моля за помощ СПЕШНО!

  • 3 457
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
момичета извинете но аз не съм казала че ходих на друг лекар които ме гледа с вагинален ехограф и пак нищо не видя каза само чи има сянка но докато не види плодното сакче нищо не може да потвърди благодаря ви пак за съветите ще ви послушам

# 31
  • Мнения: 3 453
Мими,
кога ходи на преглед с вагинален ехограф? Колко време, след закъснението?
Мими,
при мен също имаше сянка, която се оказа псевдоплоден сак! Защо не си пуснеш кръвно изследване на ЧХГ!?

# 32
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Помогни си сам за да ти помогне и Господ.Всичко зависи от нашите действия,Мими, това не е шега работа и моля те, вземи мерки !

# 33
  • Мнения: 609
Заглавието на темата ти е спешно, а не си направила един кръвен - резултатите излизат след час.

Наистина не те разбирам.

# 34
  • Мнения: 49
здравейте момичета днес бях на лекар и се видя плодно сакче ще имам бебе всичко е наред благодаря за  подкрепата

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хайде честито тогава.
Добре, че одисеята свърши Sunglasses
Изправи форума на нокти но важното е че всичко е свършило добре.

# 36
здравейте момичета днес бях на лекар и се видя плодно сакче ще имам бебе всичко е наред благодаря за  подкрепата

Честито Мими, мини през седмичната да метнеш вирусчета и ведринка с хубавата новина!

# 37
  • Мнения: 1 868
Честито  bouquet
Това беше развръзката която очаквах Grinning

# 38
  • Мнения: 1 802
Честито!  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 765
Отдъхнах си....
Честито, Мими! лека бременност!   bouquet

# 40
  • Мнения: 143
Честито!  newsm51

# 41
  • Мнения: 3 453
Честито! Радвам се, че си добре! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Честито и от мен !Лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 2 908
Честито Мими  bouquetЛека бременност,бъди щастлива Hug

# 44
  • Мнения: 49
благодаря вимомичета страшно сте мили днес си взех и кръвния тест и ми е странно защото са високи а док каза че съм към 5 седмица а чхг е 12345 не е ли много според вас и на какво се дължи

Общи условия

Активация на акаунт