Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 4 938
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 471
Аз затова винаги, преди да спя с някой мъж, го
питам какво дете иска. Ако не съвпада с моето
становище по въпроса, надявам кондом и точка.
Може би наистина е трябвало да помислиш и да
се споразумеете, преди да пристъпите към акта.

Това нали не е сериозно.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 044
Sgogova, извинявай мацка, не съм искала да те засегна. Просто ми е твърде шокиращо това,което казваш.  Peace
Когато той ти каза" Ако е момче-ще раждаш." ти нищо ли не попита? Някаква дискусийка лека да се заформи между вас, поне кратичко мнение да изразиш? Или покорно сведе главица и се запритеснява какво ще правиш.
И друго-вие досега никога ли не сте говорили за деца? Иска момче-добре, но не ти ли е споменавал абсолютно крайната си позиция по темата? Да не би заради това да се е развел с бившата си жена?Щото толкова болен го описваш,че всичко е възможно!

# 32
  • Мнения: 121
Sgogova, извинявай мацка, не съм искала да те засегна. Просто ми е твърде шокиращо това,което казваш.  Peace
Когато той ти каза" Ако е момче-ще раждаш." ти нищо ли не попита? Някаква дискусийка лека да се заформи между вас, поне кратичко мнение да изразиш? Или покорно сведе главица и се запритеснява какво ще правиш.
И друго-вие досега никога ли не сте говорили за деца? Иска момче-добре, но не ти ли е споменавал абсолютно крайната си позиция по темата? Да не би заради това да се е развел с бившата си жена?Щото толкова болен го описваш,че всичко е възможно!

Други проблеми нямам с него за нищо досега,говорили сме си че много искам бебе,и след 4 годишна връзка решихме да си направим.Аз знаех че иска момче,но не чак в такава степен.Когато му казах че съм бременна тогава започнаха по големите претенции.Сега говори за в бъдеще,направихме ремонт във къщи,в детската стая,обсъждахме мебелите,но въпросите след всеки преглед не спират,като ме пита дали са ми казали какво ще е направо сърцето ме свива.Той също много го иска,усещам го но просто мисли само за момче.

# 33
  • Мнения: 2 471
sgogova това си е псичхически тормоз. Кажи му позицията си още сега, че после може да стане по-лошо

# 34
  • Мнения: X
А ти като жена на която и предстои да стане майка, не го ли попита нито веднъж до сега, ако в 6-тия месец разберете че ще е момиче, аборт ли ще правиш?
Всъщност много ужасна ми изглежда тази твоя зависимост от неговото мнение...чудя се на какво ли си способна за да го задържиш?   Sick
След като си толкова смирена и така добре те действат, хич незнам как ще живееш от тук нататък. В смисъл че той и да е момиче, няма да го върне я, ама ако го приеме сигурно цял живот ще живееш с мисълта че не го обича....Такива съмнения рушат всичко Peace
Незнам наистина...просто явно не разбирам ситуацията, затова и няма да коментирам повече.
Успех  и лека и безпроблемна бременност и раждане Peace

# 35
  • Мнения: 2 471
Аз така и не разбрах, с кой акъл искаш да се подложиш на амниоцентеза.

# 36
  • София
  • Мнения: 397
Плаши ме мисълта че ако е момиче няма да сме желани и обичани.


Тоест си желана и обичана само като инкубатор на бъдещия наследник? Shocked След такава нагла обида не бих останала с този, особено ако детето наистина е момче, нека цял живот съжалява за малоумните си претенции!

# 37
  • Мнения: 1 289
Аз затова винаги, преди да спя с някой мъж, го
питам какво дете иска. Ако не съвпада с моето
становище по въпроса, надявам кондом и точка.
Може би наистина е трябвало да помислиш и да
се споразумеете, преди да пристъпите към акта.
hahaha

А защо изобщо обсъждаме абсурди?
И с какво авторката мисли, че можем ние да й помогнем, да я настроим въпреки "заплахата" от момиче, да го обича ли??! Май самата тя няма позиция..

# 38
  • Мнения: 121
Аз така и не разбрах, с кой акъл искаш да се подложиш на амниоцентеза.

За амниоцентеза ми казаха че нямало да ми направят защото съм под 35 години.Казаха че до 12г.с. може да ми се направи биопсия /почти същото като амниоцентеза/.Ами поне да се успокоя и да не го мисля вече.Пък ако е момиче бащата ще свиква с тази мисъл

# 39
  • Мнения: 2 471
Аз така и не разбрах, с кой акъл искаш да се подложиш на амниоцентеза.

За амниоцентеза ми казаха че нямало да ми направят защото съм под 35 години.Казаха че до 12г.с. може да ми се направи биопсия /почти същото като амниоцентеза/.Ами поне да се успокоя и да не го мисля вече.Пък ако е момиче бащата ще свиква с тази мисъл

А рискът от аборт? И какво успокоение е това? Ако е момче, всичко ще е по мед и масло, ако е момиче - аборт. И така, докато заченеш момче?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 508
А може и да не стане аборт, но да се роди увредено дете. Струва ли си да рискуваш?

# 41
  • Мнения: 121
А рискът от аборт? И какво успокоение е това? Ако е момче, всичко ще е по мед и масло, ако е момиче - аборт. И така, докато заченеш момче?
[/quote]

Аз вече казах че няма да правя аборт,дори ако трябва и сама да си го гледам.Това ми е първа бременност и то толкова желана,в никакъв случай немога да си позволя аборт.Ако е момиче поне вече ще знам и няма да мисля по цял ден и нощ какво ще е.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 044
....Ами поне да се успокоя и да не го мисля вече...

 ooooh! Щом пък е такъв проблем-прави квото знаеш.

# 43
  • Мнения: 2 471
А може и да не стане аборт, но да се роди увредено дете. Струва ли си да рискуваш?
Да и това, което е по-лошо.

# 44
  • Мнения: 2 471
Извинявай, на колко години си? Само много млад човек, може да разсъждава по този начин. А и тази зависимост от мъжа до теб, не знам. За мен не е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт