Дзифт

  • 7 322
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
А пък точно за Таня Илиева се изписаха толкова хвалебствия в пресата,колко добре се представила във филма,как задминала Руши в напъните му да става актьор и сега тя била по-голямата звезда от него.Това момиче никога не ми се е струвало чак толкова красиво като манекенка,колкото винаги са го превъзнасяли.Филма не посмях да гледам именно поради стряскащата му презентация,може би нарочно се е търсил този ефект,но на мен от бруталност ,кървища,стрелби и т.н.в киното и тв ми писна.

# 46
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
трейлъра не съм го гледала, нито съм чела някакви отзиви за филма преди да го гледам.
не се стряскай, филмът изобщо не е наситен с кървища и побои. освен това е черно-бял, така че се губи цветността на кръвта. Mr. Green
според мен таня илиева има доста екзотично излъчване, ако мога така да се изразя.

# 47
  • Мнения: 2 786
Добре, де ... дали изобщо се планира да се направи нещо по въпроса, така че и живеещите в чужбина да го гледат?  Whistling

# 48
  • Мнения: 2 414
И аз съм съм смесени впечатления от филма. Confused
Като за български филм(при положение,че нямаме почти никакъв опит в тази област) не е лош,но определено не бих го гледала повторно. Rolling Eyes

# 49
Дзифт просто беше невероятен, не съм гледал такова нещо в скоро време, който неможе да го оцени или му се струва мрачен или не разбира от кино или гледа само сапунки и сериалчета от тъпите американски истъркани истории зашиващи кино Арена Simple Smile

# 50
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Чак "невероятен" незнам дали е newsm78
Пък и участието на Цецо от ББ4 ми дойде в повече Tired

# 51
  • Мнения: 198
Гледах го , хареса ми Peace Бих изхвърлила няколко сцени Wink досадни бяха, но като цяло е добър Peace

# 52
  • Мнения: 11
Хубав,интересен и си заслужава да се гледа

# 53
  • Мнения: 1 265
Каква е ролята на Цветан от ББ4 и за колко време се появява?
Лицето му е доста интересно и подходящо за криминален типаж.

# 54
  • Мнения: 4 717
на мен също ми се ще да го гледам, защото песента на Руши към филма ме впечатли, но съм със смесени чувства още от времето на "Дунав мост" - супер вулгарно и напънато е цялото действие напоследък в бг-филмите

дано го качат по торентите, за тези който сме в чужбина Peace

Общи условия

Активация на акаунт