Лунна диета - 22.09.08, 8:14

  • 3 911
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 316
черпя по един фреш  Hug 
 

и едно стимулче  Flutter 
 

# 61
  • Мнения: 1 142
Забравих за днес,така че много минусчета на тези,които лунуват.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 051
Засега нямам проблем. Както казах ще карам 24 часа на плодове. До момента съм на 3-4 праскови и изобщо не ми се яде, а от утре мисля да пробвам лимонената диета, пък дано стомаха ми издържи, както и да има ефект.

# 63
  • Мнения: 78
Здравейте лунички Hug как сте държите ли се  Whistling аз съм режимна карам само на топла вода  bouquet не се отказвайте малко остана Party Two Hearts newsm51

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
здравейте Hug
и аз се държа-нямам проблем Peace
 черен шоколад  благодаря за фреша-сега си го пийвам с удоволствие Hug

# 65
  • Мнения: 2 910
И аз съм лунатичка днес, къркоря Mr. Green, но смятам да издържа, че едни 5кг.са ми се опънали. Лошото е, че след малко сме на РД, а трябва да уддържа фронта само на водичка Simple Smile

# 66
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!
Искам да се похваля, че издържах newsm44 въпреки че остава още 1 час, но вече съм в офиса и няма да си позволя да си разваля лунуването на финала. Mr. Green
За първи път успявам да издържа такова гладуване (да започна от 21:00 предната вечер та до тази сутрин) - това са си 35 часа. Wink
Сутринта кантарът показа -1кг. Дано задържа поне половината. Praynig

Лек ден! Hug

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро  Hug
Аз също издържах без проблем Peace

# 68
  • Мнения: 3 316
аз издържаааааааааааах  newsm44 newsm44 newsm44  -1кг.  goodscale дано се задържи   newsm17 
Успех на всички

# 69
  • Мнения: 564
И аз издържааааааааааах, леле за първи път ми е!!!  newsm44 newsm44 newsm44
За всички успели  smile3501 smile3501 smile3501
За тези които не са успели - другия път  Peace
Странно ми е, че ми дойде днес, дали има връзка с лунуването  newsm78 4 дни по-рано...  Thinking
Аз утре ще се качвам на кантар, днес съм на плодове  Flutter

# 70
  • Мнения: 2 199
Аз продължавам и днес  Peace
Успех

# 71
  • Мнения: 160
И аз успях Simple Smile Кантара показа -1кг, но за всеки случай ще пробвам и днес да изкарам, закусах само преди малко една ябълка, но през деня смятам пак на течности Simple Smile Успех на всички, които продължават и днес Simple Smile Hug

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз днес ще съм на плодове Peace

# 73
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711

Черпя с кафенце и да се отчета с резултат. -0,5 кг  Confused А бе не е много, но се надявам да го задържа. То и аз една диета пазих...Другия път повече. Simple Smile За сега до тук.

# 74
  • Мнения: 369
А кога е следващия ден? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт