ДЕКЕМВРИ №88

  • 13 988
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 167
Здравейте!
Честити месечинки на дечицата!
Малките болничета дано бързо да оздравеят!Палома, права си. За съжаление са толкова много...
Днес е меко казано отвратително време, ние с Ая сме сами, та в този ред на мисли искам да запитам нещо. Понеже мойта убустница накъса и опита да изяде кутийката и листовката да Дентокинда, ако някой го дава може ли да ми каже каква беше максималната дневна доза. Бях решила да идем до аптеката, но на това време... А днес ни е "зъбен ден" и сме истерични, неспящи...

# 256
# 257
  • Мнения: 1 210
Галчо, Марти е голям хубостник (не пада по-далеч от брат си).... По твоя въпрос - поне у наше село не съм виждала такова нещо. Тази година дори и дънкови такива няма. А вече заредиха зимните неща.
С Борката направихме една половинчасова разходка (той в новата си придобивка от ларедута http://lh6.ggpht.com/anayankova/SOjc0vYHHHI/AAAAAAAAAaY/yTpDrbt6 … s400/CIMG8282.JPG и покрит с дъждобрана), пък аз в едно топличко яке-дъждобран на мъж ми. Беже много свежа разходка. Даже сега навивам баткото - ама май няма да стане номера.
Палома - мед мисля да дам след годинката. А лайка вече му давах - но не я уважава много много.
Иве, оздравявайте.
Хайде от мен едно следобедно кафе -

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 18:29 от Anichka

# 258
  • Мнения: 543
Добър ден и от нас в туй гадно време.

Честити месечинки първо, да растат ЗДРАВИ и весели дечицата!

Деска, значи вие сте с алергия към сирене? Аз тамън се чудех дали е възможно. Ама явно е...  Моята кокона получи един обрив и не можах да разбера дали от попарата или от едно пюре, от което уж сме пробвали всички компоненти, ама от други фирми. Та ми беше интересно дали ще е от сиренето в попарката... Сега по съвет на педиатърката пак ще пробвам с малко попара - днес й дадох и сега съм в очакване на пъпките... Уф, дано да не е от това, че какво ще й мисля за закуска, до първи клас ли ще се кърмим Simple Smile

Палома, аз меда смятам да го дам мнооого късно, но защото аз самата съм алергична към прополис.

Галчо, много подходящ за стискане младеж Simple Smile

Айде да ходя да чопна някой бадем за лактацията Simple Smile Приятен ден на всички!

# 259
  • Мнения: 57
Здравейте!
Честито на месечинковците!Да са живи и здрави и да носят само радост на мама и тати!
Болните дечица бързо да оздравяват! Hug
Хей ръчички,хей ги две пее ДЕКЕМВРИйското дете!

# 260
  • Мнения: 167
Палома, благодаря ти. Дали от "зъбния ден" или не, не се сетих...

# 261
  • Мнения: 56
kitche точно от попара ми направи алергичен обрив, чак му биха инжекции за да се оправи. След това започнах да пробвам всичко едно по едно, първо сухар после масло и накрая сирене от което пак се обрина. След пауза около месец пробвах козе сирене (нали уж било най близо до майчината кърма) и от него се изрива. Но ми казаха че това се израства, така че може след година да няма проблем.
Наистина това със закуските ми е голям проблем. Но редувам различни каши, овесени ядки и кисело мляко с бисквити. Интересното е че с киселото и с прясното мляко няма проблем.

# 262
  • Мнения: 337
kitche точно от попара ми направи алергичен обрив, чак му биха инжекции за да се оправи. След това започнах да пробвам всичко едно по едно, първо сухар после масло и накрая сирене от което пак се обрина. След пауза около месец пробвах козе сирене (нали уж било най близо до майчината кърма) и от него се изрива. Но ми казаха че това се израства, така че може след година да няма проблем.
Наистина това със закуските ми е голям проблем. Но редувам различни каши, овесени ядки и кисело мляко с бисквити. Интересното е че с киселото и с прясното мляко няма проблем.

Прави тогава попара само със сухар , масло , чай и захар.Аз така я правя , защото Криса не я яде със сирене , а без много обича.



Тц,тц,тц...еййй много компромат много папарак наоколо... Rolling Eyes

# 263
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Момичета  Hug Благодаря Ви за хубавите думи за Марти!Гъдел ми става на душичката! Mr. Green
За якето....Днес купих едно,дето не е джинсово и не го харесвам много. ThinkingА търсих точно такова
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=280185&cat=37
Не намерих,но не се отказвам.
Тая вечер Марти е с Т 38 ,7.Мислех си,че оздравява,а той започна да ми прави Т. #Cussing out
Лека нощ.

# 264
  • Мнения: 3 090
Предлагам новата тема да се казва "ДЕКЕМВРИ № 89"....

п.п. Макс, и от аватара ми надничаш, а?
Май искаш да препишеш!? Naughty

п.п.п. Ние още сме болни, но като че ли сме по-добре.. Само дето Яна се сдоби с конюктивит.. Милата, ходи като просълзен талибанин.. Капем антибиотични капки..


Като сте заговорили за якета и аз да кажа! ТЪРСЯ ПУХЕНКА ЗА ЯНА! АМА ДЕБЕЛА, ЧЕ ТЯ Е ТЪНКА И НЯМА КАКВО ДА Я ТОПЛИ....

# 265
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
СкорпитУ заглавието е супер!  Hands ClapДано да го избере Ивето! bishop
А за топленето ако не намериш пухенка да ти пратя моя син да я топли твоята хубава Яна. Mr. GreenАма да не казваме на Мария/Маленуш/,че може да се разсърди,че го предлагам и на други дами.Не видя ли как съм го барнала празнично в чИрвено .Или не го харесвате newsm45

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 408
Ние все още сме в отбора на болните, не знам зъби ли са кво е, но от миналата седмица бяхме с дрисок,които мина, после яко подсичане на дупарата, но и тва мина, но от два дни сме с Т.  Thinking

Бъзро да оздравяват всички,че ги чакат скоро да духат първите свещички!

kitche точно от попара ми направи алергичен обрив,
Наистина това със закуските ми е голям проблем. Но редувам различни каши, овесени ядки и кисело мляко с бисквити. Интересното е, че с киселото и с прясното мляко няма проблем.
Прави тогава попара само със сухар , масло , чай и захар.Аз така я правя , защото Криса не я яде със сирене , а без много обича.
ние също не ядем сирене,просто не го харесва, яде го само ако не е смешано с нещо или пък със салатата с домати.
Аз в попарата слагам масло,кафява захар и кашкавал витоша, и така я яде!

Галчо тоз хубостник в червено ли е незнам, но джинсовата му дупара отиде на кино ако ми падне!  Hug  Party


не ме питайте защо в тоз час съм писала!


# 267
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро. Ние вече /  fingerscrossed / сме в отбора на здравите. Днес досторът ни има път към нас - та ще ни прегледа профилактично, но общето мнение е , че е дива и щастлива  Mr. Green .

Тая нощ едва оживях от едно страшно главоболие. До сега все ме е боляло глава - ама по този начин никога  Tired . В 3 ч запалихме колата и в спешния ц-р на Окръжна болница. Ако можех да си мърдам главата, щях да набия докторите. Като не са наястно с нещо -или има общи симптоми, решиха, че може да е  от сто неща / може да съм препила - аз не пия по принцип, наркотици  Rolling Eyes, стрес, удар   341uu...още поне сто изброи / . Аз не можех да говоря, а тоа даже ми викаше. Едва изчаках да ми надупчат д*то и в къщи...ама да съм полежала, ама да ме нагледали. Заспах в колата и даже не знам кога са ме пренесли  Embarassed . Днес сиг ще се юрна по изследвания и доктори, с това шега не бива. добре, че поне свекитата се прибраха, та Нина е при тях.

Раздавам кафетата и бегом по задачи...


*по темата на деня - не слагам захар в попарата / просто забравям  Embarassed

# 268
  • София
  • Мнения: 295
Леле, леле, Катюша, не ти е било лесно! Hug Дано не се повтаря!

Ние също сме от отбора на болните, само дето никой не е сигурен болна ли е Анита, или е просто от зъбите. Днес видях, че единия горен най-после е пробил. Остават обаче още 2 или 3 отгоре, които просто ми скъсяват живота в момента... И тя беше първо с дрисък, после температура, сега от 1 седмица някъде е с постоянни сополи, които май не се влияят особено нито от физ. разтвор, нито от коларгол и вече не знам какво да ги правя. Естествено, пак започна да не яде това дете, а тъкмо беше прояла всичко! Докато заспи е една мъка, да не говорим, че днес например от 4ч. сутринта е започнала да се буди през около час и така докато най-сетне към 8 станахме. Честно казано, понякога си мисля, че няма да издържа още много... Tired

Скорпиии! И аз такава пухинка ще търся, за мноооу финна мацка! Peace

# 269
  • Мнения: 534
Добро утро Hug,
Кате, лоша работа това с главата...дано се оправиш бързо и сбориш мигрената Praynig
Скорпи, няма ли у ваше село пухенки newsm78 Аз намерих една тук в Оряхово за Инка, дебела беше и много хубава, щото имаме в наследство гащеризон, та му търсихме яке...но ни беше малко Tired Поръчах на мацката да ми докара по-голямо и когато ходила в Плевен за стока (там някъде ги шиели) абсолютно всичко било изкупено от софийски фирми и ще се подвизават по софийските пазари и магазини, а за нас в провинцията...остават пастите #Cussing out Все пак купих на детето, но е по-скоро сега за есентта, а за зимата ще продължавам да търся! Дано и ти намериш някъде нещо за маникенката Янчето Heart Eyes
Инка спа добре нощес и май вече и ние можем да се числим в отбора на здравите Praynig Ще слагам и днес капки в носа и ще давам нурофен.
Попарата я ядем сякак, слагам малко захар обаче...тази сутрин давах прясно мляко с бисквити, но нещо не й харесаха особено...
Пожелавам на всички хубав ден! Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт