приятно въпросче

  • 5 334
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
а що акари измряха по матрака......мъка,мъка  Cry

# 16
  • Мнения: 476
А не може ли просто да хванеш буболечката и да я изхвърлиш през прозореца?

Може. Мъжът ми ги загражда и по 15 минути ги обикаля с вестници, буркани, капачки и прочие посуда след което ги изхвърля навън. Баща му постъпва по същия начин. Аз не издържам да ги гледам и просто се махам, за да не реша въпроса за секунди.

# 17
  • Мнения: 958
А не може ли просто да хванеш буболечката и да я изхвърлиш през прозореца?
или под вратата на комшията  hahaha   (по действителен случай)

# 18
  • Мнения: 2 716
Не ме притеснява.
Когато буболечката влети/впълзи/влезе, веднага поставям между нея и себе си ТАТЕ.
Нека на него му тежи на съвестта.

# 19
  • Мнения: X
Thinking Притесних се, настъпвам мравки понякога  Thinking
Е то, твоето е непредумишлено убийство. Различно е от това съвсем нарочно и садистично да ги размазваш и да скачаш победоносно върху труповете им.

# 20
  • Мнения: 71
Наскоро щерка ми ходи да спасява оси от един фонтан...слага им "корабчета" (разбирай листа) да се покатерят да им съхнат крилата и беше страшно доволна когато гадинката отлетяла.... а аз МРАЗЯ оси!!! На принципа съм ако мога - с чехъла, ако не - бягам. А съм алергична. Но щерката беше доволна и щастлива. Похвалих я! Нека реши сама... ама ще я питам като я целне някоя ( за което разбира се е изрично предупредена).  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 152
...според мен би трябвало да се тревожиш ако почне да се съвокуплява с насекомите!

# 22
  • Мнения: 871
Похвалих я! Нека реши сама... ама ще я питам като я целне някоя ( за което разбира се е изрично предупредена).  Mr. Green[/b]

Тогава и тя ще стане буболечкоубиец Mr. Green Иначе най-обичам да си хвана хлебарчица и да си я милвам. Ми сладки са ми Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 122
Буболечките са най-страшните същества, те не само ще погълнат всеки изпречил се на пътя им, но понякога бутат и къщи, крадат от зимнината на хората...  пускат и интриги...  Whistling

# 24
  • Мнения: 2 448
А съм буболечкоубиец, детето ми също. След като не съм вегетарианец, не виждам защо трябва да ми пука за живота на буболечките, след като си хапвам с кеф пържолки.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 524
Научих я да трепе хлебарки, сега я отучвам да трепе калинки.
Няма оправия! Rolling Eyes
Добре че стана студено, та се поскриха гадовете.

# 26
  • Мнения: 25 633
След като не съм вегетарианец, не виждам защо трябва да ми пука за живота на буболечките, след като си хапвам с кеф пържолки.

Пържолите ги хапваш, за да живееш, а буболечките защо ги трепеш?

И към буболечките като към хората - ако някой човек ме нападне (или мой близък), предполагам, че съм способна на убийство при самозащита. Буболечки мачкам без угризение, ако ме заплашват. Ако не ми правят нищо, не ходя да ги гоня специално с цел изтребване по простата причина, че в природата нищо не е създадено случайно, а си има много важна цел. В учебниците по биология го пише, ако не сте бягали от час, естествено.
И детето се опитах да възпитам в този дух.

# 27
  • Мнения: 830
Смъртното наказание оправихме, с педофилията се преборихме дайте сега да оправяме буболечките. Предлагам и мото "Не убивай буболечка,спаси живот".....

имаше и един мазек кючек...може да е химн Crazy

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 15:23 от BENI MAMA

# 28
  • Мнения: 301
Майтапиш ли се? Аз буболечки не убивам - бягам с писък - мъжо разтревожен пристига да отстрани проблема. Лошото е, когато той е нощна смяна примерно  Rolling Eyes дребния го отменя успешно за момента и даже си почиства след жестокия акт.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 830
Аз си купих Райд-"избива ги на място, изтребва ги до крак" Mr. Green Иначе и мен ме е страх Peace

Общи условия

Активация на акаунт