Как бебе (3м.) започна да спи цяла нощ

  • 11 275
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 219
Интересно,но при нас не е просто игра.Бебка сериозно си суче нощем на 2 3 часа.Пък и аз не искам да прекратявам нощното кърмене,защото тогава най-много се стимулира производството на кърма,а за мен това е от огромно значение.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Каталина ,браво ,че така сте се научили,но и аз съм от майките,които по цяла нощ си кърмят децата.Понякога на сутринта дори само бегло си спомням,толкова вече съм свикнала.Сигурно и аз ще спя нормално след 300 години Mr. Green.Дали би помогнало спането в друга стая -незнам,а и няма как да пробваме.Здраве да е.Опитвала съм се да му говоря,да го гушкам,вода пък изобщо не искаме,така че явно си е до бебе.

# 17
  • Мнения: 1 376
Здрасти   bouquet Всичко звучи страхотно и много се радвам, че имаш спокойно и поспаливо бебе, да ти е живо и здраво.... после и палаво   Grinning Когато моята беба спеше по около 8-9 часа нощем педката ми се скара, че е голям интервал... но аз ще те посъветвам само да даваш да суче по-често вечерта. Защото разбрах, че сте с режим (споменаваш хранене в 18 и 21 ч.)

# 18
  • Мнения: 8 242
desi_sunshine, не е баш така Simple Smile Моето кърмаче само спря да се буди за сукане нощем на година и половина. Нищо не съм правила, просто тогава вече му бяха избили зъбите, явно му е дошло времето. И моят случай не е единствен Simple Smile

Мда.. и аз искам .. и ги чаках тия 1,6г. .. 2г. .. 2,6г. .. дето уж бебета.. то вече не са бебета де Simple Smile спирали да се будят нощем.. Ама нямааааааа... Буди се и още как  Crazy
И не само това, ами по никакъв друг начин не иска да заспива без "цоко няни" .. та.. само да се разбуди малко и почва "Мамо, дай цоко няни, айде де, защо не даваш цокам.. спинка ми се, дай да цокна маааалко само.. "
И това го говори почти насън - цоква и заспива.. ама нужно ли е по 10 пъти на нощ  ooooh!

# 19
  • Мнения: 317
Вики започна да се събужда само веднъж на нощ - към 05.00 часа, когато навърши един месец, без да съм правила нищо. Но от няколко месеца се буди много често, а напоследък непрекъснато, случвало се е и на 10-15 минути. Надявам се като ни поникнат зъбките, това да отмине.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт