отчитане на тест за бременност

  • 55 315
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 95
mileto Благодаря! Дано да сме! Вярвам, че взаимно ще си стискаме палци Simple Smile 

# 91
  • Мнения: 143
Благодаря за стиснатите палци.Steletu,успех и дано да е положителен резултата.Аз нещо много не съм обнадеждена.Много ми е притеснено от това,че не ми идва.Ако не съм бременна добре,ще стане следващия път,но защо не ми идва в такъв случай.Да ви кажа правих престо и си е отрицателен.Вече не знам рано ли е,късно лие,но ми е толкова притеснено,че нищо не мога да свърша.

# 92
  • Мнения: 90
Мен ПРесто ме подлъга  два пъти и не му вярвам.В един и същи ден си направих Престо EFNи Шуърчек EFP верен се оказа втория,за съжаление изгубх бебето но това е друга тема.Успех

# 93
  • Мнения: 143
Съжалявам,че се е случило така пи теб.Абе защо трябва да е все по трудния начин,не знам.

# 94
  • Мнения: 3 641
http://i8.photobucket.com/albums/a6/cbms/picture%20girl/PICT0145.jpg
Това го взех от един сайт.... Моят тест е нещо подобно.....
Според ме си бременна. Стискам палци Praynig

# 95
  • Deutschland
  • Мнения: 186
И според мен си бременна. Peace И моя първи тест беше със същата бледа чертичка. Simple Smile Така ,че мога да ти кажа ЧЕСТИТО   bouquet

# 96
  • Мнения: 179
И на мен като на Дениса,
първият ден след обяда правих Шуър Чек, на следващата сутрин Престо. Шуър Чека беше леко положителен, Престо - отрицателен (поне в първите 5 мин.). Приех, че не съм бременна. И 5 дена по - късно и Престо показа слаба втора черта на 2-рата минута. За съжаление загубих бременността.
Сега зверски ме болят гърдите. Днес трябваше да ми дойде. Ще изчакам още малко. Не ми се искаше да правя пак тест (имам иначе 3 теста вкъщи от миналия път, понеже не живея в БГ). Страхувам се от зловещата една чертичка. Но моят мъж заминава и ми се иска да си е тук, когато разбера.

Ще пиша съвсем скоро за резултат. Но с тези Престо ... (а аз само такива имам) - препоръчвам също Шуър Чек, момичета. Даже се чудя, как така тези Престо ги продават за ранна бременност - ограбват ни .... или някой наистина има нещо позитивно да каже?

Поздрави и хубави две чертички на всички!   bouquet

# 97
  • Мнения: 95
Момичета, общо три теста си правих и трите са +.... Ще полудея, защото още не ми е време за закъснение... В смисъл трябва да ми дойде на 23 или 24.02.... Но три + теста. Вярно бледички са чертичките..... Моля, помогнете! Какъв е шанса да са три положителни и да не съм бременна?

# 98
  • Мнения: 95
nalika, мила, не се отчайвай! Споко Simple Smile И аз съм полудяла направо, но явно майката му е чакането Simple Smile  Praynig всичко да е ок и другата седмица да се похвалим! Аз между другото ползвах само Шуър Чек.... И трите пъти.... Страх ме е да си купя друг да не се окаже отрицателен....Но... чакамеее Hug

# 99
  • Мнения: 143
Мацки
Вече луднах окончателно.Снощи направих тест и имаше слаба втора черта,минута две след оказаното време,но беше видима.Тази сутрин с първа урина-отрицателен.Е тя първата урина не беше от цяла нощ защото ставах до тоалетната към 4 часа,но пък не се ояви никаква чертичка и след 3 часа.Ще полудея докато се разбере и ако съм бременна ще съм луда бременна,ако ли не ще съм просто луда.

# 100
  • Мнения: 95
nalika, споко, мила! Ще сме две! Лудите имам предвид!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
АЗ утре пак ще правя тест и после ще пиша....
Иначе, Налика, стискам ти всички палци да си бременна

# 101
  • Мнения: 143
Steletu ,и аз,и аз.Дано да се похвалиме скоро и двете.На теб колко закъснение и колко и какви тестове имаш

# 102
  • Мнения: 143
ОООО,сега видях какъв ти е случая-да ти кажа маце ти си си бременноа и не виждам какво му се чудиш.А честито и да ти е лека бременноста и на финала здраво бебе.

# 103
  • Мнения: 95
добро утро на всички! nalika, току що си направих и четвърти тест линииката е още по - наситена.... Simple Smile Praynig Искам да е истина! Иначе предишните три теста бяха мноого бледи.....но тази сега е много ясно видима и розова! А иначе трябва да ми дойде... и аз незнам кога вчера, днес, утре!  #Crazy

# 104
  • Мнения: 143
Мацка,бременна си,не трябва да ти дойде Grinning,много се радвам за теб.Зарадвай се и всичко да е наред.Аз направих тест днес сутринта и мисля,че нямаше нищо.Още не ми е дошло и по нищо не личи,че ще се случи.Ще изчакам с доктор още време.Знае ли някой,ако има кухо яйце или извънматочна,тест за бременност какво показва?

Общи условия

Активация на акаунт