ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - по НОВА

  • 46 031
  • 862
  •   1
Отговори
# 90
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 007
И аз го гледах снощи. Малко е дървен, но най-голямото дърво е Елица ooooh! ooooh! ooooh! И тези големи зъби. За нов бг сериал не е лош. Няма засега изнасилвания и мрачни персонажи. Ще видим.

# 91
  • Мнения: 4 841
Гледах, хареса ми, ще следя.
Всъщност начина на снимане на подобен род сериали е много по-различен от снимането на игрален филм, така че е напълно нормално да нямаме опит и традиции. Естествеността е нещо, което така или иначе "куца" на нашите артисти, та това определено не ме изненада.
Седнах да гледам с нагласата, че ТАКЪВ сериал не е сниман до сега (с толкова много герои и толкова много серии), и май им бях дала шанс още преди началото  Laughing Но определено не ме разочарова.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 337
ъъъ.. само този ники илиев ми беше познат ии майката на младоженеца от рекламите на савекс, и тити, рабира се.  Grinning


и тези тримата и майката на младойенката беше водеща на "Секс игри Ах",както и едната моделка ,която се къл4еше беше от телевизия ММ водеща,както и онази русата на тървеството у4астваше в Биг Брадър вип- тя май беше певица,а сега и като актриса се изживява...имаше и още ама сега не мога да се сетя....но като видях Тити направо паднах Party

# 93
  • Мнения: 2 960
изтървала съм "грандиозното"начало ,но довечера ще наваксам Rolling Eyes.Като чета повечето отзиви обаче някак си предусещам каква боза предстои Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 4 966
Опитах, но не можах да го гледам. Много са изкуствени и превзети всички.Как може като озвучават сапунките, да  звучат естествено и да се вживяват, а във филм, звучат изкуствено и насила.
Абсолютно същото мисля и аз.
Много са ми изкуствени...

Иначе ми се струва интересен сериала.

# 95
  • София
  • Мнения: 39 070
Хоп и аз тука. Забелязах че по-младите актьори играят по-смотано. Особено тази Елица.
Иначе е интерено сериалчето. Ама не е за вечерно време.
Що се отнася до латиното - нямало да е формат 300 серии като латино-сериал, а нещо по-различно. Дано да не е тип "Дързост и красота".
Въпреки че едва ли има толкова пари. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 49
Интересно ми се стори, а за играта им... нормално, при положение, че младоците нямат опит. То и Юлиян Вергов и Стефания Колева започнаха доста сковано в "Тя и Той", но след това успяха да си влязат в ролята и да изглеждат що-годе правдоподобно. Така че ще погледаме, пък ще видим   Popcorn  За да има добри артисти, трябва да има много повече от 1-2 продукции годишно. А иначе ми изглежда по-реалистично от "реалитито" Биг Брадър  ooooh!

А от къде ми е тооооолкова позната булката Елица  newsm78

# 97
  • Мнения: 1 544
Аз също го изпуснах вчера,а като гледам и днес май няма да мога. Ако го намерите някъде давайте линк моля ви  Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 6 302
Като за нещо, дето се прави за пръв път, е супер. Пък и дано станат по-освободени актьорите по-нататък.
Ама Тити наистина ли умря? Направо ме е яд. Как така най-готиния пич ще умре още в първи епизод?.....

# 99
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
oo, да бе, вярно. петя павлова беше певицата от вип брадъра, а манекенката е ася, от ММ я знам и беше половинката на лилана от техния дует. нали така..? newsm78
а кой е еди казасян?

# 100
  • Мнения: 115
За неделя вечер става  smile3502

# 101
  • Мнения: 2 119
Няма ло е наистина нещо подобно българско производство-така,че трябва ди им дадем шанс. Поне са ги пооблекли хубаво,  хебави къщи , обстановка-постарали са се. Помните ли преди имаше един сериал Хотел "България" май беше или нещо подобно-ми и той беше бая дървен и с изкуствени гласове Joy Мисля,че в следващите епизоди ще се поошлайфат. Peace

# 102
  • Мнения: 115
Сега четох че ще е всяка делнична вечер от 20часа.Първия сезон ще са 220 серии  Whistling

# 103
  • Мнения: 1 312

Сега четох че ще е всяка делнична вечер от 20часа.Първия сезон ще са 220 серии  Whistling


Сериозно  doh ужас много бе,аз си мислех ,че ще са малко серии Crazy Иначе и на мен много ми хареса и го чакам с нетърпение довечера Hug

# 104
  • Мнения: 49
Никой ли не се сеща къде може да съм гледала булката (Елица май беше героинята й)... артистка ли е? или е участвала в реклами? Много мразя така като не мога да се сетя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт