ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 15

  • 20 788
  • 437
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 454
jeniqa , скарвам ти се да се взимаш в ръце!

Защо? - Защото сега в момента е най-скапанския период от диетата, хем задържаш на килограми, хем задържаш на изглед...в началото отслабваш и си викаш,ама че съм готина още малко и съвсем ще се харесвам в огледалото и после идва момента в който уж правиш всичко както трябва, но нещо не отслабваш със същата бързина и си мислиш , че малко ядене няма да ти навреди...
Е, да, ама точно в този  момент  (който при мен е настъпвал билион пъти) като почнеш да си хпваш неусетно напълняваш веднага и си връщаш няколко килца и после вместо да продължиш да сваляш само започваш отначало

 Hug Hug Hug
Недей се отказвам посредата и особено преди празниците- тогава трапезите ще са много по-убедителни от огледалото и кантара и няма да можеш да откажеш
Възползвай се сега от момента , докато можеш да си на диета и докато можеш да задържиш килограмите. Дори задържането на килограмите си има положителна гледна точка, защото тялото се нуждае от 3 месеца да задържи и да 'се научи' че това са килограмите му, за да не се стреми да си ги връща - е, това е твоя момент в който да му покажеш , че ще си толкова слаба...за да се подготви за следващият урок , че ще си си толкова килограма колкото си искаш   bouquet

# 376
  • Мнения: 4 393
J_Jr благодаря ти за бързия тоговр.Минавам на чисти протеини и докато не видя паднало това гадно кило от 68 на 67 няма да сложа зеленчук в устата си Crossing Arms

# 377
  • Мнения: 1 454
Аз когато съм била на Дюкан...зеленчуците ми пречат също май  newsm78
Така, че добра идея  Hug

# 378
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Да се включа и аз! (по порицаването - номер 1)
jeniqa, бързо се вземи в ръце, доскоро като някой пишеше песимистично и демотивирано ТИ НИ БЕШЕ ЗА ПРИМЕР - СТРИКТНА И МОТИВИРАНА! Виж колко много си постигнала,  а килограмите на финала падат най-трудно! Когато дълго време кантара не помръдва е гадно, но винаги след това идва момент на "отприщване" и се сваля стремглаво (стискам палци да дойде скоро и твоя момент на бързо сваляне).
Искрено съм страдала, когато видях как за 1 месец и половина кривнах и ..... добре, че се взех в ръце!
Днес съм се самонаказала - заради вчерашните режимно хапнати, но нережимни баница, кекс, паста балкан и малко китайско днес съм наказана без филийка пълнозърнест хляб, без кашкавал и ябълка - ПЗ ден!

Довечера съм на танци . да премахна последиците от галата!
Хубав ден!

# 379
  • Мнения: 1 454
 reverance

Юхууу?

# 380
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Хей,
много партита?
Или всички се стопихте?
Много е самотно?

# 381
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Привет!
Усмивка, Криси, къде сте? Hug
jeniqa, как е Дюкан, караш ли на чист протеин?  Hug
J_Jr,   Hug как е твоя режим? Знаеш ли аз септември установих, че се отпускам и качвам и минах на режима на др Ори, но ..... явно не е моя режим - беше ми супер приятен за спазване, но никакви резултати (дори дали не качих - не се меря редовно newsm78) Явно аз трябва да си подбирам режими с ограничено или поне определено количество плодове, а там се казваше колкото искаш и аз тръгвах с 1-2 кг. за работа, без да преувеличавам диня над 10 кг изяждах на ден (с помощта на дъщеря ми - тя изяждаше средата), та установих че след отпускането и не добре подбраната диета съм качила за 1 м 1,5 - месеца 5 кг.
Сега съм по-слаба от преди - вчера бях впечатлена колко ми е добре с черната рокля по тялото и сега искам никога да не се отпускам, да го задържа ЗАВИНАГИ.
Брей, пак се разписах!
Тук дори не става чат, май само аз си водя монолози!
Хубав ден!

# 382
  • Мнения: 1 454
Добро утро, Боби!
Ние само се догонваме по темичките Simple Smile
Моя режим върви добре...той си е абсолютно измислен...гледам да хапвам продукти за които знам , че са нисковъглехидратни...
Вчера попрекалих малко ...хапнах освен салатата на обед...100гр сурово кашу...зелена салата за вечеря и след това изядох 2 банана  Confused

Кофти, но...много  ми се ядяха и реших, че поне не е шоколад...

