Снимки, издание 6

  • 27 169
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 531
Светле,парола иска.

# 76
  • Мнения: 448
искам и аз парола Praynig Praynig Praynig

# 77
  • Мнения: 11 989
Момичета, уточнявам, че паролата е същата, каквато ви изпратих преди

# 78
  • Мнения: 448
Вие сте много културни Laughing,ето так  се яде торта
http://media.snimka.bg/0956/008167213.jpg

# 79
  • Мнения: 358
Малко снимки от първия рожден ден на детската градина
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296946

# 80
  • Мнения: 1 669
Мирааа, искам парола  Praynig

# 81
  • Мнения: 2 722
Ха, ха успях да ги видя преди да се опароли албума. Леле, Мира, Димана е станала направо госпожица - какво бебе беше на морето миналата година. А тортата още малко и по-голяма от нея  Laughing Да ти е живо и здраво съкровището още веднъж, да я нацелуваш от нас.

Светкавица, моля за паролата, че искам да видя конкуренцията  Wink

ku[d]ku[d]yaka
, и ти си се опаролила а ме държиш в неизвестност, милост please  Praynig
 Тези дни и аз ще се включа с образователна фотосесия, само да ми остане време.

# 82
  • Мнения: 157
Дали и аз мога да се надявам на паролки ?  Praynig

# 83
  • Мнения: 1 669
miraaaa , малката е страхотна хубавица! Да ви е жива и здрава! Hug

# 84
  • Мнения: 2 084
Мира, моля за парола, Светкавица пусни ми пак паролата, моля.

# 85
  • Мнения: 2 722
Ий, красота неземна!
Светкавица, той направо е заприличал на малък мъж. А ти изглеждаш невероятно одухотворена, дори повече, от момента в който раднасяше телефона с трите снимки Simple Smile
Като видях балоните на рождения ден, се сетих за едно откритие което направих. Как да държим детето си под око, в навалицата на детската площадка, селския събор или нещоподобно - давате му балон с хелий и винаги знаете къде е  Joy

Куку, нека чисти детето, така стават по конкурентоспособни на пазара за ергени. А на последните две снимки ми прилича на Григор Вачков  Wink Да му имам муцунките сладки.

# 86
  • Мнения: 2 084
Светкавица, открих си паролата. И видях, всичко видях. Тая русолявата фиурия е много пораснала. Страхотен е! Прилича на най-послушното дете на света. Да ви е жив и здрав.
Мира, хубавелка да ти е жива и здрава!

# 87
  • Мнения: 11 989
Благодаря, момичета за хубавите думи!
Това, за блоните е идея, май трябва да му връчвам на пренаселени места!
А за най- послушното дете... тук, във форума, има свидетели на "послушанието му", могат спокойно да се оплачат от него. Simple SmileВсе той измисля най-дивашките игри !

# 88
  • Мнения: 157
Мирааа, благодаря! И да ти е жива и здрава прекрасната дъщеричка! Много щастие и обич и за двете ви!   bouquet 

# 89
  • Мнения: 2 722
Светкавица, това с балоните е тествано на събора на село.

Ето малко нови снимки от нас - с един пост отчитам и себе си и Маня Simple Smile

http://www.mamagalia.snimka.bg/album.php?album_id=291844&pid=8368180

Забележете заснетия процес на обличане на Митето от страна на Милен. Вече нямам грижи.

И да отбележа, че момчетата не се опитват да удушат Маги, а я обичат, но им е малко слонска нежността  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт