Ето есен дойде вече, порасло е доста Януарското човече

  • 14 129
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 122
Доника, видя ли сега че съм била права  Wink
аз със предната си бременност бях от 4 месец в болнични, така че бях почти убедена,че говоря правилно
аз пропуснах да уточня именно, че това се получава заради разликата в болничните- единия е за Общо заболяване, а другия за бременност и раждане
работя като мърчандайзер, по цял ден зареждам стока и никак не ми е леко вече, но стоя именно поради тази причина- базата ми е много висока и ако си остана у нас с болнични ще ми падне много обезщетението /с предната бременност разликата беше около 100 лева, а сега сигурно ще е 300, ако се бяха стекли пак така обстоятелствата/. За това се и навих сега да се доосигурявам на максималния доход, така и така съм решила да работя, поне да е остойностено максимално
за казуса на Бърборанче- мисля, че ако ти внесат осигуровки върху сумата би трябвало да ти окаже влияние, щом се внасят осигуровки те са длъжни да посочат на какво основание и за какъв срок
оф и нашия бонус е по същия начин, то и аз трябва да попитам как ще се случват нещата живот и здраве декември месец ooooh!

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 19:15 от mini_79

# 76
  • Мнения: 180
Днес ходих насам-натам и на преглед бях Simple Smile Не можах да вляза да честитя именния ден на празнуващите Simple Smile Така че нека се чувстват поздравени!
Днес и милото има рожден ден и най-големият му подарък е резултатът от прегледа - здраво ритащо момче ! Той много се зарадва като му показах снимка от ехографа с щръкналата пишка  hahaha Да са ми живи и здрави и двамата! Simple Smile

Доника, за утре планът остава, нали? Simple Smile Надявам се да си разбрала конкретното питане на барборанчето, че аз съм много боса по тези въпроси  Embarassed

Мацки, лека вечер, аз отивам да си гушкам милото Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 900
Добър вечер!

Честит имен ден на всички празнуващи днес! Да ви е живо и здраво името и да ви носи много късмет!   bouquet

Да се отчета след днешната ФМ. Всички с бебето е наред. Ще си имаме момиченце!


Недостатъка не дългите болнични е, че се подписват от някаква комисия, но тук вече Грийн айс да обясни, че тя е с такъв случай Simple Smile

Аз съм почти в непрекъснат болничен от самото начало. Наистина те се подписват от ЛКК, която се състои от трима лекари и от там идва цялата разправия и чакането.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Грийн айс, честито!!!9Чакай, че аз чета и на двете места и ... Embarassed) Много се радвам за теб Hug
Мини 79, безпроблемно докрая ти желая и ако имаш възможност питай и ти вашата счетоводителка за тия бонуси, кога ги начисляват, плащат ли осигуровки върху тях...Че ние във фирмата плащахме такива, но "под масата" та не съм много наясно. Надявам се утре да има яснота де.
Кокосче, уговорката за утре си остава Wink Честит ти мъж и на теб
Обаче утре ще направя промените на първа страница, че сега нещо доста ми се спи Simple Smile

# 79
  • Мнения: 211
Добро утро!
Бръм, и аз мислех да предложа някоя от Арените, че хем има къде да се паркира, хем заведения-бол, хем мисля и кътове за деца. Така че надявам се да одобрите .Иначе ще гледам да дойда където и да е . Мен най-много ме притеснява паркирането в центъра .
Като гледам какъв е ужас с болничните явно ще си ходя на работа и само в краен случай ще взимам болничен. Аз тази година не съм си ползвала отпуска и си го пазя за такива аварийни ситуации, не че ще стигне сигурно , но пък дано не се налага.

# 80
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро !
Доника , аз пак не разбрах - последно самото обезщетение ли се взема за база или базата на която е изчислен болничния.
Ще направя всичко възможно да дойда на срещата, но ще кажа със сигурност като разбера кога ще е родителската среща, за да може да се разберем и с любимия какъв ще е планът.Претенции за заведение нямам, не мога да карам , но смятам че мъж ми ще ме докара.

# 81
  • Мнения: 52
Добро утро, мами!
Vаnilla, аз съм пила Sedatif, но не бях бременна. / Нямам предвид, че ще ти навреди, де/ Миналото лято ми беше много напрегнато, и започнах да получавам едни бодежи в сърдечната област. Помогнаха ми и нямат странични ефекти -поне при мен /сънливост и др. такива/.
Момичета, тези гъбички как ви ги откриха? Мисълта ми е задължително ли е да се правят тези изследвания, защото нас тук в провинцията май ни карат през пръсти. Имате ли някакви симптоми? Защото аз имам слабо бяло течение и си мисля, че е нормално, а съм на лекар чак след две седмици... newsm78
И мен силно ме интересува казуса за майчинството защото съм с двойни осигуровки, но няма да ви занимавам конкретно с моя случай, чакам да дадете "информация от извора", аз ще си я филтрирам. Heart Eyes
Честито на мамите, разбрали пола на бебока, дано са доволни и щастливи.
Весел и усмихнат ден на всички! Grinning


