ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 15

  • 20 806
  • 437
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета!Чак сега успявам да се включа.Много работа.В основната ми работа-нощна смяна,а в компанията 2 дневен семинар+коледен благотворителен бал.Боби,страхотно беше за мен за мен това преживяване да имам възможност хем да купонясвам,а същевременно с моето участие да помогна на деца с неравностойно положение да бъдат щастливи,защото част от моя куверт е дарен на дом за такива деца.Имаше самодеен състав по народни танци,по акробатичен рокендрол.Имаха участие"Врабчетата"и мн.др.неща се случиха.За мен беше ново преживяване за което благодаря на тази компания.Усещането е неописуемо.Наистина ,за да получиш трябва да дадеш.Днес имам екип в работата ми.Това е резултат от това което дадох няколко месеца.Сигурно ме смяташ за луда вече,но повярвай ми не е така.Така се разписах,заради емоциите ми,че има вероятност да ви отегча.Извинявам се предварително за което.Просто емоциите ми са невероятни и искам и вие да ги усетите.Искрено се радвам за успехите на всички с отслабването,макар да знам,че е погрешен начин,но няма да се критикуваме.Аз минах по пътя на диетите и на продуктите за отслабване и разбрах вече как съм си навредила с това,ако някой иска ще му обясня.Радвам се на тези,които имат вече собствено жилище-това е моята мечта,но за момента все се получава да се размина.Имам група от общината,но....срещу мен,но ще стане.Вече си повярвах благодарение на"the secret".Като стане ще се похваля.Чао,че много дълго стана.Боби,сестра ми е утре на изследвания стискай палци.Тя е с проблем на щит.жлеза и ми е голям кахър,защото съм я сложила и на програма за бременни и за нормализиране на функциите на щит.жлеза за нормализиране на хормоните и спиране на елтироксина,който трябва да го пие цял живот. Hug Hug

# 361
  • Мнения: 37
 wavey Добро утро мили дами,аз ви наблюдавам и темата е страхотна,искам да пожелая успех на всички отслабващи и на себе си в това число ,че празници се задават Rolling Eyes Искренно искам да пожелая успех на еми и сестричката и,моля да ми кажеш как отслабна,че аз май жестоко взех да си вредя на стомаха,който и без това си има гастрит.Е приятен ден на всички и хайде на по чашка кафе kaffeetrmker_2 , аз щях уж да уча, smile3529но нещо мозъкът чак ме боли,не мога да помня smile3507

# 362
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Привет и от мен!
Вчера се завърнах благополучно след коледното пазаруване из софия - подаръци за всички деца са избрани, харесах си и мебели, но мъж ми не иска да купуваме преди да е готов ремонта, а аз искам всичко, днес......
Режимно си похапвах, бях се заредила с яйца и шунка!
Емили, стискам палци! После ще разказваш, защото и аз съм на еутирокс, та при евентуална втора бременност ще има следене на хормони! Много се радвам за емоциите, които си преживяла!
Ети, смело се включвай, в компания се отслабва по-лесно.
Усмивка, добре се завърнала, как е в чужбина! Българките са най-готините мацки, нали?
J_Jr,  Hug
Лек ден и много емоционална седмица ви желая!

# 363
  • Мнения: 1 454
Хмм...дали и аз да не мина на Дюкан за трети пореден път... newsm78
Или да не минавам...сложен въпрос...никак не я вярвам , че е за мен тази диета...
Днес продължавам с плодове пък ще видим до къде ще стигна...

Целувки за сега, защото нищо не се сещам да напиша
До по-късно Hug

# 364
  • Мнения: 4 393
J_Jr от колко време си на плодове и освен тях какво друго хапваш.Аз малко като на разпит ама ми е интересно и за другите диети, че нещо не съм в крак с тях:за колко време ги свали тези 4 кг.и какво точно ядеш?

# 365
  • Мнения: 1 454
Ухх, jeniqa , какво да ти кажа...аз не мога много точно д ти отговоря на този въпрос...

Мисля, че тези 4 килограма ги свалих едни 15 дни на плодове , които изкарах преди около месец...
След това идват някъде около 3 седмици в които едната опитах да се храня нисковъглеходратно със салати , но не успях...а след това преминавам на няколко дни само плодове -един риба ...
През тези седмици имам две тотално недиетични недели ...и така...
Миналата седмица благодарение на 4 дни плод мисля, че свалих един килограм, но...много ми е неясно защото след това като хапнах и пак показа друго кантара....
Та...въобще не вярвам и затова не знам какво се случва....само си гледам голямото дупе... Crossing Arms

# 366
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Привет отново!
Включвам се да напиша какво хапнах - при това режимно - филийка пълнозърнест хляб!
Нали съм Дюканка - третофазничка и включвам постепенно всички храни!
След малко съм на танци, та дано я изразходя!
Лека вечер!

