Крем за около очи

  • 108 381
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 36 158
Дай повече инфо?
От къде си взе този комплект? /НА и уреда/ ?
От хиалуронова к-на самата кожа трябва да стои по-опънатата, все едно е леко 'напомпена' - с повишен тургур и еластичност.- поне при мен ефекта е такъв /от серума и табл./

# 706
  • Мнения: 1 236
Май много запо4нахме да се изместваме от темата Crazy,ама да питам и аз последно тая хиалуронова киселина нон стоп ли може да се пие? newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 36 158
да

# 708
  • Мнения: 60
Разгледах темата и прочетох доста неща,за съжаление повечето от вас са доволни от кремове ,които не мога да си позволя.И така след толкова четене вижте на кои кремчета се спрях,ако може да ме насочете измежду тях кое е по добро,или пък да ми предложите друг крем пак около тази цена.Пак се повтарям навърших скоро 30 год.,искам нещо за превенция с/у бръчки/все още нямам/ и добра хидратация,нямам подпухвания ,нито сенки,нормална кожа.
 1.NUXE
ПРОТИВОСТРАЕЕЩ КРЕМ ЗА ОКОЛООЧЕН КОНТУР http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=7494

 2.Bioderma SensibioEye http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BC% … -pid30062850.html

3.Eucerin Q10 ACTIVE http://www.framar.bg/%D0%B5%D1%83%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD- … -pid30001266.html

4.Lumene VITAMIN C+  http://www.framar.bg/%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%B2 … -pid30013197.html

5.L'OREAL DERMA GENESIS  http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=262_356&products_id=2736


# 709
  • Мнения: 5 892
от аптеката до работа ми подариха блистерчета с овлажняващ крем за около очи на Юсерин- страхотен е, много съм доволна( на 23години съм)

Може ли да попитам,коя е аптеката? Mr. Green
срещу пепе джинс на центъра ( дадоха ми  по 2 блистера - един за около очи и един за цялото лице) като си купих спрея на Гарние

# 710
  • Мнения: 1 416
vanilla80 , мога да изкажа мнение само за този крем на Lumene VITAMIN C+ , тъй като го ползвам в момента, за другите не знам, не съм ги ползвала. Ползвам го сравнително от скоро и още не мога да съм съвсем сигурна точно за ефекта, който оказва, но за сега ми харесва. Аз също исках нещо за хидратация и поддръжка на кожата в тази зона, защото линии и бръчки нямам /затова не мога да кажа как се отразява при такива проблеми/, кожата ми там е нормална, общо взето нямам особени проблеми и при мен с околоочен крем и без околоочен крем разликата не е голяма. Този крем на Lumene ми идва малко по-мазен и по-силен и трябва да слагам много по малко. Т.е за по-суха кожа би бил много добър. Пише, че е за 25+ и според мен наистина отговаря на това. Не ми люти на очите, което е много важно, защото някои кремове ми лютят. Видимо освежава кожата в тази област. Мисля, че ще останеш доволна от крема Simple Smile

# 711
# 712
  • Мнения: X


От този крем получих жестоко изгаряне на цялата околоочна област. Десет дена кожата ми беше подута, зачервена и пареше много. Не бих го препоръчала на никой.

# 713
  • Мнения: 1 236
vanilla 80,ето моето мнение,дано съм ти полезна:
1.Нукс ми е любима марка засега,ползвала съм 5 крема и вси4ките са страхотни!най-важното е,4е се води нещо като био козметика,много из4истена откъм вредни съставки.Специално този ,който си показала на мен ли4но ми избели тъмните кръгове малко в пове4е Embarassed,и изглеждах малко неестествено,затова щом ти нямаш такива не ти го препоръ4вам.По-скоро околоо4ния Нирванеск,който е за първи признаци на стареене! Peace
2.В момента съм с него,страхотееен!Препоръ4вам с две ръце!Много леко изсветлява,изглажда,определено изглеждам доста свежо въпреки 4естите нощни кърмения Rolling EyesБях малко скепти4но настроена,защото е евтин,но се оказа страхотно попадение!
3.Ползвала съм дневния от тази серия.Много мазен ,а съм със суха кожа.Не ми хареса!
4.Нямам впе4атления,но за тази цена можеш да си вземеш и крем4е от така наре4ената медицинска козметика!
5.Категори4но НЕ Naughty Naughty Naughty
Мина,може би някаква алергия към някоя съставка,знам ли.... ThinkingАз ли4но съм 4увала 4е кремове с ретинол лятото не се ползват,ина4е по едно време го бях загледала това крем4е.

