4-та тема на снежните мами и бъдещите такива /Финландия/

  • 19 465
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 786
Марги, много точно описание   bouquet

# 16
Привет,привет девойчета 55фински снежинки и норвежки елфи...
тия дни съм много заета,та няма да мога да се заплесвам тук задълго. Weary,
обаче другата седмица ще се реванширам...

# 17
  • Мнения: 3 674
Ето...лека полека всички  излизате от хралупките... Party  Laughing

Маргинце...благодаря ти мила и се радвам, че ти действам така освежаващо  Hug Hug Hug

Браво за финския... Hug Между другото, на мен финския ми се струва доста по труден и завъртян , отколкото норвежкия  Embarassed Но може би защото не го разбирам... newsm78

Пчеличке ...винаги слагаш страхотни емотиконки ... Heart Eyes  Хареса ми сравнението  ти за норвежките елфи  Blush

Да , комбинацията е супер...финските  снежинчици  са дружки с  норвежките елфички... Hug Heart Eyes

Снежинки мили,  пожелавам ви супер готин, слънчев и усмихнат  уикенд!    bouquet

# 18
  • Мнения: 2 786
Лека нощ и от мен, снежинки  Hug

# 19
  • Мнения: 312
Марги реших да си поръчам от сайта на Victoria's secret, че май нищо друго не ми хареса. Обещавам снимки веднага щом го получа  Grinning
Даа и аз много се радвам на емотиконите дето ги слага Пчеличка, винаги са на място и интересни  Peace
Мерси за чудесните пожелание Винце  newsm53

Лека нощ на всички и сладки сънища 


# 20
  • Мнения: 2 786
Здравейте, снежинки  Hug
Защо сте такива мълчаливи днес?  Wink

# 21
  • Мнения: 35
Щастливче, аз правя около 10 неща едновременно /уча, готвя, чистих, перални, пиша писма и така, между другото - направих и едни еклери.....  Tired/ и само пътьом метнах едно око тука.
На всичкото отгоре ми е едно гадно и подтиснато, защото одеве разрбах, че преди три дена е починал един наш много близък човек.........И нещо не ми е много до приказки точно в този момент. smile3518
За това, моля за извинение, че ще ви изоставя за известно време!

Снежинки и елфчета, пожелавам ви хубави почивни дни!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 786
Марги, съжаляжам, че се чувстваш така.
Остани малко сама със себе си, разходи се, поплачи си, ако ти се плаче ...  Sad

Аз пък влезнах да ви поздравя с любимата ми финландска песен

http://www.youtube.com/watch?v=vjvVBCNcL_A

# 23
  • Мнения: 3 674
Снежинки милички...здравейте


Рали...аз пък си харесах един страхотен пуловер блейзер...очите ми останах в него. Много го искаааааааааам и май ще го поръчвам...

Ето да ти го покажа...  та май ще го поръчвам... smile3516
Може да  го нося и  с ластични  дънки...и мисля , че ще е хубава комбинация.  Peace


А тази рокля ми хареса...за вечерен тоалет. Heart Eyes

Е сега като почнат Коледните сбирки  и няма какво да сложа. Всичките ми предишни рокли бяха с къс ръкав и все бях с някакви сака отгоре...и като сваля сакото,  все зъзнех от студ.  Crazy

Ами тука всичките им вечерни рокли по магазините са с презрамки и с голи рамене  #Crazy Да , но тази година не са познали  Naughty

Та тази ми хареса , че е с дълъг ръкав, и е много елегантна.  Heart Eyes

 Моя си поръча картофена салатка  за ракийката довечера и гювече  Laughing

И аз много я харесвам и отдавна не бях правила... newsm78 Вчера бяхме на млечна...ама не става като българската.  Tired

Нямах хубаво кисело мляко в къщи... и салатата  стана  като пюре , а исках да е стегната...  #2gunfire

Иначе, в понеделник ще ида до турските магазини, там има млеко, точно като нашето  българското.  Blush

Снежинчета,  а на мен днес ми е едно такова мързеливо.... Crazy Да живее форумчето...че се разтоварвам тука!  Hug

Марги ..миличка...много съжалявам за вашата загуба на близък човек. Cry Много е тежко. Понякога има и такива моменти в живота...тъжни...  Cry  Мир на душата му!  Praynig

Маргинце...като ти олекне на душичката и сърчицето... Cry  те чакаме мила тука, да знаеш!  Hug

Поздрави и гунки  от  една  мързелива елфичка...  bouquet

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 19:41 от ЧервеноВинце

# 24
  • Мнения: 312
Здравейте момичета,
нямаше ме цял ден, бях на обучение от фирмата и съм адски изморена. Отивам да дремна и после ще се включа пак.

Мерси за комплиментите за снимките, радвам се ,че са ви харесали  Mr. Green Марги права си за майка ми- това е най-добрия човек,който познавам и най-добрата ми приятелка. Има страхотно чувство за хумор и винаги е весело покрай нея (изключаю случаите,когато я гони амбицията по отношение на дъщеря й  Mr. Green).
Винце това са приятелките ми и един колега, които са на снимките от рожденния ден. Много готино си изкарах. А скоро една друга приятелка ще има рожден ден и пак парти се заформя  Party

Марги съжелявам за това ,което се е случило. Мъката по загубен близък не минава, но аз знам,че си силен човек. Мир на праха му(й).Знай само ,че всички сме с теб  spoko

# 25
  • Мнения: 312
Здравей Лирика, ами не че съм най-активна, но в последната тема май е пълно с мои постове  Embarassed. Иначе съм екстра, благодаря Mr. Green Алекс-Бет наистина не е писала отдавна и незнам, но половината момичета от първата тема не се включват вече, или са заети или не проявяват интерес. Ще се радвам да се включваш  Peace

П.П. Пиша ти тук, защото не успях да ти го изпратя на лични

# 26
  • Мнения: 2 786
Винце, много е хубава дрешката и много ще ти отива!

# 27
  • Мнения: 3 674
щастлива, мерси...и аз така мисля, че ще ми отива  newsm78 Е, надявам се де... Joy

Ние с моя викинг сег ще  се пракирваме по диваните и ще гледаме филмчета.   Flutter  Ще се отдадем на пълен релакс с конячета в ръка.... Blush

Снежинки мили, лека нощ от мен и до утре!  bouquet

# 28
  • Мнения: 2
Марги, опитвай се да мислиш за нещо хубаво, не се давай на депресията. сигурно там, където се намира е щастлив, никой не се е върнал да каже как е там. а няма смисъл да се оплаква някой, който е щастлив, нали така?  Peace
каква е тая снимка дето ми е на профила????  newsm78

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 07:49 от sweet_puppy1103

# 29
Хей сънливчетаааа,ставайте!Herätys!
Тази сутрин от рано сме на спорт и музика/за ужас на  съседите/ и трябва да ви кажа ,че се чувстваме отлично..А и временцето обещава да е добро..Желая на всички девойки приятен ден и използвайте хубавото време....

Общи условия

Активация на акаунт