ЧХГ 390.4 ПОМОЩ!!! КЪРВЯ!!!

  • 5 261
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
Ilitaaa Само си почивай,не се напрягай в никакъв случай и най-важното-гледай позитивно,не се притеснявай излишно.Всичко е наред,явно малко закпрепване е необходимо.Като отмине евентуалната опасност(ако въобще има наличие на такава) ще продължиш да бременееш по обичайния начин,няма да пазиш леглото  Mr. Green Аз също съм в началото и въпреки,че засега всичко е ОК не се напрягам и гледам да си почивам лежейки повече за всеки случай  Peace

# 16
  • Мнения: 3 010
При тази стойност на ЧХГ сакче трудно ще се види, едва когато стойността е  над 1000-2000 тогава могат да ти потвърдят бременността на УЗИ. Пази леглото и не се натоварвай, а 48ч. след първото ЧХГ направи второ за да видиш как се движат стойностите и ако има удвояване значи всичко е наред. Успех  Praynig

# 17
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
При тази стойност на ЧХГ сакче трудно ще се види, едва когато стойността е  над 1000-2000 тогава могат да ти потвърдят бременността на УЗИ. Пази леглото и не се натоварвай, а 48ч. след първото ЧХГ направи второ за да видиш как се движат стойностите и ако има удвояване значи всичко е наред. Успех  Praynig
Точно така,най–точния метод и ако стойностите са над 1000 ще можеш вече да си видиш точицата на ВАГИНАЛЕН ехограф.До тогава почивай и мисли позитивно,колкото и да е трудно в такъв момент.Късмет! Praynig

# 18
  • Мнения: 1 862
Утре ще са изминали 6 дни т.е. 144 часа от първият кръвен. Дано стойностите да са добри и ако е речено да се види .... Днес разбрах че баба ми, - майката на майка ми е имала бременност с близнаци. До колкото изчетох по нета е възможно такова кървене до третият месец при загуба на едното човече или ако втората яйцеклетка не е оплодена... Моля се на Бог всичко да е наред!  Praynig Още веднъж момичета, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА! Утре следобед ще ви разкажа как са се развили нещата. Целувам ви!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ilitaaa спри да четеш и лягай. Какво можело..какво станало...айде в кревата.

# 20
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 Praynig Praynig Praynigот личен опит го казвам,не чети много лежи и то предимно на лявата страна,а иначе в такива ситуации това е единствена възможна терапия. и дано всичко да е наред

# 21
  • Мнения: 975
Илита,стискам палци за утре.

# 22
  • Мнения: 1 085
Молим се за теб мила и дано всичко е наред утре  Praynig Praynig Praynig

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 1 404
Илита, какво става? Следя темата и стискам палци!!!!  Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 444
Ilitaaa  Praynig Praynig Praynig пожелавам ти всичко да бъде наред и да си износиш спокойно бебчето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
 Weary smile3518 smile3518 smile3518 badcomp newsm45 newsm45 newsm45

Миличка , божичко- съжалявам.

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Много съжалявам  spoko
Кураж и сили да продължиш напред ти пожелавам

# 29
  • Мнения: 1 804
 Hug Hug Hug Hug Бъди силна!

Общи условия

Активация на акаунт