Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
И тук имам предложение- предполагам, че повечето мами сме се ориентирали към род. дом и къде ще раждаме. Можеш да допълниш срещу всяка една тази инфо, може и лекаря да се спомене. Мисля, че ще е полезно като инфо, а може и с някоя да се засечем в съотв. здр. заведение  Hug
Аз, живот и здраве, ще раждам в "Тина Киркова" - София
Аз също съм в Тина Киркова в София. Дано се засечем с някоя мама  Peace


Момичета искам да ви предложа две от моите обяви за продажба на единични колички,  hahaha тъй като по-разбираеми причини няма да са ми необходими, ако някой прояви интерес съм готова да направя и още отстъпки и намаления :
Chicco и Mag England 

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.
Ехеее и то на първа страничка.

# 17
  • София
  • Мнения: 167
Тонеска, страхотна темичка!!! Hug
И браво за хубавите резултати на Гогата!

Аз засега ще раждам в клиника Щерев,
Какво ще кажете да си добавим и имената, които сме избрали  за бебоците,
Моята девойка живот и здраве ще е Калина

Ellee,   Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 215
Мишле страхотна идея! Hug
Аз ще раждам в Тина Киркова, при д-р Гергов ходя Grinning, пък може да се засечем с някоя съфорумка там Hug
За именце съм харесала Борис, но ако се роди на Андреев ден, ще си е Андрей newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 293
Запис бърз и от мен  Hug

# 20
  • Мнения: 280
Мишле супер идейка, но аз засега немога да се включа - нито съм взела окончателно решение къде ще раждам  Embarassed  За имената пък да не говорим, все си мисля че ще има големи сръдни,ако не е на свекито или свекъра и незнам дали милото ще застане на моя страна  Confused

Забравих да приветсвам новата мама    bouquet

# 21
  • Мнения: 81
и аз там Simple Smile  Peace

shoppy-мими   при кой лекар си?

Ами аз нали не съм там на консултации ,и още не съм избрала лекар ,но и това ще стане (приемам съвети)
А бебка ще е Александра  Hug

# 22
  • Мнения: 77
Е, кога успяхте!Пак не се вредих за първа страница май newsm78
Тонеска ,браво за резултатите! Аз забравих да споделя-сутринта счупих три чаши, двете са ми от любим комплект подарък.После готвих и писах тук, та малко лекинко загорих едното нещо, но е ок, а другото стана хрупкаво и препечено.
Ще има ръцете ми пречат.Еййй, моят мъж още спи....иска ми се да става вече, 7 часа му стигат за днес, но ще го оставя да си подремуца още и после ще го яхна цял следобяд на разходка.
Верич, ти си много фина мадама! И количките си ги бива.Една моя приятелка е с на маг ингланд и е много доволна.Да си помислят мамите, на които им предстои да купуват колички.

# 23
  • София
  • Мнения: 293
Добре дошла на новата мама! Марожинка, честита годишнина, още дълги години любов и разбирателство!
Мишле, както винаги пълна си с добри идейки! Аз ще раждам в Тина Киркова.
Ооо, Шопи, децата ни ще са адаши.  Wink
Тонеска, супер е темичката както винаги. Много се радвам за добрите резултати.  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 70
Аз съм при д-р Василева. Не е известна, но на мен си ми харесва Simple Smile Моята бебка ще се казва Никол (на баща ми) Heart Eyes Но трябва да разгледам как са празниците около термина ми, че може да си дойде с името направо Simple Smile

# 25
  • Попово
  • Мнения: 687
ХЕЙЙЙЙ здравейте и от нас Simple Smile  Hug
аз днес давах кръв, резултатите са потресающи  Joy за 2 седмици освен че съм -2кг, ами и хемоглобина ми е 116, че нямам и бактерии  Shocked както се казва, да идва деня и да отивам да раждам докато не са ми открили нещо нередно  Crazy
Елице, какво става с изследванията?

# 26
  • София
  • Мнения: 167
ХЕЙЙЙЙ здравейте и от нас Simple Smile  Hug
аз днес давах кръв, резултатите са потресающи  Joy за 2 седмици освен че съм -2кг, ами и хемоглобина ми е 116, че нямам и бактерии  Shocked както се казва, да идва деня и да отивам да раждам докато не са ми открили нещо нередно  Crazy
Елице, какво става с изследванията?

Пепе, стискаме палци, ама недей да я зориш момата hahaha

# 27
  • Мнения: 17
Какво правите бе момичета отдавна не е имало такъв наплив  Shocked няма насмогване,май колкото повече наближава момента толкова по активни ставаме  Heart Eyes
Исках много неща да пиша ,ама то човек може ли всичко да запомни  newsm78
Тонеса Много се радвам че Гого е добре   Hug ,а градината наистина ако може да я запазите ще е още по хубаво!Темата е оформена страхотно   bouquet
Мароженка честита ви годишнина !  bouquetЖелая ви много  скоро да получите най очаквания подарък smile3504
Мишле най добре не и обръщай много внимание ,това разбира се е много трудно но е единствения начин да си спестиш отриц. емоции  Hug Майка ти със сигурност си мисли че прави добро. ooooh!Както се казва "пътят към ада е осеян с добри намерения"
Ели какво става с теб бе мила какви са тези работи Shocked звучи ми малко странно,как така малко  #Crazy че и в болница заради това (че аз познавам майки които си родиха бебетата по 2.20кг 2.50кг и не са лежали  защото с плацентата и съразмерността на бебетата всичко им е наред)след като плацентата ти е добре и дай боже и изследванията да са о.к. newsm78 нещо нещата не ми се връзват.Пък нали знаеш как се определят размерите на бебетата ,там грешките и неточностите са си практика Naughty Най добре се консултирай с някой друг и не позволявай тревогите да надделеят   Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
Радвам се, че приехте добре идеята ми! Hug
На следващата ЖК ще обсъдим с док дата за планово секцио по мед. причини. Колкото повече наближава...нещо започва да ме лови шубето.... Thinking
Иначе сега говорих с нея за резултатите от изследванията  - всичко е в норма и  е наред.  Peace Повече никакви спец. прегледи не се налагат, освен задължителния УЗ, както всеки път и следващия път каквото има като изследване на кръв и урина- всичко е чекнато за проверка, вкл. и глюкоза.
Аз помежду другото спец. УЗ не съм правила, освен този който е в 11-13 г.с за ранен скрининг на бременността. Док каза, че това е най-надеждното УЗ изследване и ако там не се открият отклонения - няма смисъл от др. УЗ, освен стандартния. А и повечето след това били за радост и наслада на родителите. А и тя всеки път си ме гледа доста подробно, така че й имам доверие Praynig

Сега ще полегнем с беболина, пък може и да поспим...кой знае  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте и аз минавам на бързо довечера съм на доктор , ще докладвам после.

Общи условия

Активация на акаунт