Отговори
# 225
  • Мнения: 3 098
Kar4ita,благодаря.  bouquet
Не е леко да сте разделени,но предполагам ще е за известен период.Щом сте преценили,4е плюсовете са пове4е от минусите,само кураж да ти пожелая да издържите.

Тея,зву4и интригуващо. Wink Пък цената не е много голяма,предвид,4е една обикновена спирала от среден клас е около 18_20?.

Но сега няма ли я тази разпуснатост и в България няма ли ги същите истории и в българските училище. Ние очакваме много защото сме възпитавани в друго време но днес времето не е същото. Изгубва се доброто отношение между хората изгубват се морални ценности на които нас ни учеха да бъдат първо място. Живеем в друго време. Така мисля аз.
Има я.То4но в момента се шири някаква разпуснатост.Има и разбира се у4илища с много добра организация.Говорихме си преди време с брат ми,той нали е 7 години по_малък от мен,по тази тема.Той е на мнение,4е аз съм полу4ила по_добро образование от него,тъй като при тях всяка година е била сменяна програмата и системата.Думите му бяха"Те си правиха експерименти с нас,доколко могат да въведат 4ужди схеми и от това пострадахме единствено ние_не ни нау4иха на нищо".
Там ме е страх заради излизането на децата извън у4илище.Тъй като навремето нямаше(или ако е имало са били едини4ни слу4аи) такъв страх от отвли4ания,педофилия,у4илищата са със свободен достъп за всеки.Освен това са и огромни дворовете,имат огради,но не са  препятствие.Та децета си щъкат в голямото между4асие където пожелаят,а аз не го виждам нормално.
Може би защото свикнах тук,знам ли.В сев.Испания видях у4илища то4но като българските.

# 226
  • Мнения: 4 212
ето я, а коп4ето за вибрация не се вижда понеже се пада зад рози4ката. Работи с малка батерийка, като за ръ4ен 4асовник.

# 227
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Момичета,да ви представя Елиа Joy             http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292000&pid=8020024

# 228
  • Мнения: 4 212
души4ка  Hug да ви е жива и здрава  bouquet

# 229
# 230
  • Мнения: 350
Вени да ти е жива и здрава малката принцеса. пу да не и е уроки.
Тея вчера четох за този побой в биг брадър, голям екшън е ставало #2gunfire, че са ги изгонили веднага от къщата, а и  се е намесила и охраната даже.  #Crazy

# 231
  • Варна
  • Мнения: 313
Вени, малката е страхотна! Много миличко ми стана...  Hug да ти е живичка и здравичка!
А на последната снимка, ти ли си? Ако си ти , то направо все едно не си била бременна, страхотна форма!

# 232
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Чрд НАтя и СИлрай
желая ви успехи в на4инанията и много
щастие и любов ! 

# 233
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  НАТЯ   И  СИЛРАЙ . ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО РАДОСТ ЩАСТИЕ  ЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ.                 

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet   bouquet                                   Вени да ти е жива и здрава дъщеричката  -  прекрасна е.  Hug Hug  Hug
Тези от Биг Брадър имат ли разум в главата си #Crazy #Crazy #Crazy                                   

# 234
  • Мнения: 3 098
Вени,малката е толкова хубави4ка. Hug Wink
Пухкава,сладка розовелка!
А ти изглеждаш 4удесно.   bouquet Как изкара бременноста?На мен много ми беше зле,не ядях и затова не напълнях.Ти така ли беше?

Тея,на спиралата хи4 не й ли4и,4е има тайна мисия. Wink
А това за Биг Брадър е отврат.Каква папла4 се е събрала там. Sick Ей затова никакво реалити не може да ме накара да го гледам_ни сървайвър,ни големи братя,ни нищо.

4акайте сега да ви кажа какво 4ух по радиото,докато шофирах. Laughing Зна4и тука са правили изследване за ка4еството на спермата сред мъжете.Оказало,се 4е най_ка4ествена била галисийската,а най_негодна валенсианската и каталунската. hahaha А те се рекламират като супер герои.Та проблема бил,естествено в силно замърсената околна среда от индустрия,многото 4асове зад волана и нискока4ествената храна...Така каза един доктор,който беше поканен в студиото.
Така 4е ако не можете да забременеете,сменяйте комунидата и яжте миди и кисело мляко.

# 235
  • Мнения: 1 461
аз гледах побоя даваха го на живо , грозна гледка .Но първо циганина скочи на участника Данайл , после пък той да си върне и така.Според мен беше правилно да ги изгонят и двамата.  Naughty все пак аудиторията включва и деца и тинейджери който подръжават.
Марица благодаря ти  Hug

# 236
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Мерси,мерси Hugвсички деца са хубави baby_neutral
Аз  съм ,да на последната снимка.Просто не ми се ядеШе тъй като цялото лято го изкарах в града ,а тука жегите са страШни ooooh!Качих само 6 кг ,а сега съм свалила 7 Shocked Joy

# 237
  • ES
  • Мнения: 2 172

Честит Рожден Ден на Натия и Силрайката. От много здраве, щастие и любов да не се оттървете!

Силрай, каква торта направи за твоя рожден ден?
Момичета нищо не казахте за колите. Вал, ти наскоро си купувала, кавете как върви пазара и на кое трябва да се обръща внимание при избора.

# 238
  • Мнения: 52
Честит Рожден Ден на Силрай и Натя  Hug Hug


# 239
  • Мнения: 1 156
Здравейте моми4ета.
Вени,[/b много ти е хубава госпожицата, кукли4ка. Да ти е жива и здрава.
На рождениците 4естито.  Здраве и 6тастие и мног мног късмет.


Вес, карах бе, карах си сама колата до работа. И понеже пристигнах много рано, продължих да си правя кръг4ета  из урбанизациона за тренинг. Кои псува мен, кого псувах аз ,а ама се довла4их. И при това има6е доста коли, и автобуси и хора... Абе мног движение по тия пъти6та, трябва по малко да има за такива като мен, Най големия майтап бе6е 4е ме задмина една у4ебна кола....
И мислех и да се връ6там от работа и събира хсмелост, оба4е стана фал. Ба6та ми има6е проблем в Барселона, наложи се диа отидем до там и да се върнем за една но6т. Тръгнахме  в 6 и половина ве4ерта във вторник, в събота сутринта в 7 и полвина бяхме в къ6ти, Аз си теглих един ду6 и отидох на работа .... Абе перипеии, 6те разказвам по подробно, но за пореден път се уверих 4е на българи не може да се раз4ита.... Бяха го оставили горкия ми татко с целия багаж на улицата в една индустриална зона на Барселона... Абе ядосвах се, плаках, ама нали е жив и здрав вси4ко 6те се нареди..
От мен 4ао за сега. МИсля утре пак да се натоваря на колицата и да запла6вам народа по улиците. Оба4е е каде каде по удобно и по топли4ко от мотор. И по сигурна се 4увствам някакси , по за6титена, 6те видим как 6те се развият не6тата. Вие мацки за всеки слу4ай стискайте палци моля ви се
Лека но6т на вси4ки и късмет.

Общи условия

Активация на акаунт