Есенно-зимна ЯМБОЛСКА тема (18)

  • 25 285
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 83
Красе,благодаря.
Добре са ни дошли новите мами Hug
Подаръци още не сме купили,май и ние ще ходим до Бургас или  Метро да купим ,че Нина е с един списък ooooh!
Айде всички по-активно моля Naughtyснимки,Красе ти поне редовно пускаше снимки ,а сега и това не правиш,накрая ще та заведа на едно кафе утре,че да ти се накарам Joy

# 226
  • Мнения: 919
Айде всички по-активно моля Naughtyснимки,Красе ти поне редовно пускаше снимки ,а сега и това не правиш,накрая ще та заведа на едно кафе утре,че да ти се накарам Joy
Joy Joy
Вярно,не съм пускала тук снимки отдавна.Ще пусна по някое време ,че сега ме мързи,да ни видите колко сме порастнали. Laughing
А утре ако не вали ще ходим към Варна,но с удоволствие ще дойда друг ден на кафе. Hug Heart Eyes

# 227
# 228
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Охо, здравейте!

На Маги тържеството й е утре и ще се пробвам да й направя снимки. Казвам пробвам, че ще е с телефон. Ще бъде с една тънка бяла рокличка като снежинка. Май имам спомен Краси да е пускала снимки с тези роклички newsm78

# 229
  • Мнения: 83
Така ,такаааа и Лили обеща да се постарае със снимки ,Диме ти?.....Някой друг?Ивето,Мариянка?Вожда?

# 230
  • Мнения: 919
Охо, здравейте!

На Маги тържеството й е утре и ще се пробвам да й направя снимки. Казвам пробвам, че ще е с телефон. Ще бъде с една тънка бяла рокличка като снежинка. Май имам спомен Краси да е пускала снимки с тези роклички newsm78
Лилянче,тия ли? Wink  http://krasi76.multiply.com/video/item/4

# 231
  • Мнения: 919
Отключих някой албуми,не знам последно кои съм пускала и кои не.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310026

# 232
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, не са тези, подобни са. Нашите са още по-изрязани, с две тънички презрамки са, с голи гърбове и деколтета. Айде аз чорапогащник ще сложа, но нагоре...., дано е топло както винаги в градината им.

# 233
  • Мнения: 919
Лилянче,топло ще е.Миналата година направо вир- вода станах на празника.
Нашият ще е на 22-ри от 5 без 15.Ще ходим цялата фамилия-аз,мъжо,майка...Татко също е свободен,ама множко ще станем Mr. Green

# 234
  • Монреал
  • Мнения: 631
Снимки ще пусна тези дни, обещавам.
Като стана въпрос за Мариянка...какво прави тази жена? Изгуби се нейде, в парка не сте ли се засичали, ние от месец и нещо не сме стъпвали там, а последно се видяхме с тях лятото на детския кът.
Нашето тържество е в петък. Боби упорито крие какво репетират, брейй голяма тайна  Laughing Знам само, че празника им ще е комбиниран с театър.
Ние нямаме днес вода. Спрях пералнята точно преди да започне да изплаква и ако не дойде до довечера, ще трябва да ги вадя и да ги изплаквам с изворна вода Crazy  . Дано не мухлясат. Rolling Eyes
С подаръците почти приключих. Трябва да измисля и купя само тези от свекървата за децата. Редовно по празници ме натоварват с тази задача. Tired
Да ви се похваля, през два блока направиха детски кът 1swing с пързалка - голяма и извита, люлки, пясъчник... Още не съм ходила да го видя, но пък Боби няколко пъти ходи с баща ми и е много доволен.

# 235
  • Мнения: 919
Нашето тържество е в петък. Боби упорито крие какво репетират, брейй голяма тайна  Laughing Знам само, че празника им ще е комбиниран с театър.
Как крие бе,Диме?На нас ни дават стихотворенията да ги учим в къщи. newsm78
Знам и всички песни,защото ми ги пее всеки ден. Mr. Green
Моята явно не е от потайните,като майка си. Joy
И ние нямаме вода. Twisted EvilПисна ми вече!Добре че вчера изпрах!Какво стана пак?Първо объркаха тръбите,сега пък какво?!

# 236
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Този път и ние нямаме вода, че къде без нас...

Искам и аз детски кът. Писах писмо на кмета, от тия с предложенията за бюджет 2009. Децата лятото подписка правиха. Ние в цял квартал нямаме никаква площадка. Кмета ни обеща, че ако го изберем, ще имаме, ама ще почакаме, има още време до края на мандата. О, те други избори се задават, тъй че да се стяга...
Гледахте ли обедните новини на бТВ, говориха за Ямбол и какво е свършил кмета с обещанията си.

За Марианка разбрах, че са се преместили и е възможно на новото място да нямат нет. Ще питам, ако я видя.

И Маги има стихче да учи, но за друго не знам как ще е. Утре сутринта ще я чуем.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 17:22 от Lilqna

# 237
  • Мнения: 83
И ние нямаме вода,цял ден #Cussing outпералнята стои на последна центрофуга и така пфу не се издържа вече с тази вода и накрая ни пишат 19 кубика Shocked.........думи нямам.Както мислих да се боядисвам Mr. Green
На нас не ни дават да учим нищо,там си ги учат ,в градината.Ние не сме канени на тържество,но с децата ще има на 23 декември.
Мариянка и аз последно я видях в градината.

# 238
  • Монреал
  • Мнения: 631
Как крие бе,Диме?На нас ни дават стихотворенията да ги учим в къщи. newsm78
Знам и всички песни,защото ми ги пее всеки ден. Mr. Green
Моята явно не е от потайните,като майка си. Joy
Стихотворение не са давали да учим вкъщи, а и като питам дали учат стихчета за дядо Коледа, той отговаря, че учат, ама не ми ги рецитира.
Песнички пее, но на всякаква друга тематика, за коледа - нъц. Пак го питам: Вие песнички за дядо Коледа, Нова година, първия сняг и т.под. пяхте ли днес? Отговорът е: Дааа, пяхме!
Иди, че разбери... Laughing Ще стане ясно в петък.

# 239
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обещах снимки: http://media.snimka.bg/1596/009447467.jpg , има и още в общия албум. Трябва да ставам, че се прибраха моите хора.

Общи условия

Активация на акаунт