# 714
  • София
  • Мнения: 36 158


От този крем получих жестоко изгаряне на цялата околоочна област. Десет дена кожата ми беше подута, зачервена и пареше много. Не бих го препоръчала на никой.

Може да си алергична към някоя съставка - аз съм го ползвала повече от 5-6 год. и бях много доволна.
Характерно за тази серия е, че и почиства кожата - нямаш запушени пори и черни точни .
Въпреки че съм с доста капризна кожа - козметиката на РоК ми допадаше.
ЗА проба - може да се вземе тестер от някоя аптека

# 715
  • Мнения: 60
Благодаря ви момичета!Все още се чудя  Blush.За Roc не се бях сетила.Не знам дали ще намеря тестери да пробвам,че и аз съм се обривала само,че от маска на Орифлейм,беше ужасно като се сетя цялото ми лице беше огън червено само едни бели кръгове около очите и устата.Така,че ми се ще да пробвам първо тестер,преди да си купя крем.Когато и да питам в аптека,все нямат,иначе им оставям сума ти пари за детска козметика за дъщеря ми/за нея не пестя/,имам чувството,че ги крият тези тестери.

# 716
  • Мнения: 1 236
Благодаря ви момичета!Все още се чудя  Blush.За Roc не се бях сетила.Не знам дали ще намеря тестери да пробвам,че и аз съм се обривала само,че от маска на Орифлейм,беше ужасно като се сетя цялото ми лице беше огън червено само едни бели кръгове около очите и устата.Така,че ми се ще да пробвам първо тестер,преди да си купя крем.Когато и да питам в аптека,все нямат,иначе им оставям сума ти пари за детска козметика за дъщеря ми/за нея не пестя/,имам чувството,че ги крият тези тестери.
Мда,това е така!Между другото специално на околоо4ен тестери мнооого рядко се намират,по-вероятно е да ти дадат за лице...

# 717
  • Мнения: 255
Моля дайте мнение за този продкт. Не сам взимала мостра, а хич не е евтин. Може и да сте писали преди това, но нямах време да ви изчета

http://bg.strawberrynet.com/skincare/clarins/new-eye-contour-gel/12993/#DETAIL

# 718
  • Мнения: 1 236
Моля дайте мнение за този продкт. Не сам взимала мостра, а хич не е евтин. Може и да сте писали преди това, но нямах време да ви изчета

http://bg.strawberrynet.com/skincare/clarins/new-eye-contour-gel/12993/#DETAIL
не ми се отваря Thinking

# 719
  • София
  • Мнения: 36 158
Според мен не купувай крем, ако не си го пробвала - всяка кожа си е индивидуална. Скъпия крем не е гаранция, че твоята кожа има нужда точно от него.
Преди време по думите на една моя приятелка по-хубава козметика от тази на LA PRAIRIE няма - да, но не и за моята кожа. Добре че си взех тестер от един МОЛ и го пробвах - не ми хареса изобщо.
Когато имаш възможност винаги пробвай продуктите.
Simple Smile

Ако поръчваш от ягодка - слагай и парфюм че иначе много се бавят /последния път чаках 2 месеца за бяла козметика/
В темата на Ягодка има момичета, които са компетентни по въпроса с бялата козметика - попитай там - ако все пак си решила да купиш този продукт. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт