Отговори
# 60
  • Мнения: 7 803
сладур е краско  Hug моите също се кефят на детската, но са малко разстроени, че са в различни групи, но ще мине

# 61
  • София
  • Мнения: 1 254
Ех че хубави първи трепети четох. На мен са ми малко далечни, щото вече година Иво ходи на ясла и сега в градината минава на пръв поглед безболезнено като изключим напишкването от време на време "защото там си нямам гърне". Веднъж даже се наакал милия. Много ми стана мъчно като си представих как му се е акало и не е знаел какво да направи и накрая просто не е издържал и госпожите казаха, че почнал да гледа виновно по едно време и го усетили... Ама ще свикне. За сега това е единствения проблем, сутрин даже ме кара да тичаме към градината и се опитва да влезе при децата с яке и обувки. А първия ден като го завеждам и то там една камара дечурлига пищят и реват и родители се моткат, то тясно... Бе ужас някакъв и Иво почна да вика "мамон, ти нали ще останеш с мен тука.." Обаче в групата му има няколко деца от яслата и едното - Кристиянчо, му беше другарче и си играеха. Виждам аз Кристиянчо да седи вътре на средата на стаята, зачервен хлипа и на всяко хлипане си вдига раменете, гледа надолу.. Направо ми се скъса сърцето... Казвам на Иво "виж как плаче Кристиянчо, сега като влезнеш вътре да отидеш при него и да го успокоиш и да му кажеш да не плачка и да си играете заедно". Идва момента, когато Иво най-накрая влиза, а аз наблюдавам от вратата. Кристиянчо тъкмо се беше заиграл, обаче Иво право при него отиде. Криси като го видя и пак ревна и Иво като почна да го гушка и да го гали по бузките и да го държи за ръчичката... Направо се разциврих там. Много мила картинка беше.

Дринка, за боледуването... Напълно те разбирам, Иво нали и той през 2-3 седмици беше болен. Да чукам на дърво от началото на лятото се е закрепил и то според мен е благодарение на един доктор (сигурно 8мия при когото го заведох). Д-р Субев се казва и има кабинет на Иван Асен 52. Та след като му обясних постоянното боледуване на Иво и започнах още ехееее от изгарянето та до днес, разказах как Иво е през 2 седмици на инхалации с вентолин и кви ли не сиропи за кашлица... ДОктора в крайна сметка беше първия от всичките досегашни, който предложи някакво адекватно решение, по-скоро действие. И то е много просто, но се оказа доста ефикасно. Профилактика с Респивакс. Нищо че не беше пролет или есен, а лято, започнах да му давам на Иво по една по-различна схема от описаните в лекарството. Всяка сутрин с прясно изцеден сок от портокал. И да не трябва да пие хапче, пак сок, задължително току-що изцеден, даже той сам си го прави понякога. От както е започнал респивакса, а това са вече 3 месеца и повече, се е разболявал 3 пъти, като в момента е третия и аз не бих ги нарекла разболявания в сравнение с предишните. Просто малко сополи, леко прокашля, аз взимам веднага мерки със сироп за кашлица и Стеримар постоянно и това е. Преди при най-малкото прокашляне всичко се превръщаше в хрипове и бронхит, който се влошаваше ли влошаваше. Накрая при последните няколко боледувания Иво даже си държеше сам маската на инхалатора и си правеше сам инхалациите. Както и да е. Мисълта ми е, че този респивакс помогна явно, колкото и да не ми се вярваше. Скоро ще го водя пак при доктора да видим кога да направим втори курс.
Отплеснах се. Извинете.

Забравих на баба ви Грея рожденния ден да честитя... Честит Рожден Ден скъпа бабо! Желая ти дълголетие! Да си все така жизнена и с акъла си за годините! Ще ми се на твоите години да изглеждам поне наполовина толкова добре като теб!  Heart Eyes

Ерке, какво става с твоите семейни драми, има ли някакво развитие? Интересно ми е. Извини ме, ако съм твърде любопитна...

Джъмперче, то бива плодородност бива, ама... Има нещо гнило... Да не си като Алф с деветте стомаха, ама във вариант с яйцеклетки?

Аз пък, напоследък откачам, не смея да заспя направо... Постоянно сънувам смърт. Какво ли значи не знам, обаче сънувах как на Иво баща му застреля приятеля ми пред мен, после сънувах как майка ми легна да умира, после Иво беше тинейджър и той легна да умира... Дано да е на нещо хубаво, ама ми писна да се будя скачайки от леглото и да проверявам дали са ми живи роднините.


Ох леле, как съм се разписала, не мога да се спра.

Чакайте да ви кажа последния хитове лаф на Ивайло. Радвам му се един ден и му викам "много си сладичък", а той отвръща "не бе мамон, аз не съм сладичък, аз съм ГЪСТИЧЪК"  Shocked
И тъй напоследък гъстичкия ми син постоянно ходи след мен и ме гали по бузите и ми обяснява колко съм сладка, и баба и дядо и те, всички са сладки.
А преди седмица някъде... Легнали сме да спим, обаче аз почти не мога да накарам Ивайло да заеме хоризонтално положение и му се развиквам накрая. Това пък, го кара да ми се ядоса, ама ужасно много се ядоса и в яда си иска да ми каже нещо, с което да ме обиди явно. Изръсва нещо от сорта на "аз не те обичам...." и тук запича, защото иска да ми каже нещо ужасно лошо и обидно. През сълзи, крещейки и хълцайки в един момент изрича (аз очаквах нещо много лошо вече) "...на теб са ти мръсни краката!". Хм... Да.

Май се изчерпах за тази вечер. Ама такава муза ме осени.. писах писах...
Сега ви пожелавам лека нощ и спокойна седмица!
Прегръщам ви всичките!


П.П.: Сетих се за Трина - лелката. Аз пък на всички деца съм кака, и хората така ми викат, и аз така си викам. И всичките ми приятелки са каки на Ивайло, без значение на колко години са, включително и кака му Трина. Само Грея му е леля, ама то там е разбираемо. Тя и на мен ми е леля :ах:
Да бе, ся си прочетох подписа отдолу... Иво ли обяснявам, че съм кака... Да се разберем! - до 16ти март съм кака!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 23:28 от Манди Портокалова

# 62
  • Мнения: 1 930
Грея да не е Гея?
 Или тва ви е от младостта? Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 1 320
                                                               

Честит Рожден Ден на Валерия и Йоана!!!Да са живи и здрави! Прекрасно детство и весели игри!
Танче, Меги, честит празник и на вас! Много радост да ви носят малките ви принцеси!


                                                               

Честит Рожден ден на Алекс! Жив и здрав! Щстливо детство и безгрижие!
Зори, да ти е жив и здрав малкия-голям мъж. Много да те слуша и помага! Честит празник!

Мандарински, ситуацията е същата не се е променила! Той движи нещата с адвокат. Мисля, че подготвя предварително спорозомение, незнам и аз точно. Предполагам, че след рождения ден на детето ще трябва да отида да се вида с адвоката и да подпишеме и да задвижи нещата! Това е!

Лек ден!   bouquet

# 64
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕК, ВАЛ и ЙОНИ!!!  bouquet
Дечица да сте много здрави, да слушкате и да растете весели и щастливи!
Момичета имате най-прекрасните деца на света! Весел празник и много целувки от мен!
  Hug

Аз искам да ви помоля за дружно палцестискане за моята сестричка.
Дано да е успешна операцията!  Praynig

# 65
  • Мнения: 212
Дринка, първа съм! Стискам и не пускам!  Praynig Всичко ще е наред, ще видиш!  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВАЛ! ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЙОНИ! ДА СТЕ ЗДРАВИ, ИГРИВИ, ЛЮБОЗНАТЕЛНИ И ДОБРИЧКИ!

Толкоз за сега, че работа ме чака, после ако остане време ще драсна някой ред   bouquet

# 66
  • Мнения: 439
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОНИ,ВАЛ И АЛЕК!


Да растат здрави,все така чаровни и много,много щастливи!

Меги,Таня,Зори,честит празник и на вас,винаги да ви радват и да ви стоплят душите и сърцата!




Ади,убедена съм,че всичко ще е наред!Изпращам много положителна енергия и  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 67
  • София
  • Мнения: 4 578
Мерси, момичета, да ви се връща всичко стократно!
Честит рожден ден на Йони и Алек, бъдете винаги усмихнати деца!
Ади, и тук да ти кажа, че ще се моля всичко да е наред!

# 68
  • Мнения: 2 433
Честит Рожден Ден на Валерия и Йони и Алекс! Hug
Да са живи и здрави мили дечица!  Да дарявате мама и тати с любов и щастие всеки ден!
Лелееее....започнаха се роденните дни.


Честит рожден ден на патерица и на теб Гея!Зло да те забрави! От любов и късмет цял живот да не се отърваш! С нетърпение чакам есето Wink

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 14:08 от JuliS

# 69
  • София
  • Мнения: 1 254
Честито на рожденниците Йони, Вал и Алек!
Да са много здрави и особено послушни!

# 70
  • Мнения: 212
Ай, каква съм... ЧЕрвена шапчица... (за незнаещите вица - ще обяснявам друг път  Mr. Green)
Забравих Алек...  Blush Зари, извинявай   bouquet
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМ МЪЖ, ДА БЪДЕ НАЙ-ДОБРИЯ И ПРЕДАН СИН И БАТКО!

# 71
  • Мнения: 2 494
Благодаря, мили момичета!!!! Много ви обичам и се радвам, че ви има и вече четвърта година споделяме с вас хубавите и не толкова радостни новини, всичко, което ни сближава все повече!!!Целувки за всички@@!@@!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛИ И АЛЕК!!!!!!!!!

# 72
  • Мнения: 5 298
Честит Рожден Ден, Валерия, Йони и Алекс! Бъдете много-много щастливи, здрави и винаги засмяни весели дечица!



Честито на малките ученици! Ерка, много е сладък Краско! Важно, че е доволен. Дринка, на едната снимка Пепи явно вече подозира, какво го очаква  Whistling. Дринка, стискам палци за сестричката ти!

Малкият Ангел е много красив, то и мама е много красива  Hug!

Мами на рожденици, засрамете се  Laughing. Къде са снимки? Може ли така да ни държите в напрежение ?

Валерия само четири дена успя да ходи на градина. В четвъртък вечер вече кихаше, много смешно - като коте.  Но, при условие, че в стаята на децата в този студ имаше два отворени прозореца - нищо чудно. А и изискване да спят без чорапки е много странно. За имунитет и давам Рибомунил. Дано помогне.

Бързо оздравяване на всички болнички  Hug!

# 73
  • Мнения: 1 930
Честит рожден ден на Вал, Йони и Алек!
Да са здравички и много щастливи дечица!

Хубав празник!




Ади, стискам палци всичко да мине успешно!
 Praynig

# 74
  • Мнения: 263
Честито на сладките рожденици!!! Весели и здрави дечица да сте!!!
Ади, Бог да благослови сестричката ти! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт