ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - по НОВА

  • 46 001
  • 862
  •   1
Отговори
# 75
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
И на мен ми хареса филмчето. Играта на мъжете е доста по-добра от тази на жените, младоженката ми е най-фалшива. Ако го сравня с латино бозите - нашия сериал е много по-добър - и като сюжет, и като игра.(само да не вземат да си губят паметта и да "възкръсват")

# 76
  • София
  • Мнения: 15 486
Опитах, но не можах да го гледам. Много са изкуствени и превзети всички.Как може като озвучават сапунките, да  звучат естествено и да се вживяват, а във филм, звучат изкуствено и насила.

# 77
  • Мнения: 3 216
И на мен ми хареса. Само младоженката ми е малко изкуствена. Иначе добре е направен и изглежда реален. А да питам по кое време ще го дават?

# 78
  • Мнения: 637
Дияна Любенова е. Дори не си приличат с Албена Александрова.
Да бе тя е ooooh! Как можах да я объркам. А и бях фенка Laughing

# 79
  • Мнения: 2 237
Гледах го снощи и много ми хареса.Актьорите са добри а и много хубави  Peace Ще го следя.

# 80
  • Berlin
  • Мнения: 11 294
ами тити май го уби приятеля на сестрата на явор,андре май се казваше, един тъмничък.  Peace ама кой знае, може да е някой, който ще се яви 12312631 серия.  Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 567
ами тити май го уби приятеля на сестрата на явор,андре май се казваше, един тъмничък.  Peace ама кой знае, може да е някой, който ще се яви 12312631 серия.  Laughing

И аз за него си помислих, на всичкото отгоре изневерява на сестрата на Явор!

# 82
  • Мнения: 64
Абе латино стила е взет за тази сапунка:)
И сега тоя Явор ще бъде натопен, а както е един наивен и плашлив даже няма да може да се защити
Просто тука всичко е ясно, но ще го гледам поне да запълвам времето:)

# 83
  • Berlin
  • Мнения: 11 294
понеже не следя мн сапунките, ми се стори, че в този 1ви епизод стана всичко. Mr. Green на един път - и брата и сестрата се влюбиха, и убийство, и изневяра.. друго нещо? newsm78 Laughing

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 337
на мен ми хареса за тип "латино" сериал...

Ама са събрали все познати лица  Crazy

# 85
  • Berlin
  • Мнения: 11 294
ъъъ.. само този ники илиев ми беше познат ии майката на младоженеца от рекламите на савекс, и тити, рабира се.  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 203
И Елен Колева трябва да се появи по някое време  Heart Eyes Много я харесвам

А за любовта между 2мата близнаци, явно това ще да е забранената любов, една от всичките, които ще видим, много тъпо - да се влюбиш в някой и да откриеш, че всъщност сте брат и сестра, хич не ми е от бг действителността, но нищо де, пак ми е интересно Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 639
Запис  Mr. Green
латино сериал, ама май няма да е с щастлив край като тях, все пак навсякъде казват че е драма  Tired

# 88
  • Мнения: 776
Не е много по темата Mr. Green, но из нета чета че сериалът е започнал със скандал, защото на снимачната площадка се събират двамата бивши гаджета на Ивет Лалова- Ники Илиев и Еди Казасян, като първият на висок глас обиждал пред приятели Ивет Лалова в кафене, обяснявайки, че сексът с нея не струва Shocked. Казал и други обиди по нейн адрес ooooh! Та си мислех дали е вярно??? Трябва да си грубо казано страшно т*по парче, за да обяваваш на всеослушание подробности от интимния си живот, обиждайки една дама Crossing Arms ( последното прозвуча много рицарски hahaha )

# 89
  • Мнения: 40
Гледах го снощи, допада ми - вярно малко е дървен, но не е имало нищо нормално бг наскоро. Аз лично смятам да следя сериала  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт