отчитане на тест за бременност

  • 55 313
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 419
...Знае ли някой,ако има кухо яйце или извънматочна,тест за бременност какво показва?
показва бременност!
Извънматочна и кухо яйце се разбира по-късно и без тест.

# 106
  • Мнения: 203
 Peace
...Знае ли някой,ако има кухо яйце или извънматочна,тест за бременност какво показва?
показва бременност!
Извънматочна и кухо яйце се разбира по-късно и без тест.

# 107
  • Мнения: 203
добро утро на всички! nalika, току що си направих и четвърти тест линииката е още по - наситена.... Simple Smile Praynig Искам да е истина! Иначе предишните три теста бяха мноого бледи.....но тази сега е много ясно видима и розова! А иначе трябва да ми дойде... и аз незнам кога вчера, днес, утре!  #Crazy
Мила Steletu дано ти дойде ама след 9 месеца някаде Hug  bouquet

# 108
  • Мнения: 95
silvana, 10x за пожеланието... В събота съм на гинеколог. Сега говорих с мойта лекарка... Тя единствено ми каза да пия фолиева киселина... А аз си я пия от месец някъде превантивно Simple Smile...
Момичета ако имах 150 теста сигурно всичките щях да ги направя!
Има ли смисъл? Не смея да се израдвам! Но няма как да има 4 невалидни теста и то с насищаща се постепенно втора чертичка, нали  newsm78

# 109
  • Мнения: 203
silvana, 10x за пожеланието... В събота съм на гинеколог. Сега говорих с мойта лекарка... Тя единствено ми каза да пия фолиева киселина... А аз си я пия от месец някъде превантивно Simple Smile...
Момичета ако имах 150 теста сигурно всичките щях да ги направя!
Има ли смисъл? Не смея да се израдвам! Но няма как да има 4 невалидни теста и то с насищаща се постепенно втора чертичка, нали  newsm78
Да си имам и аз другарче бе да се водим в твое лице естествено HugНа мен днес ми предстои вторият тест да си направя,за да видя дали вече е по-наситена!Ама в момента съм на работа и ако успея ще си го направя тука,за да видя как е положението!Stelitu-ти взе ли си час за доктор вече?

# 110
  • Мнения: 95
silvana,
В събота в 9:40 сме на преглед..... Взех си вече час, аз ще се побъркам, не можех да чакам повече Simple Smile
 #Crazy

# 111
  • Мнения: 203
Хайде успех тогава и всичко да е наред Hug!И да кажеш как е минал прегледа.Аз не съм взимала още ама утре май май ще звъня да си вземам за сряда,четвъртък!

# 112
  • Мнения: 95
Благодаря!
Благодаря на всички! Стискам палци и с мен и с налика всичко да е наред и на финала да си гушкаме хубави и здрави бебета   bouquet

# 113
  • Мнения: 95
 ooooh! Глупак съм си! Стискам палци на абсолютно всички, сори за предишния пост ама нали и двете се дерзаем тук по цял ден. Извинявам се много! Стискам палци и на силвана!  bouquet

# 114
  • Мнения: 1 498
искам да попитам 10 дни след секс рано ли е за тест ? мц ми е след 7 дни . извинявам се ако въпроса ми е глупав , но съм ножичка тук  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 1 498
тоест новичка , извинете за правописа  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 143
Аз те съветвам да изчакаш 16 дни след...секс/ову

# 117
  • Мнения: 1 498
мерси ще изчакам и ще си направя , макар 4е ако може ми се иска ей сега да знам ама няма как Sad

# 118
  • Мнения: 143
Можеш разбира се веднага да направиш,но по-добре си спести едно евентуално разочарование,ако разбира се работите за бебе

# 119
  • Мнения: 1 498
Да работим от скоро  Simple Smile . Много се надявам да е станало Simple Smile . благодаря ти за съвета , макар и да ми е трудно да изчакам ще се постарая

Общи условия

Активация на акаунт