Навън студено става вече, но на разходка пак да ходи иска Юнското човече

  • 20 632
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381
Честито на всимки, които празнуват днес от мен.

# 16
  • Miami
  • Мнения: 412
Ехооо пак съм аз  Mr. Green

Еее Трънче сега ме хвърли в размисли и страсти за тоя рефлукс  ooooh! И Жорко така връща, ама точно както си го описала ти. Само дето през нощта прави пауза от по 4-5-6 часа. Хм, добре че сподели, че да питам педито(ако не забравя).

Вивиан и аз гласувах, страхотни сте на  снимките  Hug

Честито на всички именици   bouquet

# 17
  • Мнения: 176
ох... ами те всички бебета връщат, ама нашето не е много нормално. Ето на, пак - досега хапва, и хем съм го сложила почти седнал в люлката, пак си прочиства гърлото и направо му хрипти.  И въпреки че се оригна мога да се обзаложа че след 15-20 минути мъничко ще повърне.  Tired

Забравих да честитя на всички именници!

# 18
  • Мнения: 12
Мимченце,  Hug
Трънче, голямата ми дъщеря имаше такъв гастроезофагеален рефлукс, но тя много повръщаше. Всичко приключи вече като стана на 7 месеца, макар че давахме и лекарство.
 Сега малката Елена също повръща, но много по-малко и яде наистина по малко 90-100 мл. Може би и тя има такъв тих рефлукс, т.е не е изострен толкова като на кака и, но аз не се притеснявам защото с каката беше направо ужас и пак всичко отмина само дето се тормозих и я водих по лекари.
 Лека вечер на всички!

# 19
  • Мнения: 256
Честито на всички празнуващи днес!!!


Мимченце   bouquet  bouquet  bouquet

Вивиан, стискам ви палци и аз гласувах.

Трънче, ми  и ние сме така, аз мислех, че е нормално, като сме в комбинация с неакане, но също като Жорко на Кори, Боби си прави по-големи паузи вечер.  newsm78


Миша, кураж! Дано бързо да се справи малката с шишетата! Не знам какъв съвет да ти дам. То всичко си е предимно до дете. Галито още сигурно се опитва да даде на Диди залъгалка. Мег май в началото храни Катето със спринцовка, но вече видях, че са ти дали и този вариант. Боби в началото не искаше и да помирише биберон (нито залъгалка, нито шише), беше кошмар, ревеше и мяташе крака и ръце на където му падне. Изведнъж, съвсем случайно, без да се и надявам, захапа бибата, спеше му се, а искаше да има нещо в устата си. Малко след това се наложи да му давам вит Ц, сложих го в шише и си го изпи и него. Гледах така  Shocked невероятно изглеждаше. Знам, че няма нищо общо, все пак при вас става въпрос за хранене, а не залъгване. Сигурно вече си пробвала всичко. Ако пробваш първо да й дадеш да суче малко, дръпнеш и дадеш биберон дали няма да стане? Знам ли...



# 20
  • Мнения: 13
мимченце, мерсаж за темичката! Наистина е страхотна!!!

Наш синковец още спи. Вече сме решили да го изчакваме да се наяжда и после да го къпем че иначе голям рев му дърпа.

Мммм обади се. Айде до скоро

# 21
  • Мнения: 3 743
Запис!

Честито на имениците с чудесните имена Вяра, Надежда, Любов и София!
И честито на всички софиянци Wink

# 22
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас честито на всички именници и всички празнуващи с повод и без повод.         
Мимченце мерси за темичката   bouquet.
Вивиан-много сте сладки на снимките и аз гласувах желая ви успех.
Времето е много гадно днес ходихме навън само с колата да вземем кака от училище и това беше разходката Crossing Arms поне да спре да вали  Peace.
За повръщането Диди ми правеше така но ми казаха че е от по силни колики и не е проблем даже заради това с една трабичка през дупето й вкараха въздух за да видят дали няма преплитане на червата  Confused но всичко беше ок. От нас лека нощ на всички че утре пак всичко от начало kaffeetrmker_2 newsm79 hang 1ironing newsm64 Misc Baby Bottle newsm32

# 23
  • Мнения: 5 713

Честит имен ден на Вери

Благодаря, благодаря! Simple Smile

Днес бях с Ясен най- сетне на консултация. Всичко е наред. На кг-та вече е 6290 т.е. 400гр повече за 2 седмици. На см нещо множко го измери май: 68см при положение, че преди 2 седмици беше 63. Хвана го за ръцете до седнало положение и каза, че е много силен и жилав. Моят човек също се храни много на често, но аз вече му свикнах. Нощно време прави пауза от 5 часа. Може и да има проблем с коремчето. Понякога направо пищи вместо да плаче. Някой ще реши, че го пребивам от бой. Но в петък имам интервю с хомеопатката относно него и дано малко се успокоят нещата.  Започна да се смее с глас, когато сестра му му прави смешки. Много е сладък. Намери си краката от около седмица и са му много интересни, главно с тях си играе. Това е в общи линии около нас.

