Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 19 588
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 263
Лени, страхотни са ти русолявите бонбони. Живи и здрави и мног успешна година да имат!  Hug  bouquet

Миленка сакън недей с русите, щото и без туй малкия е загадката на родата на мъж ми - откъде такъв рус  Crazy Crazy незнам  Crazy Crazy Flutter Flutter
Бобси си е доста мургав според мен, макар че все пак тук сме на 2 дни след морето, та дори и аз имам тен.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 783
Честит Имен Ден на празнуващите днес! Живи, здрави и успешни!

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Добро утро момичета!
Аз още спя... с отворени очи.
Времето тук е ужасно, дъждовно и мрачно.
В училището на Вики има йога и карате. Сигурно ще го запиша на карате.
Учителката на Вики днес само го хвали и казва, че е много усърден. Дано винаги да го хвали.

Честит празник на софиянки!  Hug

# 63
  • Мнения: 3 886
Честит Празник НА СОФИЯ и всичко който носят имената ВЯРА,НАДЕЖДА ,ЛЮБОВ[/size]

# 64
  • Мнения: 761
При нас мина според мен много добре. Вчера са имали Български- разказ по картинка за домашно и математика- писане на чертички. Тоалетните са чисти, водят ги в междучасието на групички. Ели е много доволна и няма търпение да отиде и да си пише и чете домашните. Дано е така и занапред. Имат стол от днес- 1,50 на ден без десерта. За сега не им дават закуски. За лични карти никой нищо не е казал. Успешна година на всички още веднъж.

# 65
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честитк празник на всички празнуващи днес!  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хайде и аз да се разпиша най-накрая. ooooh!
Първия учебен ден мина с мнооого вода и хаос в училището.
Бяха се постарали хората,но вътре е доста тесничко и беше голям гъч. ooooh!
Тази седмица казаха,че няма да имат домашни ,ще е седмица за адаптация.Днес по случай деня на София само спорт и рисуване.
От следващата седмица ще са по цял ден.За сега за извън класни занимания сме избрали актьорско майсторство и дизайн,търсим и подходящ спорт.Но какви ще са ще разберем следващата седмица. Crazy

# 67
  • Мнения: 302
Привет!  Grinning
Много му хареса и на нашия първолак на училище,дано да е все така  Praynig Само дето вчера не е ходил до тоалетна изобщо ooooh!

# 68
  • Мнения: 3 271
Честито на всички с тези красиви имена! Да сте живи и здрави!

Лени, то и моите са руси след лятото, та ти за твоите се чудиш  Crazy Heart Eyes  bouquet Много са готини, да си знаеш  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 516
Лени, русото им избива.  Mr. Green
Моичкият се оказа доста приказлив. Госпожата смята да го остави сам на чин. Бащичко!
Присъединявам се към поздравите!  bouquet

# 70
# 71
  • Мнения: 3 886
Много е убаффффф Mr. Green Mr. Greenда го изядеш много обичам такива коси нъ сичкото отгоре и 2 рите ни деца са родени на една дата и месец
 Crazy Heart Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 6 873
И на Сиси и харесва, Обаче имам чувството, че още не осъзнава какво и се случва и на кой свят е... както и да е.
Сутринта си стана детето като му звънна гсм-а ама ми каза, че като се прибере от занимална ще си измие зъбите и веднага ще си легне.  Tired И много и тежи раницата, баси колко неща трябва да носи , + кутийката със сандвич, ябълка и вода. ooooh!

# 73
  • Мнения: 2 196

Хубавец. Heart Eyes

Честито на всички празнуващи!   bouquet

На Ани и свърши ентусиазма, сутринта не искаше да ходи на училище. Подозирам, че причината е храненето в стола. Вчера го описа като ''гнусен''/ леко сме скарани с храненето, стола иначе си е съвсем приличен/.
Сутринта беше една голяма лудница от първокласници във фоайето. Там класните си събират питомците и ги качват по стаите. Представети си паралелки от А до Е, барабар с родител, а някои и с двама /един влачи детето, а друг - раницата/, натъпкани в помещение 15 кв.м. Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 1 783
Раниците са безумно тежки, а в днешната липсваха учебниците по иврит, които не са получили още. С тях, не искам и да си представям.

Общи условия

Активация на акаунт