Колко кг. качихте през последните 2 месеца от бременността

  • 14 933
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Последните два месеца качих почти 10 кг., долу-горе по кило на седмица качвах. Направо се освиних!

# 31
  • Мнения: 2 609
2,по 1 на месец Party

# 32
  • Мнения: 854
Аз почнах да качвам сериозно след петия месец. Май в седмия бях качила 4-5 кила, в осмия май 3, последния 2 - като се има предвид, че родих 3 седмици по-рано. Общо ми бяха 17 килца отгоре и имам още 5-6 да свалям. Как ще ходя на море не ми се мисли Embarassed

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Общо за цялата бременност - 9 кг., родих 23 дни преди термина. За последните два месеца преди раждането общо 2 кг.

# 34
  • София
  • Мнения: 596
Аз за цялата бременност качих 9кг. И то главно в 5-6 месец. Последния месец се тъпчех, но нищо. А не съм от хората без апетит и по принцип всичко ми се лепи.
С раждането смъкнах 4 кг. А дакато изляза от болницата още 3 кг, т.то бях секцио и бях там 7 дни. Останалите 2 кг чак сега 1 год. по-късно.
Всичко е до организъм.

# 35
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
До 45 дни преди раждането бях +9. Финиширах +14!!!

# 36
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
През цялата бременност качвах по половин килограм на месец. В девети месец обаче, почнах да качвам по четири килограма за две седмици.  ShockedГенекологът се ошашави и ми забрани соленото и сладкото, ама и това не помогна много срещу пълнеенето. Най-лошото беше, че бях взела и кръвно да вдигам...

# 37
  • Мнения: 1 753
МНОГО внимавай през последните 3 месеца!!!
Аз до 7 месец качих 6-7 килограма, обачеееее....в началото на 9 месец, когато родих, бях +15. Не знам какво щеше да се случи с мен, ако бях бременна още 1 месец. Сигурно щях да заприличам на хипопотам...

# 38
  • Мнения: 150
az do 7-mi mesec biah +10, v osmia samo 1\2 kilo ka4ih.skoro vlizam v devetia i se samniavam teparva da natdam koi znae kolko.A beb4o edar si varvi kato go gledame s lekarkata.I tozi 1\2 kg. mai si e negov izcialo newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 190
Аз до 7-мия бях качила 12кг (бях си харесала едни еклерчета), а последните 2 месеца свалих 2 кг (минах на супички и по леки храни).

# 40
  • Мнения: 1 311
В осмия не качих изобщо. В деветия - 10 кг, хем не ядях, че нямах апетит. Но предполагам че е било вода, защото пет дни след раждането бях свалила 12 кг. Бебчето беше 4 кг.

# 41
  • Мнения: 2 142
Аз съм от най-кофти примерите, но е факт. Забременях на 53кг, тогава бях дори по-слаба от обикновенно. Родих на 88кг! В началото на 8 месец бях само +7 и си мислех, че до края остава малко и няма да съм повече от +10кг, +12кг, но уви....
Наложи се да спра работа, да лежа, промених важни ангажименти, изпаднах в депресия.... и всичко доведе до +28кг за 2 месеца! Естествено колкото повече дебелеех, толкова по-голямо ставаше отчаянието ми, въртях се в затворен кръг. За съжаление понякога става така. Сега след година и 4 месеца, вече съм 59кг и отчаяно се боря да сваля още 5кг, за да съм ОК. Малко остана! Wink
 Но съм сигурна, че когато забременея втори път никога няма да допусна тази грешка отново.....
Желая ти леко бременеене до края и още по-леко раждане. Пази се от килцата и чакам да ни зарадваш с добрата новина.  bouquet

# 42
  • Мнения: 179
В осмия месец качих 2, а в деветия - 4.
За цялата бременност общо 18 кг ooooh!
Лека бреременност и накрая да ти е най-леко  bouquet

# 43
  • Мнения: 844
От стартови килограми 71 отидох да раждам 98 кг. Странното е, че ми личеше коремчето още от 3-ия месец, а последните 3 месеца не мръднах от 98 кг. Още повече, че бяха коледни и новогодишни празници и бая хапване падна Laughing Родих на 15 март.
Ето още един от моята категория. Аз не качих толкова, но не свалих много след раждането. Колко си сега?

# 44
  • Мнения: 4 358
Нали знаеш, че е индивидуално  Wink
Първата бременност качвах по 5 кг всяко тримесечие, общо 15 кг.
Тази седмица влизам в осми месец, та още не мога да се включа в статистиката. Предполагам, че ще мина 15-те този път.

Общи условия

Активация на акаунт