Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 4 935
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Това за аборта да правиш ако не е момче, ми се струва че ти си го измисли. Тоест от цялата ти тема ми стана ясно че човека има две дъщери и много иска момченце, и понеже явно ти го е казвал ти по някакъв начин си се засегнала и смяташ че той е толкова категоричен, че едва ли не трябва да правиш аборт ако не се удовлетвори желанието му. И ми се струва че твоето мислене е коренно различно от неговото. Човека просто иска момче и ти си внушаваш тука глупости с някакви разкази и как няма да дойде до болницата.....Сложи ръка на сърцето и кажи, той каза ли ти че иска да направиш аборт ако не е момче. Отговори с да или не. Без да обясняваш повече, това ли са неговите думи?
Май човека не се е изразил правилно и ти под влияние на хормоните съвсем не си го разбрала. Или си разбрала това което искаш.

# 16
  • Мнения: 940
Абе все си мисля, че не го мисли. Ако го мисли--не е наред.

# 17
  • Мнения: 1 289
 ooooh! Даже и в арабския свят нямат чак такова отношение.

Към авторката: Е как да не коментираме отношението - според теб това нормален човек ли е? Сигурна ли си, че не се е помайтапил, а ти да си го разбрала погрешно, че в противен случай човека е бая зле. Също така полът се определя от бащата...

# 18
  • Мнения: 1 475
Извинявай, че те цитирам, но се зачетох в предишни твои публикации, уточни колко наистина момичета има бащата 2 или три- защото малко си противоречиш??!! Thinking


"Бащата има две момичета от предишната му жена,а на мен ще ми е първо."
-това от тази тема

- а това от друга тема

"здравейте мами,съжалявам че сменям темата,но много бих искала да разбера някоя от вас дали си е правила хорионна биопсия и най-важното което ме интересува е дали се разбира пола от това изследване.проблемае че имаме три момичета и това сега трябва да е момче.лекарите не искат да ми направят амниоцентеза а занея знам че дава 100 % отговор за пола.моля ако знаете дали от хорионната биопсия се разбира пола на бебето да ми пишете.Благодаря!!!"

 newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 2 448
Авторката, не знам мъжа ти колко му е акъла, но определено на теб ти липсва и ум и самоуважение.
Излиза, че ти имаш предпочитания към пола на детето си, защото ще бъдете "позлатени". Голям кеф да впримчиш някой посредством дете, защото както разбирам след като не искаш да коментираме взаимоотношенията ви, значи има нещо, което спестяваш и то е притеснително.  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
Jarrita, не съм много веща в генетиката, благодаря за поправката. Peace Дано не съм объркала момичето.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Няма за какво  Simple Smile

Няма как да си я объркала, така или иначе и ти си обяснила, че полът зависи от таткото  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 062
Ако е истина това, което пишеш, но малко се съмнявам да ти каже подобно нещо. Няма нормален, човек, който би го казал, ако го е казал, значи си се хванала с ненормален психар. Кажи на мъжлето си, че каквото си е направил, това ще му родиш. Включи се моля, за подробности. И аз искам да знам как ти каза, че ако е момиче, иска да направиш аборт.

# 23
  • Мнения: 2 471
Нещо не разбирам, ти си готова да се подложиш на амниоцентеза, без да се налага по лекарска препоръка, само за да разбереш пола? И ако е женски? Ти наред ли си? Ако мъжът ми постави такъв ултиматум - ще погледне входната врата от външната страна. Няма мъж, който да не мечтае за син. Но не познавам такъв, като този който описваш. Може и да има, не споря.

# 24
  • Мнения: 53
Мъжът ти, предполагам аз, е някой човек
без образование, защото, ако е внимавал
в час по биология в 8 клас, щеше да знае,
че причината наследникът му да е момче
или момиче, зависи само и единствено от
него. Не може да е посадил домати, пък да
иска да бере тикви после. Съжалявам, ако
темата не е пързалка и наистина има такива
малоумняци, но и чукам на дърво все пак.
А питала ли си го защо толкова много иска
да има момче? Ами ако момчето стане педал?


Лиска - честно - фенка съм ти !!!
Постът ти е много на място. Peace

# 25
  • Мнения: 22 433
Абе ти този мъж къде си го намерила?
Сори за въпроса, но това е пълна идиотщина и първобитно мислене. А и няма какво да се сърди за пола на детето, каквото си го е направил, такова ще е. Да ходи и да си отреже пишката като прави само момичета, никой не му е крив.
А ти какво, ако се окаже момиче ще има да ревеш и да си блъскаш главата, а той ще те прави на маймуна?
Тегли му една майна и го пращай да си ходи докато е време, иначе ще има през цялата бременност да се ядосваш.
То бива простащина, но у някой хора край няма.

# 26
  • Мнения: 625
Aз също се нацупих като видях чурка. Но това в първия момент. Mr. Green Heart Eyes Ако бях на твое място щях да бягам през девет гори в десета от този човек Peace

# 27
  • Мнения: 121
Мили дами,Вие явно наистина не сте попадали на такива хора,така като чета от това което пишете разбирам че повечето от вас мислите че съм си измислила половината неща и това било пързалка.Искренно щях да се радвам ако беше така и понеже няма кво да правя си пиша разни измишльотини...е да,ама не.За съжаление всичко е вярно,няма значение дали вие вярвате или не,то си е за мойта глава.Дали това е човека за мен и дали съм луда че съм с него незнам,но бременността ми е факт...а това че той иска много момче е едно на лице.Когато разбра че съм бременна коментираше точно това което казвате че се е бъзикал.Думите му бяха АКО Е МОМЧЕ ЩЕ РАЖДАШ.ИМА ИЗСЛЕДВАНИЯ КОИТО МОГАТ ДА ТИ ПОКАЖАТ ПОЛА.
А доколкото това дали има завършен 8 клас,има да.Не съм казала че не знае че от него зависи пола но попринцип и той не може да си избере какво ще е.Не го защитавам в никакъв случай.Мъчно ми е че за първите му две деца не е имал претенции и тъй като те са момичета,вече иска момче.Жалко че аз съм тази която трябва е поставена между дилема...но вече връщане назад няма.Каквото и да е аз ще си го родя,защото със или без бащата детенцето си е мое...от тук нататък ще видим какво ще става.
МАЙКА ЕДНА,БАЩИ МНОГО.

# 28
  • Мнения: 3 423
Аз затова винаги, преди да спя с някой мъж, го
питам какво дете иска. Ако не съвпада с моето
становище по въпроса, надявам кондом и точка.
Може би наистина е трябвало да помислиш и да
се споразумеете, преди да пристъпите към акта.

# 29
  • Мнения: 2 471
Значи няма дилема, защото вече си взела правилното решение.

Общи условия

Активация на акаунт