Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 11 284
  • 182
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 666
Какво значи да имаш късмет?
Да имаш късмет означава да имаш здраво бебе, полът не е важен.
Съжалявам, че има такива хора на този свят. Едни плачат за деца, а други... предпочитам да не коментирам.
Надявам се този човек да се вразуми и да разбере, че няма нищо по-важно от здраво дете.
  bouquet

 newsm10

Въобще не разбирам защо се притесняваш от пола на детето, най-важно е то да се роди живо и здраво, защото толкова жени страдат и ако ти прочетат поста не знам как биха се почуствали. За мен мъжа ти е пълен с комплекси и доста изостанал във времето, но друг е въпроса дали предпочиташ мъжа си пред възможността да станеш майка и да дариш живот. Не бих допуснала мъж да ми диктува дали да правя аборт или не и особено да ми поставя такива условия - ако е момиче ако е момче. На секундата бих го разкарала честно казано.

# 76
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Моят мъж пък веднъж се изцепи, че искал момиче Shocked Така го смъмрих, и го накарах да се извини веднага на бебето, което е още в корема ми, но аз знам, че всичко чува. Аз толкова го искам това бебе, че изобщо не ме интересува пола. А и не го ли е срам, че вече загубихме едно и сега се боря със зъби и нокти за това. А на теб ти стискам палци и силно ти прегръщам и ти желая здраво щастливо бебе! И бъди силна защото аман от мъже с претенции! Няма по-хубаво на света от децата ни! Hug

# 77
  • Мнения: 4 070
По принцип всички мъже имат претенции към пола, но просто някои не си го признават, за щастие моя мъж (въпреки,че ни съвпада желанието на пол) е доста умерен и понеже правихме опити 4 месеца преди да забременея, като успяхме просто каза-"каквото е , стига да е живо и здраво". Обаче явно не всички мислят така.
Трудно е да те посъветваме какво да правиш, ако пола не е мъжки- но как ще правиш аборт в толкова късен месец??? Ето аз съм вече в началото на 5 и моята док. ми каза,че все още не иска да ми казва със сигурност(понеже в 22 г.с като отида на триизмерен ще видим всичко по-точно)-значи може много късно да разберете за пола, а освен това понякога стват грешки. А ако ви кажат момче и се роди момиче- какво тогава???
Мога да ти кажа,че моя баща не е искал никак момичета и със сестра ми някак е преживял факта, но като съм се родила аз е бил бесен и не ме е виждал цяла седмица-после му бях любима и ме водеше на футбол, на риба ит.н.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 227
Каква е причината за хорионната биопсия? Ако е само за да разберете пола на бебето си е неоправдан риск, ако е поради препоръка на лекар заради някакви съмнения - ок. Той ли държи да я направиш?

# 79
  • Мнения: 42
Това е толкова глупаво да мисли по този начин,направо безобразие.Ще извиняваш,че ти е мъж,но пусни му някой документален филм да се ограмоти,той незнае ли че от мъжете се определя пола на бебето,те са носители на X и Y хромозомите.Дано се осъзнае човека.Ти бъди спокойна,сега това е най-важното,и мисли за baby_neutral.Успешно бременеене и леко раждане  Peace

# 80
  • Мнения: 1 372
Според мен е тъжно че се намираш в такава ситуация и още повече когато става въпрос за първородната ти рожба! Каквото и да кажем ние тук, аз мисля че ти можеш да се справиш и сама с отглеждането на бебето и да му се наслаждаваш без значение какъв пол е.
Жалко е че съществуват такива ограничени индивиди, но е факт! Няма смисъл да ти казвам че и аз съм чувала много подобни истории една от които адски фрапираща! Това няма да е утеха!
Моят съвет е ощ е докато си бременна да преусмислиш дали човек, който постъпва така с теб и помрачава предстоящето ти щастие и те тормози психически заслужава любовта ти и тази на едно мъниче. Според мен не е трябвало да се подлагаш на каквито и да е изследвания, но ти вече си го направила. Дано поне да нямат последствия!
Желая ти всичко да се оправи и нещата да се подредят възможно най -благоприятно за теб

# 81
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен лично отношението и изказването на бъдещия татко е повече от несериозно Crossing Arms
Какво значи, че има предпочитания? newsm78 И какво- ако родиш момиче- ще го върнете ли?  Thinking Или ще го оставите в някой дом...ще си направите друго....и така- докато излезе момче! newsm78 Crossing Arms
Човек, изказал подобно мнение, предпочитание или както щеш не заслужава вниманието и чувствата ти!  Crossing Arms Ако те обича наистина или най-малкото - ако държи на теб ще му е все едно какъв е пола- нали детето е плод на любовта на двама души....останалото са грешки и случайности Naughty Crossing Arms
Не мога да приема да бъда с такъв човек до себе си, който ще има предпочитания към пола на детето Naughty

# 82
  • Мнения: 953
Каква е причината за хорионната биопсия? Ако е само за да разберете пола на бебето си е неоправдан риск, ако е поради препоръка на лекар заради някакви съмнения - ок. Той ли държи да я направиш?

