ЛЮБИМ Фитнес Клуб

  • 9 220
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Nataliika, имаш ли определени критерии? Само да ти кажа, че в Славия няма някакъв избор- има един инструктор сутрин и една инструктурка след 15ч.

# 16
  • Мнения: 7 739

само да обръща внимание какво правя,

в сайта им пише че има много

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210

само да обръща внимание какво правя,

в сайта им пише че има много

Е не е така Simple Smile
Но този, който е до 15ч (от 7 сутрин) е истински професионалист!!

# 18
  • София
  • Мнения: 58
Относно заглавието - още не съм го намерила  Crazy
Пробвах в Енерджи Спорт в кв.Банишора. Най-близо ми е, но не ми хареса - мога да ходя само във времевия интервал от 7,00-8,30ч, докато дъщеря ми още спи, а по това време чистят залата обикаляйки около трениращите с прахосмукачка и стирка, това е отвратително.  Sick
Засега ходя в Оптимум Джим в търговски център "Илинден". По-далече ми е и ходя с колата, а и еднократна тренировка е 6лв, доста ми идва.
Поне спестявам като не ползвам услугите на инструктор, имам си един вкъщи  Whistling

Ако някой има идеи за добър фитнес клуб в кв. Банишора, който да отваря сутрин в 7.00ч, моля да сподели, ще съм благодарна!   bouquet

# 19
  • Мнения: 93
моя любим фитнес клуб е фитнес център "Перла" в пловдив
дали има някой който тренира там

# 20
  • Мнения: 606
The GYM е много на ниво. Става за жени. Десетина лева е. Иначе тренирам в Славия. И там има разни девойки, но основно подскачат на някаква музика в залата за аеробика. Самия фитнес е по-скоро мъжки, не заради уредите, а заради миризмата на тестостерон.

# 21
  • Мнения: 2 175
Да си споделя разочарованието от моя любим фитнес и релакс клуб - "Грийнвил" 

Години наред си ходих там с огромен кеф..фитнес, спа, релакс, плуване и тн..
Не бях стъпвала от около година..и онзи ден най-накрая реших да си върна "режима"..
Е, не можах да го позная.. Shocked
Все едно бомба е паднала..пълно безхаберие..Басейна - мръсен..Залата - празна.
В релакса - няма жива душа (а преди не можеше да се доредиш)..
Много ме хвана яд!
Имате ли идея какво става там?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Само да вметна,че има гооляма разлика м/у така наречените фитнес инструктори и ПТ-та (персонални треньори). Wink
Първите са там просто за да обслужват клиентите на уредите ,а вторите за да накарат тялото на клиента да работи правилно и в негова полза.В масовия фитнес център по принцип най-често има само фитнес инструктори и много рядко квалифицирани ПТ-та.
Соори за спама. Hug

# 23
  • Мнения: 137
Търся фитнес с детски център където и да е в София newsm78

# 24
  • Мнения: 4 678
Само да вметна,че има гооляма разлика м/у така наречените фитнес инструктори и ПТ-та (персонални треньори). Wink
Първите са там просто за да обслужват клиентите на уредите ,а вторите за да накарат тялото на клиента да работи правилно и в негова полза.В масовия фитнес център по принцип най-често има само фитнес инструктори и много рядко квалифицирани ПТ-та.
Соори за спама. Hug
Напълно си права Hug Hug

# 25
  • Мнения: 4
здравейте Simple Smileнякой може ли да ми препоръча добър фитнес в Варна и съответно и с добър инструктор Laughing

# 26
  • Мнения: 4 678
здравейте Simple Smileнякой може ли да ми препоръча добър фитнес в Варна и съответно и с добър инструктор Laughing
На Чаталджа има Peace

Общи условия

Активация на акаунт