Без думи - да покажем резултати!

  • 159 307
  • 346
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте момичета (и момчета)!
Тук има изписани десетки страници със стотици мнения и съвети за диети, отслабване, поддържане на фигурата... Нека да покажем и какви резултати сме постигнали!
Ето това съм постигнала аз за 5 седмици - започнах ниско въглехидратна диета и тренировки на 01.09.2008г. През тези 5 седмици боледувах 2 пъти от вирусни ГРИПове и повече от 2 седмици бях "на трупчета" без тренировки. Естествено продължавам, сега отчитам междинни резултати.
Използвам Photoshop, доколкото да прикрия отличителни белези - татуировки, бенки и лицето си, защото искам да запазя анонимност на този етап.
Ето това мога да покажа аз:

            Ден преди да родя - 01.03.2008г.



        В началото - 01.09.2008г.                                                           
Сега - 06.10.2008г.











P.S. За първи път пускам тема и не знам дали всичко е по правилата. Моля модераторите, ако имат възражения да  ги отправят, няма да се сърдя да ме едитират.  Embarassed

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 15:07 от ЗлаВещица

# 1
  • Мнения: X
При мен се виждат снимките. Поздравления, има очебийна разлика! Пожелавам ти на следващите снимки да си още по-променена! Колко килограма отслабна?

# 2
  • Мнения: 148
и при мен се виждат
много добра тема  smile3501дано има повече момичета като теб.Поздравления за постигнатите резултати

Аз не мога да покажа снимки,защото нямам,но идеята за темата ти е много добра точно "без думи" всичко е ясно

# 3
  • София
  • Мнения: 58
didicheva Благодаря за аплодисментите   bouquet, това е първата тема, която пускам  Embarassed
 
Mина Благодаря за поздравленията! Аз не вярвам на кантари и килограми, съдя само по външния си вид и по това как ми стоят дрехите, когато настоящите стават широки,  а влизам в някои от преди да забременея - резултатът е добър. Когато забременях поддържах тегло м/у 45-50кг, влязох да раждам 78кг, от тогава не знам колко тежа, но определено не се чувствам комфортно в тази си "форма". Кърмих 6 месеца, но видимо не съм загубила от теглото си, затова предприех по-крутни мерки - ниско въглехидратна диета + интензивни тренировки.  jump

# 4
  • Мнения: 164
Браво супер резултати, а в кг ще можеш ли да кажеш колко са, и аз сега съм на тази диетка и дано да мога да се похваля като теб, сърдечни Hug много се радвам за теб. Разбрах, че ти не се мериш и не можеш да кажеш за килограмите, но разликата е видима браво, а можеш ли да ми кажеш при БВД могат ли да се ядат сурови ядки.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 13:59 от polq28

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво за резултата  bouquet

# 6
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте и от мен. Hug
Темата е страхотна. Peace
Пускам и мои снимки.

Първата снимка е преди да започна 90-дневната диета в началото на юни.
http://prikachi.com/files/390152t.jpg

А втората снимка е направена 2 месеца по-късно.Резултат -9кг.
http://prikachi.com/files/390164t.jpg

В момента повтарям 90-дневната диета и се надявам около Нова година да имам още по-хубави снимки. Praynig

# 7
  • Мнения: 493
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293945&pid=8143151 - голяма мама
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293945&pid=8143150- с воля и усилия , човек успява са постигне всичко

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293945&pid=8143152
След 2-3 месеца трябва да пусна нова снимка (-10кг) , нядявам се Praynig

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:48 от Дандулина

# 8
  • Мнения: 164
Дандулина  ти направо ме шокира , браво големи постижения имаш, ох направо си невероятна, ще ми кажеш ли какъв режим използа и за колко време постигна резултата.anita29  и ти изглеждаш много добре браво и все така право напред, аз нямам снимки и не мога да ви се покажа не се харесвам и не се снимам, дано скоро се харесам и ви се покажа

# 9
  • София
  • Мнения: 58
 smile3501 Браво момичета и поздравления!   bouquet Това беше идеята ми. Аз продължавам, след още 4-5седмици пак ще покажа резултати, дано не се забрави темата до тогава...

# 10
  • Мнения: 2 068
Jo-Jo 7 продължавай в същия дух
   bouquet
 Браво момичета  Hug
съжалявам не мога да си намеря снимката преди отслабването  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 493
Ами какво мога да каже , почти всички бързи диети от тук към ги правила , с тях свалих кг-те.
Японска , зелева,(ориз,пиле и ябълки) , монодиета и всякви подобни за 2,5м свалих 15кг
Влязох да раждам 100кг - сега съм 68 - имам още 8 да свалям
От скоро съм редовна в фитнеса , много се зарибих и си направих мои си режим - сутрин - сурови ядки (50гр) и плод(ябълка)
Обяд - салата
Вечеря - месо или риба с салата
Незнам доколко моя режим е правилен , но за мен е перфектен (иначе всеки сам си решава)
Е не винаги ми се получава има малки прегрешения , но нали за това ходя на фитнес
Оправих снимките виждат се големи

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:50 от Дандулина

# 12
# 13
  • Мнения: 2 068

преди 75кг
сега 56кг  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 148
Калака сега разбирам защо това човече тича така неуморно newsm81 страхотен резултат smile3501

Общи условия

Активация на акаунт