Дрехи за кърмачки - къде?

  • 8 389
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412

Момичета, видях тениските,  за които писах по-рано! Страхотни са! Но майката-производител изрично помоли да не давам линка, за да не се счете за реклама. Така че, ако се интересувате, ще пусна на лични.


Може ли и на мен на лични?

# 16
  • Мнения: 2 132
Ето иначе от английския сайт - http://www.laredoute.co.uk/style/COCOON-Nursing-T-shirt-with-gra … Id=R&source=4
Предполагам, че и във френския ще я има. Преди ми бяха намерили една от английския сайт във френския, но беше с къс ръкав. (аз френски не знам)

# 17
  • Мнения: 4 406
като е трудно с намирането на дрехи, моля старите   Laughing Laughing кърмачки да споделят хитринки за кърмене на открито през студените дни- за всички ни ще е полезно!

# 18
  • Мнения: 1 153
Това, което намерих в Ларедут, са блузки за бременни, които се разкопчават отпред. Не намерих специално за кърмачки...

# 19
  • Мнения: 567
Момичета, видях тениските,  за които писах по-рано! Страхотни са! Но майката-производител изрично помоли да не давам линка, за да не се счете за реклама. Така че, ако се интересувате, ще пусна на лични.

Може ли и на мен на лични Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 869
Ох, явно сме много търсещите, а предлагането е никакво....
Моля ви да пишете на Melaniya, да не се превръщам аз в "гара-разпределителна"
Благодаря за разбирането, а на Melaniya - за отзивчивостта   bouquet

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Буми, аз като "стара"  hahaha кърмачка да споделя. Блузите ми са с V-образни деколтета, ползвам и ризи, жилетки, въобще все неща, които могат да се откопчават. На мен ми е по-удобно да кърмя отгоре, в смисъл, да извадя цицата, а не да вдигам блузата. Няма никакви хитринки, просто леко съм съобразила гардероба си. Колкото до бебето, намятам пелената от количката, дори понякога загръщам и с моето яке.

# 22
  • Мнения: 4 155
Аз си купих от ebay.co.uk потник за кърмене на Mothercare от серията Moda. С предишните деца карах с нормални дрехи и един сутиен за кърмене.
Много ми харесва този потник.  През лятото може да се излиза само по него. Под потника има бюстие, което се разкопчава и отваря при ареолите. Много ми е удобно. Кръста ми е покрит и когато малката се разреве само разкопчавам горната дреха, потника и давам. На мен ми е по-лесно да кърмя с тениски и пуловери - тъй като самата дреха пада над детето и ме скрива. Но обикновено кръста ми е гол.
От ибей си взех и сутиен за кърмене на Марк и Спенсър. Беше 15-20 лева. Нов, с етикета.
Мисля да не купувам други дрехи.

# 23
  • Мнения: 3 869
Аз намерих много хубави (поне за моя вкус  Wink) сутиени по 30-36 лв. (Sky мола в София, на подземния етаж). Взех си повечко - от една страна заради цветовете, от друга - така се лигавим и плюем понякога, че и лигавниците не спасяват положението и се налага да сменям сутиен по 2 пъти на ден!

# 24
  • Мнения: 1 153
За сутиени мога да похваля и едно забутано магазинче в Младост, ако някой се интересува.

# 25
  • София, Смолян
  • Мнения: 106
Момичета, видях тениските,  за които писах по-рано! Страхотни са! Но майката-производител изрично помоли да не давам линка, за да не се счете за реклама. Така че, ако се интересувате, ще пусна на лични.

Може ли и на мен на лични Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8 242
Това е единственото "кърмаческо облекло" в ларедута.. Пижама от 3 части - жилетка, тениска и долнище.. като на тенискята й се повдига горната част за удобство и дискретност Simple Smile Всичко е чудесно, само дето цената 34.90 Е ми идва малко повечко.. макар че е 100% памук блабла.. и все пак ..  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 869
Аз очаквам да си получа тениските за кърмене тази седмица. Цената беше повече от приемлива (15 лв.) - намалени са заради сезона. Поръчах повече бройки, защото смятам да ги използвам като бельо и пижами. Вече е хладно и малко се измъчвам да вдигам тениската, с която спя, за да храня бебето, а на мен да ми духа на кръста (ужаносно зиморничева съм, хладно ми е ако вкъщи е под 24С!!).

# 28
  • София
  • Мнения: 570
За сутиени мога да похваля и едно забутано магазинче в Младост, ако някой се интересува.
Аз се интересувам!  Simple Smile Много ще съм ти благодарна.

# 29
  • Мнения: 3 869
Получих си тениските за кърмене  Grinning
Много съм доволна Simple Smile Трикото е тънко - за лято са идеални, а сега ще ми свършат отлична работа под другите дрехи и като пижамки Simple Smile
Животът с бебето току-що стана една идея по-лесен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт