ДЕКЕМВРИ №88

  • 13 987
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 078
Честито на малкия и готин Фил за малко юбилейче!  Hug



Мамицата му също я прегръщам Mr. Green

А също и другите месечинковци целувами прегръщам

# 241
  • Мнения: 280
Благодарим  Hug Heart Eyes  beer3 cook

# 242
  • Мнения: 153
Марина - права си. Наистина съм участвала в класиране за учебната 2008/2009. Просто сайта е направен така, че дава право на класиране на всички деца, които са навършили 10м и аз реших да кандидатсвам и да видя докъде ще го докараме. Когато стартира записването за учебната 2009/2010, ще се пробвам пак, пък дано късмета да ни проработи.. Въпреки че, Сияна не се ползва с никакви предимства, та не се надявам много.

Макси - много си радвам, че си видяла какво съм написала, но за съжаление не си разбрала какво съм казала. По сеири и интринги не си падам, така че няма да навлизам по-дълбоко в темата.

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 409
По сеири и интринги не си падам, така че няма да навлизам по-дълбоко в темата.
  Peace

# 244
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Дарка подробнатаблагодаря за почерпката. HugАма имам забележка-казах сладко нещо,а ти в 10 ч ни гостиш с бира и солено.... Naughty За пореден път се убеждавам,че тук никой не слуша другия.Всеки си знае неговото. Mr. Green

# 245
  • Мнения: 337
Дарка подробнатаблагодаря за почерпката. HugАма имам забележка-казах сладко нещо,а ти в 10 ч ни гостиш с бира и солено.... Naughty За пореден път се убеждавам,че тук никой не слуша другия.Всеки си знае неговото. Mr. Green

Като сме се събрали все писатели така ше е  hahaha
Дали пък да не вземем една книга да напишем , така и така ни влече ...или поне разказ...за живота и още нещо Mr. Green

Даринко, да ти е жив и здрав Филко  Wink и много да слушка и голяяяям да порастне Heart Eyes
Честито и на другите месечинковци Heart Eyes


# 246
  • Варна
  • Мнения: 2 340
Здравейте, момичета (и малки момчета Wink )! Hug
Минавам само на бързо да ви почерпя по едно за месечинката на Марта! Благодаря за поздравите - много сте мили! Hug Heart Eyes
 
Честита месечинка и на Филип на Дари! Специални целувки за него!  remybussi
Попрочитам от време навреме какво става в темичката и затова ви предлагам да дръпнем по една:

Лека нощ на всички! Hug

# 247
  • Мнения: 3 079
Честит мини рожден ден на малкия Филко! Да е жив и здрав и много слънчев цял живот! Много си го обичам!









Максо, тва ти ли си??????
Маскирана овца на жираф, която се промъква тайно в темата като "Скрит"?!
И кво носиш в тая торба? Ъ?


Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 00:27 от СкорпитУ

# 248
  • Мнения: 3 079
Ауууууууу, сега като публикувах отговора и видях, че РД имат и Мони и Марта! Да са живи и здрави малките фръцли! Да бъдат щастливи и влюбени в живота!

# 249
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
 smile3532 Скорпиту хареса ми!
И евала...кога успя да хванеш Макси,че и да я снимаш даже. Joy

# 250
  • Мнения: 686
Честити месечинки(с малко закъснение) на Фил и Мартина!
Честита месечинка(без закъснение)на Кристиян на Магинти!

# 251
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добро утро!И тая сутрин никой от ранобудните не сложи кафе!Я се стягайте,че моята кафеварка нещо издава багажа и не прави много хубаво кафе. NaughtyА все вкъщи ще си ги пием като гледам как се разваля пак времето.

Сега да честитя и аз месечинките днес на Кристиян и на Александър!Да са здрави и добрички! Heart Eyes
Нямам търпение да стане утре и да го пратя Захари на градина.Вече 10 дни се гледаме  #Crazy
Мамо Яни Hug Да нагушкаш и дечицата! Heart Eyes
Исках да питам нещо,ама като гледам колко сме активни...я ми отговорите,я не...
И да ви покажа моя Малчо да не го забравите  Mr. Green                    Прекрасен ден Ви желая!

# 252
  • Мнения: 534
Честити мини празници на малките ни сладури! Hug Да растат здрави и безгрижни хлапета! Heart Eyes
И ние сме в групата на кихащите и сополивите. Цяла нощ кажи-речи сме се носили на ръце, запушен нос, не дава да го изчистим и да сложим капки Tired...но правим тази интервенция, съпроводена с рев Cry Слагам капки "Виброцил" и днес сякаш сополите намаляха, а и носа май се е поотпушил, че е заспала с биба в уста и по корем.
СкорпитУHug Heart Eyes!
Галчоо, я си питай кво ти се пита, пък ние ще видим newsm78 Wink, и да скъсаш бузите на твоя малчо Heart Eyes
Гаден и противен ден е днес - вали, духа и само изничаме през прозорците Crossing Arms, но като се сетя, че така ще е цяла зима... ooooh!
Целувки на мъниците от мен, а на всички вас Hug

# 253
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Въпроса ми е към софииските мами и не е към темите тук,но като имам две дечица.... BlushПък и в тези теми се подвизавам отгодина и половина та ще питам.Търся джинсово яке,ватирано за зимата.За баткото.Някоя мама ако е виждала някъде по магазините като пазарува за детенце може да сподели.Рових из нета,ама нищо не открих за по-големи деца. Tired

# 254
  • Мнения: 29
ЗДРАВЕЙТЕ
Напоследък нямам много за казване - т.е. добре сме - някак си устискваме фронта в това криво и болно време.
По темата за болните ни сърчица мога да кажа доста, но.... - само за деца, които вече сте ги пробвали с мед и лайка.
То в този ред на мисли - кога смятате да дадете мед - то в случая е за капки за нос и не знам дали има опасност от бутолинова болест, но все пак всеки си преценя сам. И при нас като при Галчо болните вървят по двама - и определено е много по - лесно да лекувам баткото - ами то имам избор от варианти, а за малкия с тези капки и ФР, Пулмекс и .... нищо друго.
Всъщност някой беше споменал Тобрадекс (капки за очи, които се изписват и за нос ) - имат и абсолютно аналогичен български вариант ДЕКСТОБРИН. На нас ни помагаха - другото е ментов вазелин - намазва се много, ама много малко до ноздрите на бебока или пък лавандулово масло близо до главичката като спи - разбира се зависи, кой от какво е алергичен. Помагат да се отпуши носа и да се успокои детето.
БЪРЗО оздравяване на мъниците.

п.п. Ама, че гадна тема - но наистина черпя идеи от вашия опит с болестите.
Вече не знам кого по - напред да попитам ОПРАВИ ли се бебчо - Алекс, Муни, Иве, Анима, Скорпито ....

ЧЕСТИТО на малките месечковци - още малко и ще са Годиначета

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 16:00 от paloma_x

Общи условия

Активация на акаунт