# 367
  • Мнения: 1 454
Боби, чудя се дали да не почна малко Дюкан до празниците...как мислиш..
Да откарам три дни на протеини, а след това 7 на зеленчуци в смисъл салати?

# 368
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Боби, чудя се дали да не почна малко Дюкан до празниците...как мислиш..
Да откарам три дни на протеини, а след това 7 на зеленчуци в смисъл салати?
И без постни манджи и алкохол?
Иначе аз съм доволна от резултата.

# 369
  • Мнения: 603
Здравейте и от мен момичета! Как сте? Аз тъкмо се прибирам от лекции, днес не съм хапвала още нищо, само на 2 кафета съм и вода! Доста са ми натоварени последните седмици, ама нормално,края на семестъра е ! За вечеря мисля да ям риба и салата.

J_Jr , айде с мен така  Hug аз самоче съм до петък на протеини. Мисля, че преди празниците това е добър вариант! А м/у гледах нови снимки, много си отслабнала наистина! Браво!   bouquet
Боби, ами добре е. В началото беше малко трудно,сега е по-лесно, свиква се! Живота учи, натрупваш опит и така. Как си ти с режима? Винаги си била много стриктна!
Мими и Криси влизат ли в темата?  bouquet Толкова неща съм изпуснала... Съжалявам
[color=purple]Усмивкиииии  Grinning[/color]

# 370
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Някой също сподели, че прави 5 протеинови дни за влизане в норма - в темата да страхотна диета!
А иноче, ако обичате постни манджи - Дюкан - стриктно след прадниците - аз на празничните вечери - гала вечери!

Мими и Криси влизат ли в темата?  bouquet Толкова неща съм изпуснала... Съжалявам
[color=purple]Усмивкиииии  Grinning
[/b]
Мими не е влизала скоро, Криси влиза, но има бебче (адаш - Боби), а е и новодомка, та я срещам в подфорумо нашия дом.
Хубава вечер!

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 09:01 от * Боби *

# 371
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Добро утро!
Къде сте всички?
Не обичам да съм сама, а не ми се включва в нови теми?
Форума ми е по-близък вече от приятелите, с това ежедневие се виждаме по 2-3 пъти в седмицата, а във форума съм ежедневно!
Тук споделям и радости, и болки, тук получавам съвети!
Да ви почерпя по 1 кафе и всички на отчет!


Хубав ден!

# 372
  • Мнения: 1 454
Ех, как се радвам - само любимки сме се събрали !
Споделям на Боби мнението - и аз много , много ви обичам и си ви искам в темичката!  Hug

Боби, супер си ти режимна...в страхотната едно момиче говореше за състояние на кетоза, което се получава именно с хапването на протеини...но много сложно беше и едва го разбрах Simple Smile

Усмивчице,
благодаря, ама...мисля си , че е от позата , че изглеждам по-слаба...не знам...Еми щом всички сте на протеини...и аз съм с вас...и без това са вечери и партита и ще се наложи да си хапвам салата...Малко не ми се яде месо....ама...хайде от мене да мине ...3 дни...аз до четвъртък и след това ще хапна салатка Simple Smile Или пък може само салати..не знам...днес ще се решава зависи какво има в магазина Simple Smile

# 373
  • Мнения: 1 454
Чудех се къде да задам въпроса...и сега си мисля...какво мислите за 90-дневната диета?
Някакви отзиви освен тези на момичетата от там...

Аз примерно се бях запалила по Страхотната, но...бях седмица на единия вариант и не мога да кажа , че съм отслабнала...А доста хранене ми се струва в 90 дневната , пък и ми се иска само 29 дни да направя от нея newsm78 ,което май се води първи цикъл

# 374
  • Мнения: 4 393
Минавам да помрънкам и да ми вдъхнете кураж.Мойте кг.нещо се закучиха сериозно, лошото е че съм в някаква неопределена 2-ра фаза, т.е.не следя кога са протеинови дни, кога протеини и зеленчуци.Трябва да се стегна малко, аз нещо като се гледам в огледалото и не мога да се мотивирам като в началото.Сега и за празниците нали ще съм временна трета...та съвсем.
Моля ви, момичета, скарайте ми се да се взимам в ръце, че.... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт