
              Добро утро и от мен!
              Бързам,да се впиша в новата темичкаи в І-ва страница,че след малко откриваме учебната година.
              Благодаря на всички за пожеланията.Дай боже новата учебна година да е спорна и ползотворна и дано увеличат малко заплатките ни!

# 21
  • Мнения: 1 113
Добро утро и честит празник на всички!
Желая много знания и успехи на децата и високи заплати на учителите!   bouquet

Записвам се в новата тема и споделям, че днес съм 3-ти ден на ПЗ. Чувствам се страхотно. Решила съм да не се тегля докато не минат 5-те дни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро! Честит първи учебен ден на всички!  Hug

# 23
  • Мнения: 541
Добро утро,
Честит първи учебен ден и спорна учебна година на учениците и на учителите.

Днес кантара не е помръднал, но поне затвърди постигнато. На кантара вече се вижда 73,6 кг., което означава че приближавам крайната цел, има няма 5-6 кг.  Grinning Какво са пред това което ме очакваше в началото, цели 33 кг.  ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен Simple Smile

Честита ни нова темичка, да ни донесе много минуси и по-малко задържане, Вещи  Hug   bouquet

Честита нова учебна година на първолаци, ученици, учители-Дюканки...( а и на всички останали) Родители......  bouquet

Ели, знам че ти беше много притеснена вчера... Дано всичко е минало добре днес... Малката ще се справи....стискаме палци  newsm10

Аз от 10тина дена задържам,ноооо... съм режимна.... Въпреки,че на моменти..... ми откачат чарковете..ама се сдържам..... Повтарям си... колко много съм постигнала.... как си взлизам в дънки отпреди 2 години......и яко пия вода....

Успешен ден на всички Simple Smile ЦилуФки

# 25
  • Мнения: 90


                 Добро утро...  bouquet  bouquet  bouquet, честита нова тема!!!


           Да им върви по вода на всички ученици и цяла година да изкарват шестици!

        А на вас момичета - желая много хубава и успешна седмица - изпълнена с хубави моменти!!!

# 26
  • Мнения: 309
Добро утро и честит първи учебен ден!   bouquet
Поли-Уоли - Честит рожден ден!
Много здраве, късмет, усмивки и любов! Отдавна не си ни навестявала...  Cry

Тани - за галите в книгата се казва: "Но трябва да спазваме две важни условия - никога да не си сипвате повторно от едно и също ястие и никога да не си приготвяте две последователни гала хранения. Следователно всичко може, но само в единствено число: едно предястие, едно основно ядене, един десерт или едно парче сирене, един аперитив, една чаша вино - всичко в добро количество, но само по веднъж". И да - по учебник галите са две! Heart Eyes
Сафо - как издържаш да не се теглиш, не ти ли е любопитно? А и в началото е добре да проследяваш кои храни как ти се отразяват на свалянето.  Hug
Горда - много секси в новата блузка!  thumbsup
Ивичка - трудна работа са прасците май  newsm78
Ори - благодаря, че ми отвори очите  smile3556за газираното и остеопорозата  Heart Eyes
Гуди, Лени, Перлата - хайде по-честичко тук  Wink
Приятен и празничен ден!

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 09:30 от Sagittarius

# 27
  • Мнения: 831
Здравейте  bowuu
Честит ни пръв учебен ден!
Специален поздрав за нашите учителки дюканки

# 28
  • Мнения: 243



     ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ! УСПЕШНА ГОДИНА!

          ЛЕНИ плд, ЛУЧИ -  Hug Hug Hug, ТАТИТ - къде се затри  Hug, Цоци, Кри, Стрелчо, ........ - на всички  Hug Hug Hug  и много усмивки днес!

# 29
  • Мнения: 133
Ivi4ka , и моя прасец е голям. Не си сама... Аз лично никога не съм си купувала високи ботуши,защото немога да ги закопчая.... цяла зима карам на ботички Sad Примирила съм се.... К'во да се прави... Честно казано прасеца по едно време ми беше голям комплекс.... като добавим и дебелия глезен....Ама сега като изхвърлих има няма 6 кила... мисля, че е понамалял... И аз незнам какви упражнениея се правят,но според мен то си е до ген и най-много могат да се стегнат,но не и да им се намали обиколката... ПОНЕ  С МЕН Е ТАКА. Всеки е различен...

Общи условия

Активация на акаунт