Не знам...много са ми тежки тези дни преди празника...искам си пак плодовете
Мисля да ги почвам още на 28ми ако мога и да не се спра
Simple Smile

# 383
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!Аз съм си на програмата.Вчера съгреших малко с пържени картофки,но си взех още един продукт.Неговото действие е да неутрализира мазнините и да ги топи и превръща в енергия.Затова не се притеснявам,че от 1 порция ще имам+.Женя,внимавай!Както ти пишат момичетата не се отпускай,че много празници и ще върнеш кг.Карай поне до 24.Ако имате път към НДК елате да ме видите,да се запознаем и да чуете каква е идеологията на здравословната закуска.Как можеш да си здрав и да задържаш кг.По празниците ще съм на нея отново.Чао от мен,че трябва да тръгвам. Hug

# 384
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Добро утро!
Да пораздвижа темата - дано днес се застои на първа страничка.
Ох, най-мразя 6-дневна работна седмица. Толкова ми е уморено, а и нещо не ми е много празнично.
Да сервирам по кафенце


Ползотворен ден ви желая!
Дано и отслабващ!

# 385
  • Мнения: 1 454
Аз вчера бях много недиетична...
Ужасен глад за сладко имах, криво ми беше и ...така...И на края разбира се се поддадох, а и вечерта бях на офисното парти , та най-накрая си хапнах картофките, които бленувам...

Днес е чудя дали да съм на плодове - много ми се иска да не се изкушавам...след пиене вечерта така ми се хапва солено, а тук в офиса вече има пица  Confused Confused Confused

Пфф...болна съм и нямам обоняние, така че май ще се възъдржа и просто щ си хапна мандаринките които си взех...До Бъдни вечер ще е хубаво да си хапвам плодчета...само 3 дни , ама поне е нещо Simple Smile Hug Hug Hug

Боби,   bouquet

# 386
  • Мнения: 4 393
Момичета, явно това са възможните кг.за мен.Все около 68 се въртя, като стигам най-малко 67,8.Чудя се дали да не влизам в трета фаза и да почна да се стягам с фитнес и това е.И по калкулатора на Дюкан ми показа 68...вие какво мислите?Защото мога и да си вися още във втора фаза де, не е болка за умиране.6 месеца изкарах, не ми пречи свикнах newsm78 Иначе от днес съм без дете и сега почвам обиколките, настроението е празнично въпреки кг.-те, след малко отивам до Хиполенд за столче за кола и малко играчки на мъничката че на 24 - ти отиваме при нея.
Успешен ден на всички, дано нямате моите проблеми с килограмите и да си отслабвате успешно!  bouquet

# 387
  • Мнения: 603
Добро утро! Момичета аз съм пълен провал! Диетата не ми върви, днес ще карам само на течности! Полета ми за България е днес! Ще се включа от там!

# 388
  • Мнения: 1 454
Аз пък сега по калкулатор на Дюкан може да съм 54кг...
пФ...в момента не знам колко съм, но и на мене хич не ми върви диетично...ядат ми се само някакви картофи и подобни глупости... Sad

Не знам

# 389
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Хей, момичета, привет, така ви се радвам!
jeniqa, аз карах втора до теглото по калкулатора, и аз мислех да карам до 58, но и възрастта и структурата се променя. Сега се определям нормална към слаба (ще се фотна с малката чертна рокля на НГ), а съм 63 кг (не се меря - но дрехи от миналата седмица са ми широки).
Висока съм 1,72, на 18-20 години бях 47-48 кг - е супер кльоща, но преди 12 години бях 84 Mr. Green, та 63 съм си СУПЕР. Днес ме видя един приятел - не ме е виждал от лятото и каза, че съм се стопила - какво като съм с тегло, звучащо внушително, наистина съм отслабнала и се радвам, а и ме е страх да не се отпусна, та аз си карам 3.
Влизай и ти, просто започни с по 1 плод на ден и 1 гала на седмица, тъкмо за празниците и предпазливо включвай другите разрешени храни, постепенно.
J_Jr, УсMuBka, хубав ден, нережимни палавници!

Общи условия

Активация на акаунт