?
Ти сигурно ще махнеш бебето ако е момиче.
От другата тема знам че правиш това изследване само заради пола на детето и ако е момиче ще прекъснеш бременността.
Сама разбираш че е много глупаво да се подложиш на това при условие че твърдиш че искаш да задържиш детето независимо от пола.
Само за да угодиш на този мърльо може да съжаляваш цял живот после, а той да те смени с някоя която да му роди  " наследник"  Crazy
Това неговото за мен не е любов, ти все едно си просто инкубатор нищо повече.
Изследването е опасно висок%  риск от аборт и се прави само ако има данни за генетично заболяване..
Намерила си продажни доктори да ти направят изследването без да има основателна причина /пола не е ще ме прощаваш/, ще намериш и продажни доктори да ти направят аборт в 4 месец от бремеността.
А като всичко свърши ще уважаваш ли поне малко живота? После и да ревеш е късно.

И сега има изроди които хвърлят новородените деца в кофите, и ти няма да си по-добра от тях ако направиш това което иска от теб.

# 83
  • Мнения: 1 949
Не мога да повярвам  ooooh! Ако наистина любопитството за пола е причината да се подложиш на това изследване, то тогава .... (да не слагам етикети  Stop) Защо още си с този мъж? Защо не му би шута в момента в който ти постави това условие. Ще кажеш - да, отстрание лесно. Но искам да ти кажа, че съм попадала в някаква подобна сложна ситуация и няколко часа след ултиматума, багажа ми не беше при този човек вече, аз бях другаде и той не знеше къде съм. Избягах му... Айдееее, лигльовците при мама вкъщи  #Crazy

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Освен това да дариш света с  още една жена е по-добри отколкото мъж с подобно ограничено мислене

# 85
  • Мнения: 57
Брей, тия мъже не спират да ме изненадват с простотия и приматски егоизъм ...  newsm78

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Комплексиран мъж Confused
Нормално е бащата да има предпочитания за пола, но не може да го изисква на всяка цена. Каквото бебче се получи, такова е.
За мен е най-добре децата да са с различен пол (момче и момиче), но каквото Господ даде...

# 87
  • САЩ
  • Мнения: 170
Не съм прочела все още всички мнения по темата, но ми стана много мъчно като прочетох твоето  Confused
Слава богу моят мъж нямаше претенции какъв да е пола на детето ни, но имам наблюдения от една приятелка чиито мъж непременно искаше момче. Той не стига че през цялата бременност не беше до нея (пътува по корабите) ами страшно я беше изнервил с постоянни обаждания да пита дали е разбрала какво ще е детето. Казваше и че ако е момиче значи не било от него. Той женски не можел да прави. Как го знаеше това не знам  Close А, тя се побърка да ходи по видеозони и непрекъснато и казваха че или не се вижда добре или пък че ще е момиче. Побъркала се беше направо. Е, роди се момче и той беше доволен.
Честно ви казвам след този случай страшно ми се промени отношението към този човек. Не мога да разбера как може да има такива задръстени хора  Close

# 88
  • Мнения: 961
И аз съм изумена, че в 21 в. има хора, които разсъждават така.

А ти не му ли обясни, че аборт след 3 месец е равносилно на убийство? Попитай го как би се почувствал, ако убие една от двете си дъщери.

# 89
  • Мнения: 361
най-важно е бебето е да е живо и здраво, пък каквото е такова ще е. Тъпо е да искаш момче при положение, че пола се определя точно от бащата. И ако е момиче няма да го обича ли?
Я не се шашкай толкова.
Аз моя като го питам какво иска да е, отговаря живо и здраво.
Свекъра пък иска да е момиче (а има двама сина и не се притеснява кой ще ми продължава рода)
Успех и не се ядосвай, пак ти казвам- важно е да е добре бебето.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт