Какви обувки

  • 4 943
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Със затворени обувки съм вече

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
С едни балеринки, лачени, без чорапи.

Сиренце, от къде си взела ниски мокасини (имам предвид класическия модел), много ми се носят, обикалях и само в Саламандър видях едни в червен цвят?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 815
Вчера бях със затворени обувки с ток, днес - с нисички пантовки, леко отворени отпред. За ботуши ми е още рано, а и още не съм си купувала. Мразя това време, когато се чудя с какво да се облека и да обуя  Twisted Evil
Иска ми се още слънчеви дни.......  Peace

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 491
С маратонки, студено си е за чехли, ама пък за ботуши мисля че не е. Но все пак зависи какви са ти ботушите де.

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Сиренце, от къде си взела ниски мокасини (имам предвид класическия модел), много ми се носят, обикалях и само в Саламандър видях едни в червен цвят?
Равните са ми Хъш Пъпис, а с ниския ток са Марко Поло. Първите си ги купих от магазина на Хъш Пъпис на Графа миналото лято, даже бяха намалени ако не се лъжа Thinking . Страшно са удобни, имам и мокасини на Геокс(на 2-3години са май), но те са по-твърди и не са ми толкова удобни.

# 20
  • Мнения: 18
С едни балеринки, лачени, без чорапи.

Сиренце, от къде си взела ниски мокасини (имам предвид класическия модел), много ми се носят, обикалях и само в Саламандър видях едни в червен цвят?

Аз също съм с мокасини днес, които си купих от Марино Коста в ЦУМ за 100 лв преди около 2-3 седмици. Изглеждат така:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6962615  и са изключително удобни и мекички.

# 21
  • Мнения: 3 314
с маратонки и вчера и днес

# 22
  • Мнения: 1 368
С тези съм от два дни

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
И вчера и днес съм със затворени обувки.

Тези, които са направили тур по магазините за ботуши - споделете какви са модните тенденции  Simple Smile Има ли някаква разлика с миналата година?!

# 24
  • Мнения: 3 830
Със затворени обувки с ток съм. Отпред е отворено на пръстите малко. Не ми е хладно и са ми удобни.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Вчера - със затворени обувки с нисък ток, днес - с обувки без пета, пак ниски. През август в магазините Сиси имаха промоция - 2 чифта обувки на цената на по-скъпия. Така се сдобих с тези двата, за 49 лв.  Simple Smile , нищо, че не им беше още времето. Ето - дойде.

# 26
  • София
  • Мнения: 901
Тези дни и аз много се чудя за обувките, търсих си някакви за това време като завали и е студено, но единственото което ми хареса бяха два вида ботушки  Mr. Green Едните са велурени, другите кожени, нисички, доста под коляното... Определено не са зимни ботуши за това си мисля, че за студените и дъждовни есенни дни стават  newsm78 Но се колебая, защото са си ботуши... Много ще съм ви благодарна за съвет, защото до утре трябва да реша дали да ги взема   Praynig Hug
ПП: ако някой има велурени ботушки може ли да ми каже дали пропускат вода  Embarassed

# 27
  • Мнения: 22 436
Аз най-мразя дъждовното време, просто ми е отвратително.
Тези дни се уцелих на балкан и съответно бях с маратонки.
Днес съм с мокасини почти същите като на tancheto76, само че имат нещо като дупчици отпред. ) Поне така изглежда.
И аз си търся някакви обувки на нисък ток, че като излизам без детето да има какво да обуя. ) Иначе съм все със спортни обувки заради обикалянето с количката. )
За ботуши ми е много рано, за боти също.

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

ПП: ако някой има велурени ботушки може ли да ми каже дали пропускат вода  Embarassed
Има импрегниращ спрей, точно за велурени обувки. Половинката има, пръскал ги е 2-3 пъти, вчера в големия дъжд беше цопнал в солидна локва до глезена, не са пропуснали нито капка   Mr. Green Предполагам, обаче че и качеството на велура има значение. Аз също имам велурени мокасини и не съм ги пръскала с нищо(но аз ходя внимателно, не цопвам по локвите  Laughing )  - нито пускат вода, нито са станали на петна.

# 29
  • Мнения: 880
Със затворени съм вече за съжаление,студено ми е на краката с чехли.С обувки съм,които са малко като боти,но с тях пък ми е топло и са страшно високи и не стават за дълго ходене.Няма угодия. Crossing Arms Ботуши не обичам и гледам колкото се може по-малко да ги нося,а всички останали май нямат търпение да си ги обуят. LaughingТа компромисния вариант са маратонките и така се движа тези дни,а така не обичам да съм спортно облечена Tired

Общи условия

Активация на акаунт