Снимки, издание 6

  • 27 172
  • 325
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 172
Искам и аз!

# 286
  • Мнения: 2 172
 Hug Hug Hug
Дано си е скоро у дома!

# 287
  • Мнения: 883
kali, luska, може ли и на мен паролки?

# 288
  • Мнения: 149
luska, да се прибира бързо в къщи малкото юначе. Следващите снимки да са с много усмивки.  Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 9 517
kali, luska, може ли и на мен паролки?

Praynig

# 290
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
И аз се моля да си го взема, час по-скоро! Praynig Алекс има две операции преди година/разширени уретери, хидронефроза/ и е необходимо да се заведе на контролен преглед в "Пирогов" И на всеки два месеца да се прави изследване на стерилна урина. Знам, че в домът правят всичко това, но си е друго да си е при мен.

Изивнявам се за спама!  bouquet

# 291
  • София
  • Мнения: 9 517
Луска, страхотен е малкия, дано скоро си го вземете и няма повече здравословни проблеми  Hug

# 292
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Фоксче, благодаря ти, мила!  bouquet И на всички, които се радвате заедно с мен!

Дай Боже да са ни здрави дечицата!!! Praynig

# 293
  • Мнения: 448
luska,дано много скоро си вземеш малкия сладур в къщи,и да започнете да идвате на нашите срещи,на малчо сигурно ще му харесат каките и батковците Laughing

# 294
  • на път
  • Мнения: 2 804

luska,   bouquet
Много миличък Алекс! Бързо прибиране в къщи  Hug

# 295
  • Мнения: 157
Благодаря, Luska! Много целувки и прегръдки за мъничето! Simple Smile И дано бързо забравите здравословните проблеми. Много радост и щастие у дома!  bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 9 517
Кали, страхотен е!

# 297
  • Мнения: 883
luska, супер ти е момченцето! Засега сериозен и сдържан някак, но вярвам, че като си дойде У ДОМА, много скоро усмивата ще озари прелестното му личице.
Да ти е жив и здрав! Бързо да си се прибирате и дано всички здравословни проблеми останат зад гърба ви
 Hug

# 298
  • Мнения: 883
kali, колко чевръст, усмихнат и лъчезарен е твоят малък мъж  Peace
Да ти е жив и здрав!

# 299
  • Мнения: 358
kali, luska, може ли и на мен паролa

Общи условия

Активация на акаунт