# 82
  • Мнения: 1 102
Добро утро,
честито на мамите научили пола на бебето, ние вече сме на вълна име на момата, за сега сме решили ЛАРА, означава водна фея.
Целувки на всички, радвайте се на всеки изминал ден, така се доближаваме към януари. Praynig

# 83
  • Мнения: 645
Добро утро тумбачета и от мен HugGreen eyes добре дошла в отбора на розовите мами,kokonut на теб честито ти момченце,колкото до болничния още в началото на бременноста ми някъде 10г.с. ми се появи кафеникаво зацапване и постъпих в болница за 4дни и от там ми издадоха болничен за 34дни,който ми беше първия болничен по бременност,като се записах след седмица на консултация започнаха да ми издават болнични по 30 дена защото 1-я болничен е от болницата и така се полага,лошото е че наистина е с комисия от моята лекарка и от друг  специалист при който на другия ден ходя в неговия график че ми разписва болничния и картона ,и това е цялата разправия не е кои знае колко,все пак за мен е по-добре да не съм на работа LaughingВесел ден на всички и много Hug

# 84
  • Мнения: 387
Добро утро и от мен...щом мислите че арените са добър вариант за мамите с деца, нека бъдем там...наистина транспорта е удобен...и места за паркиране има...аз съм от тези дето им е все тая...така че другите да казват, че време не остана...ако е за 25.09 до края на тази седмица трябва да сме се преброили и да си намерим място...
честито на РОЗОВИТЕ и СИНИ мами...
за гъбичките да кажа и аз имам, откриха ми ги още с първите изследвания, но мисля да ги лекувам като родя, защото вероятността да се появят отново е голяма докато сме бременни, така че...
и хубаввввввввввввв ден на всички и много да се усмихвате, че в този студ.....

# 85
  • Мнения: 270
Добро утро и от мен!
Честито на мамите разбрали пола на бебчоовците  bouquet
Ние вчера с таткото попаднахме случайно в един бебешки магазин Whistling и се нагледах на малки,сладурски дрехи и аксесоари,които дори и не зная за какво са ooooh!,но скоро ще разбера Flutter Crazy
Много студ,много чудо тези дни,няма какво да обличам ooooh!,ама май всички са така.
lorini и аз не съм превърженичка на гащеризоните,много са ми бояджийски,но който каквото иска и  му е удобно. Peace
С гъбички и аз отскоро се сдобих,но 3 дни слагах Gyno-Daktarin,а на таткото Mycomax,за да не си ги въртим при секс.lorini миличка лекувай ги,понеже има случаи при тежки гъбични инфекции се пука околоплодния мехур и става беля.То е ясно,че може пак да се явят,но все пак. Hug
Лек ден на всички мами Hug

# 86
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен!

На мен мен ми се появи едно течение, от време на време става жълтеникаво, но изследванията не показаха нищо.Лекарката ми каза че през този период се засилва секрецията на организма и колкото да е некомфортно ще трябва да потърпя. Какво да се прави!!  smile3514

# 87
  • Мнения: 2 900
Добър ден!

Kokonut, честит ви мъж!
desisladka, в Плевен болничните ги издават много бързо. Тук, където аз ходя на ЖК, комисията се състои от трима лекари, които работят на един етаж и по десетина дни не могат /или не искат/  да се засекат да подпишат болничния. Голямо чакане и звънене по телефоните пада.  #Crazy  Аз последния болничен си го взех от Плевен, защото тук ме пратиха да обикалям цяла София, за да намеря работеща ЛКК през август, когато е отпускарския сезон.  Rolling Eyes А в Плевен ми го издадоха точно за един ден! Ти при кой ходиш на ЖК?

За срещата - аз май няма да мога да дойда, че може би ще си пътуваме за Плевен. Може пък да се класирам за следващата.  Peace

Приятен и спокоен ден!  Hug

# 88
  • Мнения: 309
Bilqna_dv, гъбичките ми ги откриха с микробиология. Явно е важно да поискаш да ти направят. На мен ми я направиха за пръв път през живота ми. Досега са ми правили само цитонамазки, но се оказа, че, въпреки че при цитонамазка могат да бъдат видяни гъбички, не всички лаборанти ги отбелязват и изобщо следят за тях. Така че всъщност аз си нямам никаква идея откога ги имам... Странното е, че не забелязвам никакви симптоми. Накакво течение си имам, но нали уж това било нормално за цялата бременност...
Та сега наистина ми дойде като доста неприятна изненада...
Днес ще се опитам да отида до лекарката ми и ще я разпитам за тези гъбички. Дано да не могат да навредят на бебчо Praynig
Утре се надявам да мога да ви дам повече информация.

Целувки и хубав ден на всички! Hug

# 89
  • Мнения: 6
Ох и ацз се боря с тези гадни гъбички, мазах се с Клотримазол, но май няма особен ефект.
Оставете това ами имам и едно гадно гъсто течение, пада като на "парцалчета" - извинявам се за гадния израз момичета, но просто незнам как да го обясня по друг начин..... Embarassed Някой друг има ли нещо подобно. Док казва , че е от бременността , но......................много е неприятно, а от време на време се появява и един такъв сърбеж лелеееееееееееее

Общи условия

Активация на акаунт