Перли

  • 5 991
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
Алегра, благодаря ти много за отговора! Както и на всички останали!!! Все пак това ме просветлява донякъде.

Но продължавам да се чудя - защо са тези разлики в цените?  newsm78 Ще ходя тези дни до Бонжур и ЦУМ.

# 16
  • Мнения: 116
естествените ерли се съхраняват в сеиф на влага и тъмно,ина4е се развалят винаги се  носи дубликат,дори и от тези ,които м огат да си ги позволят,така ,че моя съвет е куи си евтини стига да не е ластмаса,която че се обели Peace

# 17
  • Мнения: 22 436
mili, истинските естествени перли, събирани от дъното на моретата наистина струват десетки хиляди. )
това което се продава в БГ и на много други места са култивирани перли, в мидата се поставя песъчинка и се стимулира, за да може за кратко време да образува перла. ) Ясно е, че при естественият процес това става за хиляди години, докато при този контролиран от човека да речем една перла се създава за 1седмица.
Колиетата от тези перли съответно са и доста по-леки.

# 18
  • Мнения: 521
До колкото си спомням перлите Velmar са от някакво японско езеро -култивират се. По перличките си личат леки грапавини, кооито са от естественото им образуване - тоест не се обработват допълнително. Едното ми колие - от розови перли струва около 140 Е. Преди години бяха модерни едни дребни перли с неправилна форма - тип ориз - много са хубави и не са мръднали, а ги имам от повече от 10 години -ако пак се продават също са много приемлив подарък.
Свекърва ми подари едни едри перли  комлект, но не са естесвени - също са много красиви. По бижутерийните магазини има голям избор. Тези не са повече от 100 лв.

# 19
naistina perlite sa mn hubav podarak i iskam da kupq na maika mi za nova godina,no tai kato az ne sam ot sofiq i nqma kak da otida do po dolu poso4enite mesta bih iskala da popitam ako znaete nqkoi on-line magazin za bijuta.na velmar stranicata ne se otvarq a  na merih na marquise no nz dali sa istinski i ka4estveni molq vi pomognete mi  nqmam mn vreme.blagodarq vi predvaritelno

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Една мацка,която работи във Валмар вчера мина през магазина и ми каза,че в момента имали промоция бижу на валмар и бижу на Тифани за 50лв Shocked комплекта.Обеща да ми донесе да ги погледна

# 21
  • Мнения: 686
Една мацка,която работи във Валмар вчера мина през магазина и ми каза,че в момента имали промоция бижу на валмар и бижу на Тифани за 50лв Shocked комплекта.Обеща да ми донесе да ги погледна

Благодаря! Това си заслужава да се провери  Wink

# 22
ПРОДАВАМ ПЕРЛЕНО КОЛИЕ ОТ ИСТИНСКИ ПЕРЛИ   ЦЕНА ПО ДОГОВАРЯНЕ 0886009800

Общи условия

Активация на акаунт