Отговори
# 45
  • Мнения: 5 280
Честит Рожден Ден, Гея! Много обич и здраве!

# 46
  • Мнения: 7 803
Гея, душко, честито  Hug
и мерси за бирата  Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 4 575
Честит рожден ден на Симеон! Да е жив и здрав, много умно и послушно дете!
Уасп, къде се изгуби?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 320
Гея,Честит Рожден Ден (на патерица) !!! Да си жива и здрава! Щастлива и обичана!

                                                                           

Краско от днес вече е малък ученик! Сутринта го нагласих и тръгнахме за градината. Беше спокоен. Там докато оправиме молби, договори и таксата в офиса, дойде кака Боби да го вземе. Той беше много спокоен. Каза и как се казва, излъга я на колко годинки е, показа и какви играчки си е донесъл. Поговорих с нея, обясних и всичко за храна, пишкане, спане и всичко, което я интересуваше. След това тя му предложи да ходат да играят и той и даде ръчичка и тръгна. Даде си раничката да му я носи и дори не се обърна. Сега звънях да питам как е, казаха ми, че си играел, редяли пъзел. След малко ще имат час по английски!  Crazy Ще звъна към 12 часа да питам пак как е, ако е спокоен ще го остава да седи. Ако не заспи ще го взема към 2 часа, ако пък евентуално реши да спинка ще отида след като се събуди. Душичка! Много ми е мъчно, но пък се надявам да е за добро! Той има нужда да общува с дечица, да се отпусне, да стане по отворен! Все пак е момче, не може все да е до мен! А и какво да го права цяла зима вкъщи!!! Всичките му приятелчета са кой на градина, кой на училище! Трябва да го затворя да седи с мен и да се изнервяме взаимно, а там поне ще има с кой да играе и да се развива!
Дано всичко е наред и лесно да се адаптира към новата обстановка и да не плаче, че от това най-много ще ми тежи!

Лек ден за сега от мен!


 

# 49
  • София
  • Мнения: 1 320
Пак аз...
Краско обядвал, всичко си е изял, но излъгал учителката, че не можел сам да се храни!  Simple Smile
Сега щял да спи!  Shocked Казаха ми, да звънна към 2-2:30 часа ако е станал или не е заспал да отида да го взема, а пък ако спи да отида чак след като вдигнат всички дечица и закусат към 4 часа.
Дано да е така всеки ден и да си ходи със желание!  Praynig Аз не очаквах, че така добре ще се държи! Много съм горда с него, голями вълнения днес...
Ето и снимки от изпращането сутринта:

http://media.snimka.bg/0775/007806224.jpg
http://media.snimka.bg/0775/007806225.jpg
http://media.snimka.bg/0775/007806228.jpg
http://media.snimka.bg/0775/007806231.jpg
http://media.snimka.bg/0775/007806233.jpg

# 50
  • Мнения: 1 440
Здравейте!  bouquet
Светле,специално за теб! Hug

Ерче,браво на Краско!Много е сладък!

Честит рожден ден на Симеон!  bigdance2
Да е здрав и много щастлив!



# 51
  • Мнения: 263
Честито на малките рожденици!! И на новите ученици! Здраве и успехи ви желаем!
Ние за съжаление отказахме градината, за да не мъкнат бацили при бебето батковците.
А днес засякох кака Светле - да ви кажа, че изглежда чудесно за възрастта си  hahaha! Светлеее Heart Eyes. Еееех, хубаво беше като бяхме на 30...

# 52
  • Мнения: 1 930
Честит рожден ден на Симеон!

Ама верно, къде е Роза бе?някой не поддържа ли връзка с нея?
Ерка, честит ти ученик!
Само щастие в живота да ти носи тоз голям мъж!

Живе, ша те бия с тоя ироничен тон....но пък благодаря, че ме нарече кака, а не баба:)))


# 53
  • Мнения: 1 209
Р-ка честит ти ученик, браво на момчето за успешното приютяване в детската градина, дано да е все така за напред...  Peace

Гейке, а аз си мислех, че годишнината е за hahaha 20  Joy

# 54
  • Мнения: 1 930
"Зехте ме за мезе.....обаче не се мислете за първа младост и вие, де...Вярка, гледам особено....юбилея май не беше тая година:))

# 55
  • Мнения: 1 209
"Зехте ме за мезе.....обаче не се мислете за първа младост и вие, де...Вярка, гледам особено....юбилея май не беше тая година:))

 smile3521 smile3533  love001

# 56
  • Мнения: 391
СВЕТЛЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!малко със закъснение  Embarassed, ЖЕЛАЯ ТИ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО И НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ!   bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на всички ученичета, разгледах снимките, всички са големи сладури, дано да ходят с кеф и най-вече да са здравички.
Рали я пратихме отново в Смолян, защото нашата градина беше дежурна цяло лято и чак средата на септември започнаха ремонта, уж ще го свършат до средата на октомври, но аз психически се подготвям за края на октомври. Ще си я вземем за РД, а после ще видим как ще го измислим.
Почивните дни си я взехме и си направихме една много хубава обиколка из България, много съм доволна Laughing Лошото е, че е много се е разлигавила, просто незнам как ще я вкараме в релси като си дойде.

