Carboslim2

  • 25 931
  • 414
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 226
Вчера за първи път от няколко седмици отидох на фитнес. Много съм щастлива.  Joy Сега имам толкова работа, че е трудно да се организирам, но трябва да се стегна, защотото ме е страх пак да не си върна килограмите  ooooh!

# 61
  • Мнения: 97
Здравейте!   bouquet
Цвети, радвам се за теб и фитнеса! Аз, ако случайно пропусна някоя вечер да въртя, направо се чувствам гузно.
Въпреки, че тази седмица малко прекалих с хапването на сладки вкуснотийки, кантара ме зарадва с -100гр.
Явно последният килограм ще е най-зорен, но не мисля да се отказвам!
Весел ден на всички!  Hug Hug Hug

# 62
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен. От днес и аз пия Карбослим. Искам да сваля само 3 кг и се чудя как да го пия -  2х2 или 1 път по 2 таблетки. Какво ще ме посъветвате? На разделно хранене съм, тренирам 2-3 в седмицата.

# 63
  • Мнения: 226
Наденце, този последен килограм ще ти вземе здравето  ooooh! ама поне не е толкова трагично. Един килограм не е болка за умирачка  Joy
Rudyo , май няма много значение, но по-скоро бих те посъветвала да го пиеш 2 по2 май така има най-добър ефект. Разделното е супер и с тренировките трябва бързо да се отървеш от тези три досадни килограма

Желая ви и през тази седмица много минусчета  Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 44
И аз мисля че е по-добре да го пиеш 2х2 . Така или иначе имаш да сваляш малко, давай отначалото и като ги свалиш може да си пиеш 1х2 за да поддържаш още 1 месец и после да караш само на диетка и упражнения.

# 65
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
УФФ голямо съм прасе. Тази нощ почти не спах и сутринта бях обезумяла от глад. Изядох един геврек и то преди да си изпия таблетките. Мразя се! Дано не ми се лепне тъпият геврек!!!

# 66
  • Мнения: 52
Здравейте момичета Hug Цоп-вам тук при Вас Mr. Green
И аз от днес съм на Carboslim стискайте палци да "убия" този апетит!? Blush Реших да пробвам 2 х 2. Май тази схема е по ефективна при повечето от Вас, така ли е?  newsm78

# 67
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
И аз започвам 2х2. При повечето от пиещите Карбослим ефекта е по-голям, когато го пият 2 пъти на ден.

# 68
  • Мнения: 4
Здравейте, и аз се запалих от вас по Карбослим. Купих уж за дъщеря ми кутия с шоколадови вафли от Метро и така се освиних, че сега имам да свалям 6 кг. Вафлите свършиха, но кг. ми не мърдат. Затова реших да пробвам Карбослим. Иначе всяка сутрин по 30 мин. съм на степера, но няма ефект. Още не мога да озаптя глада си за сладко. Дано това да помогне. Довечера го купувам.

# 69
  • Мнения: 4 406
Момичета, аз ще Ви напусна. Нещо с карбослима не се разбрахме.
Изпих 2 опаковки и резултата е напълняване  newsm78
Успех на всички   bouquet

# 70
  • Мнения: 226
Jerry F много съжалявам миличка,че не стана при теб. Пожелавам ти успех все пак в по-нататъчното отслабване.

На новичките  newsm51 newsm51 newsm51 Момичета мнооого минусчета и добри резултати.  newsm10
Задължително ви съветвам да пиете 2 по 2 иначе само ще си дадете парите на вятъра. Хубавото е, че  карбослим няма странични ефекти, така че в най-лошия случай няма да ви подейства, но отсега казвам, на някои им трябва малко повече време да се нагодят към съставките, затова проявете търпение и няма как да не завършите успешно.
Дори да не усетите светкавично намаляване на апетита, то си действа. Другото усповие за качествено отслабване е да пишете редовно в този форум  Laughing Wink на всички които са писали редовно им е донесло късмет  Wink
Rudyo , въобще да не се нервираш за този геврек. Първо закуската е доказана полезна, второ имахме една съфорумка, която също се изкушаваше сутрин и си кууваше геврек и беше гузна, въпреки това отслабна и сега сигурно е щастлива (жалко че не пише напоследък, много ни липсва) и трето важно е да не се прекалява с вечерята и обяда, а и въглехидратите се разграждат бързо, ако са изядени до обяд

От мен много целувки, аз май ще лягам, защото не спах тази нощ. Дойде ми МЦ и както винаги бях дежурна в ...

 Hug Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 35
оооооооооооох Джери май както гледам и аз ще съм от твоя отбор. Купих си втората опаковка и резултат никакъв ,освен подут корем и качване на килограми. Май на моя организъм не действа и тази ще ми бъде последната опаковка . е ще се радвам нещата да се обърнат и да почуствам това прословуто безгладие и ожадняване защото с тях ми се яде по същия начин както ми се ядеше и преди да ги пия тия хапове. Пожелавам ви много минусчета

# 72
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз пия Карбослим вече два дена и определено забелязвам, че апитита ми намалява. Надявам се да успея да сваля трите килограма. Лошото е, че малкото килограми се свалят най-трудно. Надявам се при мен препаратът да подейства в минусова посока.

# 73
  • Мнения: 372
Предварително се извинявам, че не съм прочела цялата тема, за да намеря отговора, но много ме интересеува къде в Пловдив се продава . Имам да свалям 2 кг и се надявам и на мен да помогне както на вас.

# 74
  • Мнения: 35
innesse във всяка аптека можеш да си поръчаш Карбослима. Аз съм от Перник и тук го няма наличен никаде,но си го поръчам и на другия ден ми го доставят. Мисля , че и в Пловдив ще можеш да си го поръчаш. Аз си го копувам за 39.60 лв.

Общи условия

Активация на акаунт