Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Лили, свекито ли е на гости Simple Smile Разказвай, къде я водиш, какво я гощаваш  Wink

Мелани, днеска бяхме без гости и да призная-по едно време ми стана мъчно, че никой не е дошъл  Embarassed  ей, няма угодия за мене. Ако има гости- само се тръшкам и оплаквам, ако няма - става ми мъчно  newsm78   Ако продължим 3-4 дни без посещения, ще го пратя по улиците , да търси някой  Laughing


Снеже,
не им бери грижата на кг, на снимките като те гледам каква си фиданка , няма страшно  Peace

Магде,
голям страх си брала с дядо си, ама добре, че не е било сериозно. И аз съм паника, като звъня и никой не вдига , сърцето ми как бие само, почвам и на комшиите да звъня  Embarassed

Дуа,така и  не разказа за Ливан!

Днес пекнах пастърва, ама бях адски изморена, и нито салата направих, нито нищо друго, само плодове за десерт  Embarassed  За утре направо не знам  ooooh!  а вече няма и време, около 1 час , даже по-малко ,след като се прибера от работа ми остава до ифтар и кое по-напред да захвана  Tired































# 16
  • Мнения: 3 804
катенце имам изход от положението 2 в 1 -вместо да ви идват гости -запо4вате вие да ходите по гости,то и без това останаха 13-14 дена хем няма да ти е мъ4но 4е сте сами,хем няма да се 4удиш какво да сготвиш-пък и тези които са били на гости у вас са много,а е арабска традиция ако някой ти е бил на гости да го посетиш и ти  Mr. Green защото ина4е ще се обиди bowuu
тарик мом къде е  newsm78,а и ясмин не се разписва Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 804
Тарик Мом , е бая заета мисля , че няма хич време вече за чатене и аз от доста време не съм я засичала .
Дано всичко е ОК при тях ! Praynig

# 18
  • Мнения: 55
Деси много хубава темичка си спретнала ,има по нещо за всеки  Hug Hug Hug

Кате права е Деси ,тръгвайте и вие по гостита ,тогава може у дома да ти харесва повече

Свеар липсват ми постовете ти, Иншааллах да сте добре

Лили а за теб подарък имаше ли от свеки

# 19
  • Мнения: 569
  Здравейте момичета!
  Най-после да се разпиша и аз...
 
  Деси- благодаря за темичката, както винаги-чудесна, а заглавието на Дуа е много оригинално Heart Eyes
  И аз ще се скарам на Катето Шилан - направо нямаш милост- тризнаци hahaha
  Аз за второ не мога да събера смелост Embarassed..но ще му дойде времето здраве и живот!
  А Кате- аз пък мисля , че не гостите трябва да са препятствие за едно малко къдраво мини Катенце- напротив- тъкмо ако си имате едно хем гостите ще понамалеят(поне такива са моите наблюдения) , хем на теб никак няма да ти е мъчно вечер като останете сами Hug


Магде - Слава Богу , че всичко е завършило добре-мен баща ми ме тревожи редовно с какви ли не изпълнения дето е на 50 години(е при него не е от старост) , а какво остава възрастни хора, особено щом живее сам Sad

Дуа- аз се шегувах  dazzler1Далеч съм от мисълта , че я гласите за певица или нещо такова... просто ми стана много мило като си я представих такава мъничка и как пее и успява да се справи с мелодийките. Hug

Има ли още някой буден? А гледен?
 

# 20
  • Мнения: 85
Аз прибера ли се в София сън не ме хваща.  #Crazy

# 21
  • Мнения: 569
  Мелани- и аз така и не се научих да си лягам навреме като хората- ти поне работиш.
  И мен явно ми е останало в наследство от работата преди- не бяха малко години , в които деня е нощ, нощта ден,часови разлики...
  Малкия заспива сравнително късно и аз ако не си постоя няколко часа сама , на спокойствие не мога да легна.Добре ,че спи до късно сутрин , та и аз с него-поне засега.Като дойде време да почвам работа друга песен ще запея Laughing

# 22
  • Мнения: 85
Добро утро!!!

Приятен и спорен ден от мен!


Къде е Нафасима? Бях свикнала да се разписва сутрин рано.

# 23
  • Мнения: 177
  Добро утро и от мен,
Деси  bouquet за новата темичка.
Момичета да се оплача,Яси за втори път този месец го хапе пчела,като види някоя и се опитва да я хване...вече не зная какво да му казвам за да не ги пипа.Добре ,че поне не е алергичен.
На всички хубав ден и  Hug

# 24
  • Мнения: 85
Леле, Магде. След тези премеждия, за които пишеш в предната тема, сега и игра с пчели. Според мен колкото повече му казваш да не пипа, толкова повече там ще му е ръчичката.
Важното е, че е добре.

# 25
  • Мнения: 16
здравейте от една сравнително млада арабска булка
от доста време ви чета и си умирам от кеф та реших че е време и аз да се запиша
пожелавам лек и усмихнат ден на всички

# 26
  • София
  • Мнения: 18 043
Добро утро, арабелки!
Добре дошла, Сани81bouquetРазкажи ни нещо повечко за себе си!

# 27
  • Мнения: 216
Добро утро,момичета
захванала съм едно умерено консервиране на зеленчуци тези дни,та гледам да се справя със повечкото задължения навреме...то са апетитки ,лютеници,сладко от сливи и някоя и друга туршия...тези първите децата ги обичат,та затова ги правя...пък и майка ми на вилата,тази година е отгледала домати в изобилие и вчера пак баща ми ми достави щайга с домати,с която днес или утре ще трябва да се справя...Ншаала
Кате,наистина не разказах нищо за Ливан...а то ако почна,накрая ще се чудите как да ме накарате да замълча...  comp03

Иначе започнахме реконстукцията на къщата-това десет дни преди да замина,в които се бях доста озорила... Tiredкъщата се тресеше,понеже един огромен катерпилар правеше дупки около нея ,чупеше грамадните камъни ,с които е пълна ливанската почва...и въобще подготвяше терена за строеж,защото освен,че ще е двуетажна,Ншаала,къщата ще бъде разширена и в квадратура...това приключи и дойде ред на бетонобъркачката... Tiredто беше прах,то беше чудо...добре,че продължават в наше отсъствие...че много се измори...пък и всяка сутрин към 11ч.ходех в някоя фурна и правех на майсторите мануши със заатар  chef,после се връщах ,пък чай варях,че мануши с чай се хапва...е Хамдуллила нищо ми няма...стига съм се оплаквала,че като знам бг майсторите какво консумират докато работят... Tiredпък нашия гл.майстор вярващ и честен човек-
само праведни думи произнасяше-АлласубханАллаи таала  bouquet  bouquet
Магде,скоро пчелите ще свършат-става студено,а догодина Ншаала-Яси ще разбира повече..в кое училище записа децата,щото Зиад ,казал на моя Мохаммед,че са в палестинското...доволна ли си...аз тука имам една приятелка от Ирак,та нейните са том-тя е доволна ,а и таксите са по-ниски от нашите bowuu

Дина,как се казва твоя бебчо,глледам,че е малко по-голям от моята Рабуба newsm78...викаш не я готвим Рабуба за певица...така се надяваме ние,мо то и Хайфа уехби е щерка на набожен баща от Южен Ливан...пък я виж как се е развихрила Sick,чак баща и се отказал от нея,тя пък не е виждала дъщеря си от сума години...
превърнала се е в роб на своята визия,поради което е заличила душевната си индивидуалност...примери като нейния-много са Crazy

Хари-преместихте ли се вече в морското градче...мисля си понякога ,дали там на вашия остров ,винаги е облачно и мрачно,както казват очевидци,дали и ти не се радваш на някой обилен слънчев ден...та така като сте на крайбрежието,да си поплуваш на воля близо до дома Heart Eyes  grinning039
ние пък в Ливан,не сме точно на плажа,а на 7 км от морето,но пък сме 300метра надморска височина с изглед на запад-тоест вижда се морето,духа много прияен морски бриз,но влага няма...е през зимата казват,че вятърът никак не е приятен,та понякога трябва да ходиш приведен леко с главата напред,за да се придвижваш по-успешно- Mr. Greenе колата е спасение Wink
Сани-добре дошла...
хайде,до скоро  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 804
добро утро и от мен   bouquet/въй Катето ,пак ще завиди 4е досега съм спала Mr. Green

добре дошла Сани 81  Hug,4акаме подробности  bowuu

моми4ета снощи 4атих с мама Миа добре са ,скоро ще се местят във Варна ,ей много сте варненките, Кайсийката е добре станала е голяма красавица-майка и ка4и снимки в албума-който иска да гледа
освен това ,ако се сещате за мириам с 2те моми4енца и мъж египтянин -родила е мом4енце,да и е живо и здраво  Praynig  bouquet

магде позната история Самара на времето какво правеше не знам по4ти всяка седмица беше ужилена-добре 4е не е алерги4на за разлика от мен

# 29
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Здравейте!

Ние сме все още тук, оправяме документи и багаж. Дано тръгнем скоро, иншалла!
Аз боледувах малко, за първи път от 8 години, бях забравила колко е безпомощен човек в такова положение. Майка ми дойде да помага, че мъж ми трябваше да работи.
Добре съм вече. Каруми е изпаднал в някакъв любопитен период, иска все да го разнасят, да гледа и слуша. Клюкарска му работа.  LaughingТа го размъкваме с баща му, я в слинга, я в кенгуруто.

Сабинка, радвам се че се върна! Hug Липсваха ми бисерите на близнаците.

Дуа, освен разкази, аз чакам и снимки. Като си свършиш зимнината. Евала, че ти се занимава. И на нашата вила много домати станаха, майка ми е по консервирането.
Честит ти първокласник!  bouquet Да нацелуваш Рабуба! Heart Eyes

Амалче, скъпа, докладвай за изпита. И почерпка чакам, щото ти си отличничка най-вероятно. Laughing

Снежна, как си? Вече си в трети триместър, малко остана. Добре си качваш.
Аз качих 12 кг и вече ги свалих, че и повече. От кърменето аз слабея, пък уж се качвало.
И ти ще ги свалиш за нула време, с три деца на ръце.

Секси, честито на патерици! Много щастие ти желая!  bouquet

Сани, добре дошла! Чакаме подробностти. Laughing

Пина, завиждам благородно!

Кате Мароко, виждам че абсурдите с визата продължават. Дано ти издържат нервите!

Магде, брат ми като беше малък едно лято 6 пъти го хапа пчела. Щото не мирясваше докато не ги хване.
Добре, че Яси не е алергичен.

Манел, детективке, добре си изненадала моя мъж. Laughing  Hug

Деси, честит ти племенник!

Муфида, пиши по-често! Hug

Малкия се разбуди.

Лек ден на всички!  bouquet

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 12:57 от jasmin

Общи условия

Активация на акаунт