# 57
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
  bouquetЧестит рожден ден на Симеончо! Да расте здрав и послушен!  bouquet

Аз не намерих време тези дни да пиша, та ей на сега сколасах.
В петък като взех малкия от градината и ми казаха че кашля. Отидохме до дежурното да го прегледат. Той нали миналата седмица беше болен  с хрема и подкашляше. Педито вика че кашля щото му се стичат сополите. Ама той си кашля бе и пак го заведох и тя пак вика че нищо му няма. Даде обаче сироп. Пихме го цяла седмица... ама детето си кашля. Та дежурната също каза, че му е тежка хремата, че нищо не чува на дробовете и да дам пак същите лекарства дето е пил последния път. Прибрахме се ние, давам аз сироп, лупам капките и така. Цяла събота обаче това дете е със задънен нос, кашля и не може да диша. Не може да яде, не може да спи. Обадих се аз на УНГ-то ни и за някакъв супер късмет беше дежурен в болницата в неделя. Та рано-рано отиваме във военна болница. Той човека като го видя и хлъцна. Каза че детето е с хич не е добре и най вероятно с лоша трета сливица. Изписа едни капки дето ги забърках вкъщи от три различни съставки и друг сироп за кашлицата. Вчера положението с носа беше по добро обаче... Пепи кашля яко и почна и температура да вдига. Снощи беше 37.8, а сутринта с 37.6. Днес сутринта отивам до педито да взема болнични и да й разкажа къде сме ходили и тя като го видя и тя хлъцна. Малеее ма той какъв се е жлътнал. Ми аз какво ви разправям бе... не е добре детето. Само аз ли го виждам това. Показах й рецептите, прегледа го, преслуша го и... ми антибиотик. Крайно време беше. Не че съм привърженик на антибиотика. Даже напротив. Хич не щъ да давам. Ама като ми се влачи две седмици болен, значи не става само с витамини и сиропи. Сега ще си стоим вкъщи и аз ще си го гледам, че нашите заминаха със сестра ми за Гоце Делчев за операцията. И така. Като се оправи трябва да отидем да му направят снимка на главата и да се види какво има там вътре. Освен това доктора забеляза някакво изоставане на лявото оченце в движението. Не било в синхрон с дясното. Та като съвсем оздравее ще го водя и на очен. Аз го бях водила като мъничък, защото на това оченце не му се отваряше клепача добре, но тогава казаха че това ще се оправи. И сега е наред, но може би има някакъв ленив мускул. Та това са нашите преживелици от почивните дни.
Вече се чудя какво да му давам, какво да го правя. Почти два месеца е болен. Оправя се за ден-два и айде пак. И не е виновна градината за това, защото е на градина само от седмица, а боледува от средата на август. В началото на годината пак имаше такъв период и пак два месеца ми се влачи с какви ли не болести. Май ще пробвам и аз тези водорасли дето Танчето и Зори ги пият... пък ще видим.

А вие гледам тука нещо се бъзикате с кака ви Гея... душооо благодари се че не те лельосаха, щото мене вече редовно ми викат леличка и лелка... направо ми иде...  #2gunfire
и най лошото е че поддадох. Като видя малко дете и му викам... ела при леля. Те това е. Одъртехме си.

Аничка все по вода да му върви на Краси! Дано да ви е спокойно и на двамата и с радост да си ходи на градина. И още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ! Ти си знаеш!   bouquet

Ох още малко ще досаждам ама... да си доразкажа, че се присетих от първия ден в градината на Краси. Пък и сега ми е паднало.
Днес сутринта дигам рано Пепи и той се събужда с думите - "мамо няма да ходиме на детска градина днес"... и аз му казвам че отиваме на лекар да вземем бележка че е болен и няма да ходи на градина и бележка за мама да не ходи на работа.
Той от както бяхме в болница има голям проблем с лекарите. Реве, пищи, влачи се... трагедия. Та отиваме при докторката и той като никога нито реве, нито се дърпа... и след като го прегледа я хвана за ръката и й казва - "ще дадеш ли на Пепи документ че е болен и няма да ходи на детска градина"  #Crazy
Е щях да падна. Лекарката вирна краката от смях. Даже целувка й даде на тръгване и сам пожела "приятен ден" и "лека работа". Друг път след като го преслушат тича навън с Ники, а сега кротко стоя до края.
Ох много дълго стана. Тичам че ще ми загори вечерята.
Хайде приятна вечер!

# 58
  • Мнения: 391
И аз съм поръчала от водораслите и коластрата, дано да има ефект. Ади, много гадно това с кашлицата и ние имахме такъв период лятото, тя си кашляяя, а гърдите й чисти, отиде в Смолян и веднага спира, после като дойде тук - пак същото 2 седмици, отиде там - веднага спря. Дано сега като си я вземем тук на чист въздух Mr. Green да не се повтори.

Ади, стискам палци за операцията, дано всичко мине добре Praynig

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИМЕОНЧО!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 320
Мина и нашия първи учебен ден! За мен доста напрегнат, за детенце явно не!
Много е доволен и още от вратата на градината ми каза "Утре пак на градина". Кака Боби била много добра и "готана". Бил в час по "гински" и научил "хелу", "бай", ком банг" !  Joy Учителката била много доволна!  Crazy Бил най-послушен, ама и Рада и Надка и те слушали и Рада му оправила креватчето.   Rolling Eyes  Показва тук какви упражнения правели сутринта. Много щастлив и ми каза, че не мога да хода с него на градина, защото не пускали майки! Изял си всичкото ядене и даже и допълнително си искал! След обяд закусвали козуначено руло, което обаче според Краси е хляб-торта!  Joy
Ще го вида утре сутрин как ще е! Сега е при баба си и дядо си, че те сутринта бяха почти ревнали след като го оставих в градината.

Дринка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт