Ето есен дойде вече, порасло е доста Януарското човече

  • 14 116
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • софия
  • Мнения: 30
Честит имен ден на всички празнуващи!!!!!!!!!!!   bouquet
Аз все още нямам проблем с дрехите,защото много ,много не ми личи. Дрехите от предишната бременност,които имам също са на фирма РЕНИ и съм много доволна,доста са удобни и на прилични цени.Сутиени за кърмачки си бях купила от Илиенци,не бяха маркови,но за цената от 5лв. свършиха превъзходна работа.

# 61
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте мами, леле колко много сме станали, важното е всичко да е наред и да растат томбачетата.
С дрехите сложна работа наистина, предишната бременност изкарах с един панталон и един гащеризон, ама сега повече неща си купух че беше лято и съм с голямо тумбаче, сега ще трябва да купуваме зимни дрехи с тумбачета.
Има ли мами на ЖК в Шейново, да се познаем като се видим.
 На срещата трудно ще дойда в центъра гледам вече да не карам , че се изнервям максимално, а по транспорта е ужасно никой не ти става и всеки те гледа като че ще му ядеш от храната ама че свят сме вече.
Аз съм си болничен вече и ще съм до края, че като вдигнах кръвното точно при лекарката която ми дава болничен веднага ми каза до края никакво ходене на работа, с парите не знам как ще се справим, но важното е да сме здрави и да расте бебка!
Много позитивни мисли и много усмивки до края на всички късмет!

# 62
  • Мнения: 3 861
Ами другото, което се сещам е пица Хът, но там ако има РД не пускат "външни" деца. Веднъж бяхме уцелили така и беше ужас, но пък Калоян им го върна тъпкано затова, че не го пуснаха в детския кът.
Между другото Красно село се намира точно на 5 минути от т.нар. център.
За Добро в Лозенец съм чувала, че е голяма скъпотия, но само съм чувала...

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249

За Добро в Лозенец съм чувала, че е голяма скъпотия, но само съм чувала...
Виж за цените не знам WinkНие не сме плащали EmbarassedАми...да вземат и другите отношение, че то както е тръгнало среща скоро няма да има май...

# 64
  • Мнения: 309
Благодаря много, че вече сте ме присъединили към вас, момичета  Hug Благодаря и за розовото щъркелче! Много сти мили!  Grinning
Относно дрехите за бременни аз имах сериозни опасения в това отношение, тъй като с оглед на работата ми тръбва да съм доста официално облечена... За щастие намерих магазинче с доста елегантни дрехи, които могат да минат и за по-делово облекло. Не знам дали вече сте го посетили - казва се Mia и се намира на княз Борис I 69. Предлага доста добри решения за бъдещите майки от София  Simple Smile Имат панталони, които поне на мен ми допадат, защото ластикът им не е отгоре, а от двете страни. Стоят доста елегантно и според мен могат да се носят и по-късно (след раждането). Не знам, ще видим. При всъчки положения цените на панталоните и полите са доста приемливи.
Аз имам повече проблеми с блузите и леките половерчета - като за сегашното време. Тези за бременни са доста груби и не ми харесват, а в обикновените магазини имам чувството, че имат само съвсем малки номера и то много къси...

# 65
  • Мнения: 309
Благодаря много, че вече сте ме присъединили към вас, момичета  Hug Благодаря и за розовото щъркелче! Много сти мили!  Grinning
Относно дрехите за бременни аз имах сериозни опасения в това отношение, тъй като с оглед на работата ми тръбва да съм доста официално облечена... За щастие намерих магазинче с доста елегантни дрехи, които могат да минат и за по-делово облекло. Не знам дали вече сте го посетили - казва се Mia и се намира на княз Борис I 69. Предлага доста добри решения за бъдещите майки от София  Simple Smile Имат панталони, които поне на мен ми допадат, защото ластикът им не е отгоре, а от двете страни. Стоят доста елегантно и според мен могат да се носят и по-късно (след раждането). Не знам, ще видим. При всъчки положения цените на панталоните и полите са доста приемливи.
Аз имам повече проблеми с блузите и леките половерчета - като за сегашното време. Тези за бременни са доста груби и не ми харесват, а в обикновените магазини имам чувството, че имат само съвсем малки номера и то много къси...

# 66
  • София
  • Мнения: 276
Доня Коприва, Доника...аз за децата се сещам и Пица Виктория в Кино-Арена Запад. Ако сте съгласни- ще се обадя да питам правят ли резервации. Близко е от  "центъра " а и има къде да се паркира спокойно.....аз пътуващите с транспот -метрото има спирка.

: Не знам на другите момичета дали им е удобно там??

Аз от бърборене, забравих да се похваля, че днес на ЖК ми казаха че бебо е порастнал двойно за 1 месец #Crazy и вече е 1,100 кг Heart Eyes......Нищо чудно да се е метнал голямо бебе на татко си ( който е супер горд че ще има още едно момче)...Много са ми интересни мъжете казват: " все едно ми е какво ще е ", ама като разберат че е момче, направо летят! И се почват едни планове: как ще ритат заедно, как ще правят "мъжки" работи...

Е, много са ми смешни като седнат Големия и малкия мъж да гледат Формула 1....направо ми обират точките Joy Joy

# 67
  • Мнения: 87
Катериче, точно този магазин имах предвид, наистина са много хубави дрехите.

Таника, пази се и най-вече спокойствие, че това с кръвното си е сериозна работа. Дано да не вдигаш и да са нормални нещата  Praynig

Аз лично с моя младеж немога да дойда, той си ляга в 8ч, макс. 9 и е доста малък за таквиз вечерни разходки. Заведение по центъра с детски кът незнам ... тази арена ми е далече, но пък до другата ще стигна много бързо  Mr. Green Та в тоя ред на мисли, най-добре да се концентрираме в центъра, защото всякъде другаде от друг край на софия изглежда далече.