# 24
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Запис и от мен  Wink!

Честит имен ден на всички именници   bouquet!

Днес бяхме на консултация в най-големия дъжд  Close! Заваля като излизахме, ама то си беше порой  Shocked! Добре че бяхме с колата  Peace!  Иначе ми се скараха  Blush, защото пак сме качили 1 кг. и вече сме 7700 гр. и 66 см. Нещо със сантиметрите не е наред, защото дрешките му окъсяват, а по техните мерки е пораснал 1 см за месец. Важното е да е здрав  Peace! Обаче за кг ми се накараха:oops:! Ами като пищи от глад как да му давам по-малко или да не му давам  newsm78? Щял да свикне  newsm78! Е, на глад свиква ли се?
Сложиха ни втория Пентаксим и си поревахме порядъчно. Дано да няма реакция и всичко да е наред  Praynig! Вечерта обаче го изведохме на разходка, защото саклетяса в къщи горкия човек! През деня стояхме почти час на прозореца и гледахме как вали и как се мърдат листенцата и само се чуваше "О, А, бъъъъъъъъъъъъъъррррррррррр, гъъъъъъъъъъррррррр .........." и други подобни  Grinning!

Токова за сега! Лека нощ и дано се наспим  Praynig!

# 25
  • Мнения: 15
Айде за последно...
Да кажа,че пак се мъчихме да ядем от шише и ефекта е все същия... Sad Направо съм се видяла в чудо!
Имаче Борислава се чувства идеално.Мисля да и купя една актовна гимнастика вече.Съдейки по играчките над леглото мисля,че ще и е много гот Peace Само дето сега съм в чуденка каква по точно да избера.
Днес си пуснахме климатика,Адски студ ooooh!  Сега е идеално и топличко.
А малката беше и днес на разходка.Казах на майка ми,че няма да я извеждам,че ми се струва доста студено,а ти ми вика "Ти ако от сега спреш с разходките,доста месеци,ще ти се съберат да си седиш у дома" И верно,детето трябва да се калява Peace.Облекохме се и си направихме едночасова разходка.На Бубето и беше екстра,но аз умрях от студ Laughing
Айде да си лягам,че утре пак в 7 сутринта ще ставам Tired
Лека и спокойна нощ момичета Hug

# 26
  • Мнения: 5 713
О, забравих да кажа, че вчера се метнах на кантара и се оказа, че имам само 1 килце останало от бременността. Сега остава малко корема да постегна и да сваля кг-тата от преди. Simple Smile И с единия зъб нещо позакъсах, но ходих на ремонт и овладяхме положението, ще го оправим. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 13
Ние днес сме на консултация и ще ни бият ваксини. Оф дано всичко мине добре. Че от снощи съм настръхнала ooooh!

# 28
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Simple Smile

mimchence   bouquet за темата  Simple Smile

Ние днес ставаме на три месеца, лелеее кога мина това време  Grinning Винаги на тази дата ми е едно меланхолично и сантиментално. Връхлитат ме едни мисли около раждането и ми става много мило  Heart Eyes

Вери браво на теб за кг-те, той твоя човек те изсмуква направо   Wink

Pretty_Galina дано да мине всичко добре  Hug

Айде дано днес поне да не вали, че да се разходим малко  Simple Smile

# 29
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug!

Ние днес ставаме на 4 месеца! И аз се чудя кога минаха  Rolling Eyes!

Днес нещо кихаме и нослето ни още е пълно  Rolling Eyes! Вчера доки каза, че всичко е наред преди да сложи ваксината. Премерих Т и беше 37.1. Това май не е високо, нали  newsm78? Няма да давам нищо за сега и ще го гледам. Дано всичко е наред и вече да ми е здравичко детенцето а и да няма реакция към ваксината  Praynig Praynig Praynig!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 09:27 от dari75

Общи условия

Активация на акаунт