Стара Загора 55 - Българските трактори и редосеялки свирят "Лунната соната"...

  • 18 845
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
безброй бели без мама и тати да се усетят ...
Що бе  Shocked нека да ги усещат белите...няма само аз да се ядосвам я  Twisted Evil Mr. Green
Експри ще ми докараш някой диабет с туй плюскане Crazy

# 256
  • Мнения: 212
Поздрави на всички които имат нужда от поздрави и имат и повод за това. Станаха много и не мога да ги оправя всичките затова моите поздрави са за всички Simple Smile
Да живей...

# 257
  • Мнения: 426
Да е жив и здрав Ивелин.
Експрес, ако така черпиш и като се видим на живо, няма да се отървеш от мен.
И как де се видим, като има срещи все се случва нещо, вече си мисля че няма почивни дни, в който ние да не прескочим до неотложния кабинет. Днес имаме конюктивид. Cry

# 258
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Честит рожден ден на адаша и от нас!
Нека расте весело и безгрижно дете,за радост на всички.  bouquet


и при нас нещата не са много розАви...отложихме си пътуването  , щото Ивето буха като за световно и много е хремясал.....ужас Mr. Green

# 259
  • Мнения: 619
Ехооо,искам снимки на рожденникааа      bouquet

# 260
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ. как сме днес.Гледам че навън  грее слънце -хайде всички на аязмото. Grinning Grinning

# 261
  • Мнения: 488
Хера,благодаря за инфото,че няма подходящи заведения за такива като мен дето си мъкнат ремаркетата навсякъде  Wink като сме ги раждали ще си ги гледаме,ама не може едно кафе да изпием като хората...  Sad Здраве да е...
А сега да ви попитам какво ви е мнението за д-р Маргарита Колева?Ако я познавате де...  Wink
Предполагам че може да има и противоречиви отзиви ,но ще съм благодарна да чуя две-три мнения все пак   newsm78
Благодаря и весела неделя!

# 262
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Не мога да ти дам отзиви за д-р Колева   за съжаление ...може би ще се включат знаещите по-късно с отговор Praynig
Надявам се да го направят , защото и аз имам питанка -   къде в Стара Загора мога да намеря печка за баня ЕЛВА  newsm78........за 5-те лева си знаем Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 21:50 от doni972

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Дони за такива печки виж в Гайтек-а.
Йовета много късно правиш покана Mr. Green
Днес беше хубав ден...ден за сглобяване.....и разсъндъчване Mr. Green Благодаря на Митя и Джейд за помоща а по-късно ще ви покажа и резултата от днешния труд.
МамаДжанка повечето сме минали по твоя път...т.е с ремаркета по заведения Laughing

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мама Джанка, много от рано си взела да се тюхкаш... Mr. Green
Ама спокойно, ще свикнеш, Ивата още ти е само на 3 месеца... Къде е тя, тепърва ще има да се изнервяш...

Дони, ако ми кажеш защо ти е магазин за печки за баня Елва... Може и да ти спестя петте лева... Та...?

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364

Дони, ако ми кажеш защо ти е магазин за печки за баня Елва... Може и да ти спестя петте лева... Та...?
Най-вероятно иска да си купи печка за банята защото вече къпе там Ивелин а тя по никакъв начин /тяхната/ не се отоплява.

Днешните творения

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 21:22 от Хера

# 266
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Благодаря Херка за Инфото - не се бях сетила за Гайтека иначе ходих до железарията под вас , ама...нц

 Точно поради тази причина , да..... щото къпя там Ивелин , а вече е студено  , пък тя - банята -не се отоплява по никакъв друг начин  Wink   и разбрах ти заигравката , ама как да напиша    ???  магазин за печки Елва за баня ли???                                                        а искам да е Елва , щото днес като обикалях Големите вериги    все на произведено в Китай попадах Mr. Green

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 21:54 от doni972

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето ти настоящата печка за баня на Елдом МИКС АД... Кликни върху картинката, за да видиш характеристиките на продукта...
 


Сега ти търся къде в Стара Загора се продават...

Всъщност, аз имам да ти предложа и друг вариант, стига да си склонна да дадеш повече пари... И не е произведено в Китай, а във Франция...

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Опааа... ние се прибрахме от Твърдица!!!

Честито бебче Елиас на Вечи!!!

 bdbaloni на Ивелин!!! Експри не се сърди де....нали сме нови тук и не предполагах че има и татковци!

а ако си правите среща и ние искаме да дойдем (ако сме добре дошли де  newsm12)

За детските колички - може и в Сити - там има асансюор до втория етаж а има и един детски кът! Аз Универсалния не го харесвам и мисля дребния скоро да го заведа и на Мондото да видим хавата и да решим къде ще се закотвяме зимъска  smile3508

Тъй айде сега чао че мойто Чудо-Вижте се наспа и ще иска да яде!  smile3525

# 269
  • Мнения: 86
Малко снимки на мама и бебе Елиас Теодор
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=289981&pid=7887299
По-хубавите ще са от нея.

Общи условия

Активация на акаунт