daite mi savet za rachna pompa

  • 2 108
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Авент - много е добра  Peace
Абсолютно подкрепям Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 193
Ползвах Авент . Доволна съм! Peace

# 17
  • Мнения: 34
Здравейте мами. Аз ползвах на Canpol.  Ина скоро ще направи месец. Караме я само на изцедена кърма. Преди няколко дни се счупи помпата и аз му ударх страхотен рев. Пробвахме със силиконовите зърна на авент - резултата беше още по-силно изразени колики и подуто коремче. Мъжа ми ми донесе някаква неизвестна за мен марка  playtex, в комплекта на помпата имаше и пликчета за еднократна употреба в кооито се изцеждам, после в хладилника и като се събуди бебе само слагам биберон и притоплям. Е направо се рдих с този комплект - цедя се вместо за 1-1.30ч за около 3- мин и от двете гърди. После мия само биберон и помпа със сапун и топла вода. така остава повече време да си поспивам.  smile3524 Пък и коликите не ни мъчат толкова - като се напълни пликчето догоре въздуха се маха, после при засмукването от биберона бебе прави вакуум и възух не влиза, а и така по-трудно тече, което мен ме устройва, защото все още тая надежда че ще се научим да се кърмим от гърда.  bombs

# 18
  • Мнения: 256
И аз ползвам ръчната на Авент. Върши работа.

# 19
  • Мнения: 204
В началото ползвах съвсем обикновена ръчна помпичка"камера",която струва 3.50 лв. и вършеше страхотна работа.След втория месец не съм цедила,че лакомника не оставя и грам. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 864
и аз ползвам ръ4ната на авент.
доволна съм!

# 21
  • Мнения: 6 713
Авент - чудесна е! Много съм доволна Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 23
И аз съм за Авент, но предполагам че и тази на Медела е добра, тъй като електрическата им Медела Суинг върши чудесна работа.

Общи условия

Активация на акаунт