Крем за около очи

  • 108 382
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 36 159
Моля дайте мнение за този продкт. Не сам взимала мостра, а хич не е евтин. Може и да сте писали преди това, но нямах време да ви изчета

http://bg.strawberrynet.com/skincare/clarins/new-eye-contour-gel/12993/#DETAIL
не ми се отваря Thinking

http://us.strawberrynet.com/skincare/clarins/new-eye-contour-gel/12993/

# 721
  • Мнения: 255
оо задължително ще го пробвам от мостра първо. На 24 съм и ми е чудно, а и никъде не пише дали е подходящ за тая възраст.

# 722
  • Мнения: 65
Аз лично Кларинс не ползвам ,но от приятелките си знам, че е много хубав и отзивите са добри.Момичета,ползвам скъпа козметика,поне за мен е така,но искам някой,който е ползвал новият очен крем на Лореал - в червено отвън,този,който рекламират,защото чух невероятни отзиви ,а и цената е добра...

# 723
  • Мнения: 59
Влизам да похваля три крема (от личен опит и от този на приятелки). На 27 години съм и все още съм само на овлажняващи кремчета. Първията е на Авен за подпухнали очи, вторият е на Nuxe за първи бръчки мисля че се води и третия е на Боди Шоп... То е някакво гелче и е много приятно за нанасяне и като консистенция. Май от последния съм най-доволна и се води само за овлажняване и по млада кожа...

# 724
  • София
  • Мнения: 93
ами то по принцип за по-млада кожа са по-добри гелчетата за очите,по-малко алергии причиняват и овлажняват,а не омазняват.

# 725
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моля дайте мнение за този продкт. Не сам взимала мостра, а хич не е евтин. Може и да сте писали преди това, но нямах време да ви изчета

http://bg.strawberrynet.com/skincare/clarins/new-eye-contour-gel/12993/#DETAIL

Писала съм за този околоочен гел - много съм доволна, премахва леко сутрешно подпухване, лека, свежа тесктура. С нормален околоочен контур съм. Много съм доволна и от маската за околоочния контур на Кларинс. Не са евтини, но гелът го ползвах цяла година, икономичен е.

Сега погледнах - цената му в Ягодката изобщо не е изгодна, аз го взех за 68 лева.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 956
Лу, маската на Кларинс какво действие точно има - наистина ли намалява значително подпухването, изглажда ли линии? Понеже има разни отзиви по форумите, че била на принципа на Бюти флаш балм-а и нямало смисъл да се купуват два отделни продукта. А и една консултантка това ми каза...

# 727
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
P-r-o-l-e-t на мен ми изчезва подпухването и умората около очите от маската. Но моето е леко, не знам как би действала на значително подпухване  Thinking

Фини линии нямам за сега и не знам как би подействала и на тях. Когато си я сложа усещам леко охлаждащо и освежаващо чувство, много приятно. След нея кожата е освежена и стегната.

Бюти флаш-а не съм го ползвала и не мога да дам сравнение.

# 728
  • Мнения: 1 416
Аз лично Кларинс не ползвам ,но от приятелките си знам, че е много хубав и отзивите са добри.Момичета,ползвам скъпа козметика,поне за мен е така,но искам някой,който е ползвал новият очен крем на Лореал - в червено отвън,този,който рекламират,защото чух невероятни отзиви ,а и цената е добра...
Кой е този крем на Loreal? И аз се интересувам.

# 729
  • Мнения: 255
Lu аз мисля да го взема от сердика мол, но не от beauty zone, а от другия такъв голям за парфюми и козметика, но не се сещам сега името. Там жената направо ме заплени, много усмихната и търпелива, говорихме си 40 минути...изобщо знае как да си продава продуктите. Не помня цената, но понеже искам и други неща-крем за лице, измиващ гел (и двата са някаква младежка серия и за това били на половин цена), околоочния и слънцезащитен крем- та всичко ще ми излезе към 200 лв.
Ти от къде си го купувала? Продават ли Кларинс и на други места в Сф

Моите причини за такъв крем са главно, че не знам дали си внушавам , но някак си ми се струва, че започват да ми се образуват черни кръгове много близко до началото на окото
[/quote]

# 730
  • София
  • Мнения: 36 159
Аз лично Кларинс не ползвам ,но от приятелките си знам, че е много хубав и отзивите са добри.Момичета,ползвам скъпа козметика,поне за мен е така,но искам някой,който е ползвал новият очен крем на Лореал - в червено отвън,този,който рекламират,защото чух невероятни отзиви ,а и цената е добра...
Кой е този крем на Loreal? И аз се интересувам.
Този ли?

 

# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Bilyanna аз си го купих от БЗ, не съм особена почитателка на веригата, но цените на Кларинс като гледам там са по-изгодни от Ягодката, а и не чакаш поръчка по Интернет.

Кларинс има и в Impulsive, но там си е по-скъпичко.

# 732
  • Мнения: 65
Аз лично Кларинс не ползвам ,но от приятелките си знам, че е много хубав и отзивите са добри.Момичета,ползвам скъпа козметика,поне за мен е така,но искам някой,който е ползвал новият очен крем на Лореал - в червено отвън,този,който рекламират,защото чух невероятни отзиви ,а и цената е добра...
Кой е този крем на Loreal? И аз се интересувам.
Този ли?

 
Да този е.Много добри отзиви чух,но искам някой да сподели,ако разбира се го е ползвал.Благодаря!

# 733
  • Мнения: 1 569
Аз ползвам на Avon околоочен Solutions Plus http://www.avon.bg/PRSuite/static/e-broshure/C06-2010/e-brochure.html От доста отдавна го ползвам и съм много доволна - страхотно хидратира и очите ми сякаш се чувстват свежи цял ден.  newsm10

# 734
  • Мнения: 56
Аз лично Кларинс не ползвам ,но от приятелките си знам, че е много хубав и отзивите са добри.Момичета,ползвам скъпа козметика,поне за мен е така,но искам някой,който е ползвал новият очен крем на Лореал - в червено отвън,този,който рекламират,защото чух невероятни отзиви ,а и цената е добра...
Кой е този крем на Loreal? И аз се интересувам.
Този ли?

 
Да този е.Много добри отзиви чух,но искам някой да сподели,ако разбира се го е ползвал.Благодаря!
За каква възраст е подходящ този крем? newsm78
Имам тестер от него ,но не съм го ползвала още?

Общи условия

Активация на акаунт