Пиле, риба и обезмаслно мляко си хапвам и отслабвам цяло лято - Дюкан 124

  • 45 934
  • 939
  •   1
Отговори
# 840
уффф ,дано няма големи "поражения" от тез кремвирши ooooh!

# 841
  • София
  • Мнения: 98
Гал, ами не знам! Нещо мноооого малко ми се вижда яденето ти!  newsm78

Освен да си яла набързо - аз когато бързам, винаги после ми е тежко.

# 842
  • софия
  • Мнения: 3 425
Гал,при теб виждам режим,но на кисело мляко.Нали знаеш,че мръвките са най-важни,другото е да си прокарваме храната.
Honey,a при теб месото липсва изцяло.

# 843
  • Мнения: 37
Хей здравейте newsm03 по принцип при мен винаги първите 4-5 килограма излитат много много бързо,незнам може би е до организъм.Аз от както се помня все съм на диети,много съм лакома и имам страхотен апетит.И все си играя с -10 +10.Но след тези 4-5 става много трудно.Иначе не правя нищо по различно от вас.Дори при мен няма никакво движение-по цял ден си седя пред компа и уча,че имам изпити Weary
Да ви споделя преди бях най-доволна от ябълковата диета 14 дни само на ябълки и 2литра чай на ден.Та за тези 14 дни отслабнах с 11кг,после се захранвах добре.Но пък аз съм на принципа или всичко или нищо-пълен глад или преяждане,та там ми е проблема и сега с всички сили се стремя да променя това,защото с всяка изминала годинка свалянето става все по-трудно Weary
Поздрави и целувки на всички  love001  love001  love001  love001 newsm03

# 844
  • Бургас
  • Мнения: 236
Гал,малко ти е яденето,най-главното малко ти са протеините,те са отслабващия елемент,двигателят на отслабването!
Привет на всички! Hug
На нашите рожденички :Дени,Жедира и Мазнислава -Мили дами, бъдете здрави, обичани и много щастливи!
На малкия Алекс :Весело и безгрижно детство!
Венерас,честито полугодие! newsm51Все така слаба и красива!
Мира,честита ти месечинка!Успех до крайната цел! newsm10
Честито на момичетата с намаление! Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 15:54 от sanny3

# 845
  • Мнения: 249
Здравейте на всички!!!
Първо искам да поздравя всички, които днес имат рожден ден и да им пожелая много здраве и усмивки newsm59
Искам да поздравя и Цоци за сутрешния и пост, който ме развесели  newsm47
Права си Цоци , че дрехите са ми като на клошарка, уви толкова съм гола и премръзнала , че и настинка ме хвана. Лежа си два дни с температура и си мечтая за топло време Sad

honey-HONEY не яж кремвирши повече , защото в тях няма месо- мисля , че няма да имаш големи поражения , освен леко задържане. Успех от мен Simple Smile

svetlence ябълковата диета беше мор за мен - през живота си не съм се чувствала толкова зле. При нас не се гладува,хапвай си от режимните нещо и не се притеснявай- след време ще видиш резултата. успех ти желая Heart Eyes

# 846
  • софия
  • Мнения: 3 425
Ай от мен обещаното.Така ни обслужваха на Ягодите. hahaha
Снимката е със съдействието на милата ми феичка Heart Eyes
Ниночка,оправяй се бързо! Hug

# 847
  • Мнения: 279
Голямо четене, голямо писане му ударих  hahaha hahaha hahaha
Танче, абе ти каква цел имаш, бре, жена? newsm78 50 кг ли? БМИ 22??? #Crazy Разби ме!  bouquet
Фарфулина  да не съм луда 50кг #Crazy, по калкулатора на Дюкан 63 и засега това ми е целта Wink, ама ще видим като ги стигна дай боже може, че евентуално да се полакомя за още някой кг. Laughing. Честита ти месечинка  bouquet
ros4enka ето я снимката (снимката е станала меко казано ужасна, невиноват Blush)
Denni, Жедира, Мазнислава да сте слаби, красиви и очарователни
veneras честита ти половин година дюканстване  bouquet и аз скоро ще стана на твоята дюканска възраст, ама за съжаление не и с твоето тяло ooooh!, страхотно изглеждаш Hug
...Танчето Hug, чакам снимката  Laughing честита линийка, що си я смени?
Кри смених за да се спре с това задържане и то взе, че стана  Laughing.
Алексчо на Цвети много безгрижие и усмивки ти пожелавам
silvyy когато съм болна задължително пия силни витамини, че иначе няма управия Peace
Ванеса  Heart Eyes
Mira(vatan1919) хайде и на теб да ти е честита месечинката Hug
Byrne прекрасна си какво тяло си си докарала  newsm81, как няма да те глезят Laughing
Здравейте от мен,
аз закусих с една чаша кафе и половин кофичка кисело мляко верея 0.1 %. На обяд хапнах пилешка пържола и прясно мляко. Довечера май няма да ям или евентуално кисело мляко. И това защо newsm78, за да отслабваш по този режим трябва да ядеш. Не е лошо да прочетеш книгата Hug има я и електронна
Слабенце слабичко Hug От Где го намери тоя Убавец Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 16:41 от *tan4eto*

# 848
  • софия
  • Мнения: 3 425
Абе,Танче,с тая снимка ,нЕма да мине номера. Mr. GreenТя е като аватара на кометката,аз реших,че е някакво небесно тяло(слънцето). hahahaЯ земи се фотни,знам,че имаш какво да покажеш. Hug


Моннн,аз ли да те уча  hahaha ти го събуди,пък другото само ще си потръгне. Mr. Green

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 16:57 от СлаБе

# 849
  • Мнения: 617
Ама Слабе, тоа първия спи ма сестрооооо!Кво да го прАЯ сега?А па тоа втория ма разби...даже мисля, че съм Флюбена вече.

# 850
  • Мнения: 332
 newsm09 newsm09 Е ,може ли докато сляза до магазините и обратно да изпишете 4страници......то бива ,бива,ама вашто на нищо не приличаааааааааааааа  newsm66

Кри 12кг свалих първияя месец....много помниш слънцееееее  Hug  love001 А другите 14кг за месец и нещо  newsm56 4470

Слабенцееееееее  Майкоооооооооо милаааааааа ,як пръч си сложила  #Shocked tooth.........ти що не викаш ,че днес било петък,ааааааааааа  Drunk

Бе ейййййй,чакайте да се похваляяя Blush Ходих да си купя някоя дрешка...за първи път отивам с кеф да си пазарувам  Mr. Green ееееее,все още не мога да пазарувам нормални дрехи,,ноооооооо и това ще стане  Mr. Green....та 3номера по малко в размер  Crazy Човека ми дава дрехи,аз обличам и викам....."По малко имате ли?"...  Crazy Mr. Green Blush Баси кефаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа....върнах се с 3 торби в къщи и за детето 2 торби....и останах без ръце  Mr. Green
Аре стига се хвалих  Mr. Green

Абе петък е беееееееееееее

# 851
  • Мнения: 225
Браво Славче. Спомних си тазз сценка на Ягодите. Големи папараци сте брееее........
Бравосссс. Стана ми едно веселоооооо

Ама аз предпочитам първия.
Кво ще го праим бе Моннннн - ми ще го будим  Hug

П.П Тонито - хайде чакаме фотографии - преди имаше такава традиция. Който купи нещо и веднага показва  ДЕФЕЛИРАЙЙЙ

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 17:09 от ros4o

# 852
  • Мнения: 243
 Rolling Eyes #Shocked smile3506 smile3506  СЛАБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ма тук има

баби, кви съ тия голи мЪжове, Учите ми на Понички Станаааааааа

# 853
  • София
  • Мнения: 98
Tonito26, честитооооо!

Ама не трябваше толкова много дрешки да си купуваш, че както гледам с кви темпове сА движиш, след месец пак шЪ си голаааааааааааа!  newsm10  love001

# 854
  • софия
  • Мнения: 3 425
Браво Славче. Спомних си тазз сценка на Ягодите. Големи папараци сте брееее........
Бравосссс. Стана ми едно веселоооооо

Ама аз предпочитам първия.
Кво ще го праим бе Моннннн - ми ще го будим  Hug
Абе ще се сетите вие....... Mr. Green
Rolling Eyes #Shocked smile3506 smile3506  СЛАБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ма тук има

баби, кви съ тия голи мЪжове, Учите ми на Понички Станаааааааа
Кат сте баби,та кво,да не сте сакати.Нищо ти нЕма.А и аз баба не видях,имаш енергия за цяло ято млади мацки.Този е за теб,ако ще и на фарове на самолет да ти станат очите. Hug
Тонкааааа,завижд.......подсмрък........ smile3518

Общи условия

Активация на акаунт