# 68
  • Мнения: 309
Извинявайте за публикувания 2 пъти постинг, но имам някакъв проблем с интернет днес... Thinking

Исках да попитам дали нятоя от вас има/ е имала по време на бременността проблеми с гъбички. На мен ми откриха и то май са доста.  Shocked От това, което изчетох, излиза, че не е опасно за бебчо. Поне преди раждането... Лошото е, че не знам откога ги имам. За първи път ми правят микробиология, а от цитонамазка май не става ясно дали има гъбички... Та може и при зачеването да ги е имало. Доста ме притеснява това. Дано бебка да е добре...
Утре мисля да се опитам да стигна до моята лекарка и да я помоля да ми изпише някакво лечение. Но при нея е доста сложно... по принцип записванията за нея се правят около месец предварително.
Та, попрочетох писаното по темата във форумите, но ми се искаше да ви попитам за по-прясна информация, ако някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем (дано да няма такива всъщност)...

# 69
  • Мнения: 917
Мале, гледам Дивака спрягахте по назад и лигите ми потекаха. А трябва да се поогранича малко, че като ви видях на снимките какви се секси бременни се отказах да слагам моя снимка. Чак сега намерих време да ги разгледам тия снимки. Много сте сладки и дечицата ви са страхотни. Особено една малка Стефания видях - прелестна направо, пу пу. Драго ми беше да ви видя, макар и на снимки.

# 70
  • Мнения: 60
Здравейте мами,аз сега разгледах снимките ви много сте хубави всичките Grinning,усмихнати и със сладки коремчета.
Аз нещо съм настинала една ужасна хрема имам и кашлям засега си слагам само капки за нос и пия витамин С , дано само не се наложи да пия антибиотик.
Днес ходих на консултация бебчето е добре през цялото време ни махаше с ръчички и крачета,търкаше си очичките.Беше много сладка нашата принцеса.Казаха ми ,че ми е паднал хемоглобина какви храни трябва да ям освен дробчета знаете ли.
Другото което е не спя по цяла вечер ама буквално в денонощието спя по 2-3 часа и вече едвам изтрайвам,някой има ли със същия проблем и как се справяте ,доки днес ми изписа нещо хомеопатично което било безвредно -" SedafiFPC"поне така го разчитам някой пие ли го?

# 71
  • Мнения: 3 861
ами както решите момичета, аз си казах, ще се включа пак в събота за да видя какво сте решили, тогава съм на работа и тогава вероятно ще мога и да кажа дали ще дойде в зависимост от мястото най вече.

Сега си тръгвам оттук и отивам да си прибирам детето
чао   Peace

# 72
  • Мнения: 387
много ми е слаб интернета...от половин час се опитвам да напиша нещо и не се получава...в Mall-а нищо интересно...извинявам се предвариетлно на всички с гащеризони, но ми се струват много гадни...някак си не са ми секси...аз се обличам по спортно и обожавам дънките, но тези гащеризони са ми ужасниииии....на мен бременните са ми много секси и искам и аз така да изглеждам, затова само роклички си търся...и някви дрешки, които да ми подчертаят коремчето...
иначе за срещата аз нямам проблеми с мястото...с кола съм, не се изнервям от шофиране и шофьори и ми е без значение къде ще е срещата...но щом има желаещи да си вземат дечицата нека ги уважим и намерим заведение с детски кът...аз лично такива не знам, защото не ми се е налагало да ги знам...занапред явно ще ги науча...мисля че на доста места правят резервации по тел, така че няма да имаме проблем с това...стига да измислим къде ще е мястото...ще разгледам по-късно заведенията и ще помисля, пък ако на някой му хрумне нещо да споделя...и нека който ще идва да пусне един пост с голям шрифт за да се преборим...

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 338
Здр, Катериче.

Аз имах същия проблем като теб /дори и същата ситуация/. В изследването пишеше на тест -  Candida, а в резултат - дрожди и хифи. Като взех изследванията веднага отидох при моята наблюдаваща /без предварителен час-влязох за 5 мин. колкото да види резултата/, и тя ми изписа Гинодактарин.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, и аз имам гъбички и сега като ида на преглед ще почваме лечение.То при мен си е нещо нормално #Cussing out
Бръм и всички останали с болнични последна яснота по въпроса. Тъй като днес за пореден път се почувствах ужасно затъпяла(пък и оня ден при разговор с колежката, която ме замества-ми вика ти знаеш ли колко неща са се променили...нищо не е вече като преди #Cussing out) и реших да седна да се пообразовам. Пък и утре на лекцията да задавам смислени въпроси, а не да се срамя. На въпроса - Наистина правилно са отговорили на Бръм от НОИ...и месецът, в който е обикновен болничен и влиза в базата за майчинството. Вече, ако са няколко болнични преди това и всеки следващ се явява вторичен при тяхното изчисление базата е еднаква. 45-я болничен се явява първичен спрямо болничния по време на бременността и затова се получава така Embarassed Надявам се вече да се е изяснил този въпрос и да няма недоразумения.
Бърборанче, още ме мъчи обаче твоя казус, питах и една приятелка, но и тя не можа да ми помогне. Добре ти плащат бонуса през следващия месец. Интересуваме във ведомостите в кой месец го пишат-в месеца на начисление (например август) или месеца на изплащана(например септември). То и във фиша ти би трябвало да пише де...Аз пак ще питам утре и стига да ми отговорят ще ти кажа.
За срещата повече няма да коментирам...вие решавате. Нали Лорини предложи да ме вози-където ме закара-там Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт